Fırçamın kılları dökülüyor.
http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?...0891659280

32-33 tl civarina geliyor kargo dahil. Forumda da konusu mevcut. Ama dedigim gibi siz bi forumu hatmedin, sonra ne alacağınıza karar verin. Sonra yardimci olmaya çalışırız. Big Grin
Arkadaslar bu ne ya, HJM domuz firca, uzerinde Made In Germany yaziyor, ilk kullanim da degil, 5. trasim, bu kadar da dökulmez ki. Sabundan ve yuzumden topladiklarim bunlar, umarim yutmamisimdir. Zaten minicik dügüm, pahali firca olsa taklit diyecegim ama 10 euroya almistim sanirim. Ureticiye (yani Mühle) yazdim bakalim ne diyecekler.

1qikaw.jpg
@Darthvader normal degil o kadar dokulme. Diger forumlarda killarin kalitesi ve daginik durusu disinda kimse dokulmeden sikayet etmemis. Muhle degisim yapabilir. Kopurtmede cok bastirmadan , sadece uclarini hareket ettirerek yapmayi deneyin yine de.
Mühle attigim emaile hemen ertesi gün cevap verdi. Fircayi gönder bi inceleyelim, sana yeni firca ve posta masrafini karsilamak uzere cilt bakim ürünü göndeririz dediler.
Dökülsün varsın @DarthVader üstat. Yenisini almak için bahane olur... Smile
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Öyle zaten :-) Bu nasil bir hastalik ki kullanmadigim ve sevmedigim bir ürünü atamiyorum, illa tükenmesi veya artik calismamasi lazim. Yada kullanacagina inandigim birine vermek.
Benim de omega 11126 fırçam istisnasız her tıraşda bir tane kıl döküyor, ne fazla ne eksik. Normal mi bu durum merak ediyorum.
Domuz isterseniz, guzel omegalarımdan gonderebilirim hediye olarak kabul ederseniz.

Ok verirseniz resimlerini yuklerim hangisini isterseniz gonderirim.
Saygılar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: