Admin hesabımı silmiştir!
Ben fero mahlaslı hesabın sahibiydim. Adım Burak

Bu forumda da sitenin admini kadar veya ondan fazla emeğim var.

Admin önce haksız bir şekilde fero kullanıcısını 1 günlüğüne banlamış, bugün tepki olarak kendi mesajlarımın bir kısmını silmem üzerine hesabımı ve tüm mesajlarımı(500den fazla) silmiştir.

Benden özür dilemesi ve forumu götürdüğü çıkmazdan vazgeçmesi onur borcudur. Bu onursuzluğa göz yummayın diye bu konuyu açtım.
Forumdaki bir üyeyi tehdit etmeniz sebebi ile tartıştığınız üye ve siz 1 gün uzaklaştırma uyarısı aldınız.

Uyarınız kalkar kalmaz forumda yazdığınız tüm mesajlarınızı ..... şeklinde düzenleyerek sizinle konuşan insanları kendi kendine konuşmuş durumuna düşürmüş oldunuz. Bu hareketiniz sadece bizi değil üyelerimizide rahatsız etmiş konu hakkında şikayetleri olmuştur.

1zps12d.jpg

Sizde hak veririsinizki .... den başka bir içeriği olmayan mesajları forumda tutmamızın kimseye bir faydası yok.

Sizin isteğiniz üzerine forumda yüzlerce ..... den başka birşey yazmayan mesajı saklayarak forum içeriğini kirletmenize göz yummam sözkonusu değildir.

İçieriği ...... den başka birşey olmayan mesajlarınız ve başlıklarınız forum içeriğini kirletdiği için kaldırılmıştır. Bu sebeple bir gün uyarınız süresiz uzaklaştırmaya çevrilmiştir.

Burdan ve özel mesajlar üstündende gönderdiğiniz Onurlu Şerefli Ünlemli mesajlarınızı kendinize saklamanız menfaatinizedir.

Kayıt aldındaki hareketlerinizin ve hakaretlerinizin
5237 S. K. M.125, 126 Basın yolu ile hakaret kapsamında
değerlendirileceğini hatırlatırım.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Tehdit filan yalan atıyosun. Mesajlarımı uçurmuşsun. Burada suç ve terbiyesizlik senin yaptığındır. Kime anlatıyorum!
üyelerimizde şikayet sistemi ile dünki tehdidinizden rahatsız olarak bizi uyarmıştır.

2dbs1u1.jpg
neyazıkkı bu hesabınızıda forumdan faydalanmak yada katkıda bulunmak yerine
olay çıkarmak için açtığınızdan bloke etmek zorundayım

309lws3.jpg

söylediğim gibi

içeriği sadece ..... olarak düzenlenmiş foruma düzenine zarar verme amaçlı mesajlarınızı forumda saklamama imkan yoktur.

Basit bir hobi forumunu bile atış alanına çevirmeye çalışmanıza ne benim nede forumu takip eden kimsenin katlanmaya mecburiyeti yoktur.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: