merhabalar
Arkadaşlar Merhabalar,
Geçenlerde KB Ticarete bıçak ve masat almaya gittiğimde geleneksel tıraş makinelerini ve fırçalarını görünce 128 bıçaklı acaip makinelerden sıkıldığım için kendime 1 adet Omega domuz fırça ve 1 adet Merkur Progress aldım. Sonra yine bir heves Arko Tıraş Sabunu ve Perma Sharp alıp eve yollandım. İlk tıraşım oldukça hoşuma gitti, sonrasında internette bu forumu buldum. Yapanların ve yazanların ellerine sağlık, gerçekten çok yararlı ve bilgilendirici bir forum olmuş.3 haftadır forumu yaladım yuttum, bu arada tabii aldıklarım yetmedi connaught'tan Mühle sentetik fırça, Proraso sabun, Proraso tıraş öncesi krem, Tabac stick, Crystal jilet, Gilette 7 O'Clock (lacivert), Feather vs. bir sürü şey aldım. Ayrıca Donanımhaber'den bir Slim buldum onu aldım, gerçi birçok yerinde kaplama kalkmış durumda, ama kafada pek problem yok. Gerçi ben Progress kadar beğenmedim tıraşını, ama tekrar deneyeceğim. Belki jilettendir.
Hepinize Tekrar Merhabalar,
Hoşgeldiniz
KB'nin fiyat politikası saçmalığına istinaden kaça aldığınızı merak ettim, bende aynı yerden progress almıştım bu sefer "kur"u kaç gösterdiler merak ettimSmile
Merhaba. Hoşgeldiniz..
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
hoşgeldiniz, connaught siparişiniz de hayırlı olsun. 7' oclock platinium' u beğeneceğinizi zannediyorum, dengeli bir jilet. beğenir iseniz hemen hemen aynısını astra platinium olarak zazahan' dan kutusunu 9'5 lira gibi bulmanız mümkün.

selamlar.
Hoşbulduk, teşekkür ederim.
Connaught siparişim geldi bile. Prorasoları beğendim, 7 O' Clock fena değil ama dediğiniz gibi Astra'dan çok bir farkını göremedim. Şu ana kadar en çok Astra'yı beğendim zaten, PS bana çok uymadı, Feather ise fazla tahriş yaptı. Muhtemelen tekniğimdendir, ciddi bir kabasakal olduğum için aslında Feather'dan çok ümitliydim.
Progress'i yanlış hatırlamıyorsam 125 TL'ye almıştım.
Daha fazla da olabilirdi sevindim Smile

Astra ithalatçısı bu forumu bulursa iki katına sattıracaklar jiletleri ona korkuyorum beğenmeyen üye yok gibi Smile
Hoşgeldiniz.
Hayırlı forumlar.
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.
hoş geldiniz Smile
Hoşgeldin virago komşu, gerek slim gerek progress tırşaı çok zevkli aletlerdir. Tıraş kefi olarak progress biraz daha iyi gibi. Ama sonuçlarda başabaşlar. Slimin istikrarı ve ayar aralığı çok daha iyi. Fakat progress de yabanaa atılacak bir makina değil. Futur, slant ve progress'e sahibim. 34c'de kullandım, hepsini elden çıkarsam progress'i tutardım. Ki zaten mantic' in de en sevdiği makinelerden birisi.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 652 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,685 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 685 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,222 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk