Aqua Velva After Shave losyon
(16/04/2013, Saat: 00:23)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusu rebul ice kolonyasiyla benzer mi?

elimde aqua velva classic tester var. bir tane de Williams Aqua Velva After Shave var. kokular hemen hemen ayni. fark yok gibi. testeri bi kac kez kullandim. rebul kolonyalari hic tanimiyorum. türkiyeden ürün istek listenin en basinda. aqua velva müthis. soguk. buz gibi. yaz after shave olarak süper.
menthol ve gliserin iceriyor. cildi rahatlatiyor ve yumusatiyor. önde gelen kokular: menthol, lavanta, nane, limon ve portukal bir kc dakika sonra yasemin, sandal ve sedir geri kaliyor.
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
(16/04/2013, Saat: 00:40)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/04/2013, Saat: 00:23)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusu rebul ice kolonyasiyla benzer mi?

elimde aqua velva classic tester var. bir tane de Williams Aqua Velva After Shave var. kokular hemen hemen ayni. fark yok gibi. testeri bi kac kez kullandim. rebul kolonyalari hic tanimiyorum. türkiyeden ürün istek listenin en basinda. aqua velva müthis. soguk. buz gibi. yaz after shave olarak süper.
menthol ve gliserin iceriyor. cildi rahatlatiyor ve yumusatiyor. önde gelen kokular: menthol, lavanta, nane, limon ve portukal bir kc dakika sonra yasemin, sandal ve sedir geri kaliyor.

İlginiz ve faydali paylasimlariniz icin tesekkurler Smile
Aqua Velva Ice Blue var ben de...Kullandıkça hoşuma gitti... Ama Mennen mi Aqua Velva mı diye soracak olursanız Mennen derim...
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
Mentollü bir ürün. Amerika' da çok tutulan eski bir ürün. İlk sürüldüğünde hafif bir yanma yapıyor ama çok kısa süreli.

Yatıştırıcılık: Mentolün etkisiyle verdiği ferahlık ve yatıştırıcılık gayet iyi. 8/10

Koku: olarak güzel ama klasik bir koku, mentol, vanilya, lavanta ve bergamot karışımı erkeksi bir kokusu var. Otobüste belli bir yaş üstü insanların dikkatini çekiyor Smile 7/10

Nemlendirme: Nemlendirme konusunda da orta-üst seviyede bir ürün, kurutmuyor bilakis gayet canlı ve pürüzsüz bir cilt bırakıyor. Balsam kullanmadan da çok rahat ettiren bir ürün. 7/10

Genel anlamda ünlü parfüm markalarının AS çeşitlerini ve piyasa da bir çok AS kolonya vb. kullanmış biri olarak çok daha pahalı ürünler arasından beni en çok etkileyen ürünlerden biri oldu. Tavsiye ederim.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski inceleme için teşekürler. Bu markanın farklı versiyonları var sanırım sizdeki hangisi?
Bendeki Ice Blue olan. Klasik var bir de Sport var ama Sport un kokusu pek begenilmiyor.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Ben de bugün Aqua Velva Ice Blue ürününü denedim.

Koku olarak öyle özel bir durumu yok. Biraz kimyasal gibi sabunsu, hafif limoni, pudramsı ağır olmayan bir kokusu var. İçeriğinde mentol ve gliserin mevcut. Bu sayede cildi güzel rahatlatıyor.

Bı sıcaklarda balm kullanamıyorum o yüzden şahsen memnun kaldığımı söyleyebilirim.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Dün ilk defa kullandım ve çok memnun kaldım. Normalde alkollü aftershave tercih etmem (Old Spice hariç) ama Aqua Velva Ice Blue bu kuralı değiştirecek gibi görünüyor.

Tıraştan sonra yüzüm sanki krem/balsam sürmüşüm gibi uzun süre yumuşak kaldı. Kokusunu da çok beğendim.
(04/12/2016, Saat: 00:09)harveyspecter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün ilk defa kullandım ve çok memnun kaldım. Normalde alkollü aftershave tercih etmem (Old Spice hariç) ama Aqua Velva Ice Blue bu kuralı değiştirecek gibi görünüyor.

Tıraştan sonra yüzüm sanki krem/balsam sürmüşüm gibi uzun süre yumuşak kaldı. Kokusunu da çok beğendim.

Ice Blue'u beğendiyseniz yine aqua velva dan ice sprortu tavsiye ederim . Ice Blue dan farklı ve kendine has bir kokusu var .
Ayrıca Musk var . Ben severek kullanıyorum ama yabancı sitelerde pek beğenilmemiş .

Ve son olarak Sport var . Onu kullanmak daha nasip olmadı . Onu da aldım mı Aqua Velva serisini tamamlamış olurum inşallah .
(04/12/2016, Saat: 01:06)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ice Blue'u beğendiyseniz yine aqua velva dan ice sprortu tavsiye ederim . Ice Blue dan farklı ve kendine has bir kokusu var .
Ayrıca Musk var . Ben severek kullanıyorum ama yabancı sitelerde pek beğenilmemiş .

Ve son olarak Sport var . Onu kullanmak daha nasip olmadı . Onu da aldım mı Aqua Velva serisini tamamlamış olurum inşallah .

Öneri için teşekkür ederim. Elimdeki şişe bitince onu da denemek isterim. Hayırlı tıraşlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,675 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,651 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,891 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 49,175 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 36,240 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 22,965 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 55,262 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,290 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  PRORASO TIRAŞ SONRASI LOSYON MENTHOL&OKALİPTUS parathormon 8 5,593 07/05/2020, Saat: 15:24
Son Yorum: Oldstyle
  Top 5 After Shave Losyon Eskiuyebyr 53 67,369 23/03/2020, Saat: 22:25
Son Yorum: FurkanY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: