RazoRock 400 - musluk sapi...
Güzel bir inceleme olmuş komşum, keyifle okurken çocukluğuma gittim emeğinize sağlık.
(04/08/2020, Saat: 23:24)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir inceleme olmuş komşum, keyifle okurken çocukluğuma gittim emeğinize sağlık.

Sagolun hocam ben her aklima geldiginde cocuklugumun ne kadar guzel gectigini hatirliyorum.
(05/09/2022, Saat: 17:35)DenizKet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar yakın bir zaman da yeni evime taşınıyorum musluk araştırıyorum önerebilecek arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi şimdiden teşekkür ederim
Reklam reklam nereye kadar @DenizKet ?
(05/09/2022, Saat: 17:57)DenizKet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada amacim reklam yapmak degil, musluk ve batarya modelleri hakkinda fikir almak. Galiba acik acik link biraksam daha iyi olurdu, oyle mi acaba? Beceremedim, reklam dediniz.
Neden hep asil yapı market ve cümle arasında tek bir harfi ya da noktayı linkliyorsunuz. Açık açık diyebilirsiniz asil yapı markete tık kazandırın diye. Ben şahsen 2 tık vermiş oldum. Ama dikkatli bakmayan göremez linklerinizi. Daha açık yazın bence.

Bütün bunları geçtim tıraş forumuna girip de sadece batarya musluk konuşmasınız. Burada batarya derseniz akla Razorock 400 gelir. Başkası değil. Şansınızı başka yerlerde deneyin.
(05/09/2022, Saat: 18:04)Bakkal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden hep asil yapı market ve cümle arasında tek bir harfi ya da noktayı linkliyorsunuz. Açık açık diyebilirsiniz asil yapı markete tık kazandırın diye. Ben şahsen 2 tık vermiş oldum. Ama dikkatli bakmayan göremez linklerinizi. Daha açık yazın bence.

Bütün bunları geçtim tıraş forumuna girip de sadece batarya musluk konuşmasınız. Burada batarya derseniz akla Razorock 400 gelir. Başkası değil. Şansınızı başka yerlerde deneyin.

Hafiye gibisiniz hocam. Siz yazmasaydınız farkında bile değildim. Dediğiniz gibi “ı” harfine ve “.” ya gömülü link yerleştirmiş. Tekrar takdir ettim.
@İsmetaltan Geltir iyi huylu bir virüstür. Tüm vücuda yayılır ama asla zarar vermez Wink
(05/09/2022, Saat: 21:32)Johny White Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan Geltir iyi huylu bir virüstür. Tüm vücuda yayılır ama asla zarar vermez Wink
İsmet ve diğerleri diğer forumdalar artık...

SM-S908E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Metal saplı modelden elinde olup satmak isteyen varsa çok temiz olması şartıyla talibim arkadaşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RazoRock Plissoft Sentetik Tıraş Fırçası ( italian FLag ) MetsGo 35 18,808 01/11/2020, Saat: 23:28
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: