Fırçamın kılları dökülüyor.
Resimdeki fırçadan kullanıyorum.Kılları dökülmeye başladı.Tam ortasında parmağımın gireceği bir boşluk oluştu.
20 30 Lira civarında standlı orta sert arasında kılları olan bir fırça önerebilir misiniz?
Teşekkürler.

2ezmskl.jpg
Yurtiçi-yurtdisi ?
Bu arada forumun fircalar bölümünde değişik fircalar icin incelemeler bulabilirsiniz.
20 30 liralık bir fırça için yurt dışına gerek var mı sizce?En kalitelisi hangisi ise yurt içi yurt dışı fark etmez.Ama yurt içi daha avantajlı benim için.
Teşekkür ederim yorumlarınız için.
Yurtiçi olarak pek fazla secenek yok. Alacağınız porsuk kili pure olarak cerrus-isana man fırça olabilir, standi ile beraber 20 lira altinda bir fiyattan satiliyordu rossmann mağazalarinda.Iyi olduğunu soyleyemem ama yurticindekilerin hepsi pure oldugundan fiyat performans acisindan en iyisi budur. Ama tavsiye isterseniz yerli olarak jaguar veya omega domuz kili almanizi ya da yurtdisina yonemenizi oneririm.
Bildigim kadariyla ikisinin de standi yok.
Standı pleksiden kendim yaparım ozaman seçeneğim yoksa.Teşekkür ederim bakıyorum ürünlere.
Hangi ildesiniz belki bir yer onerebiliriz.
Zonguldaktayım hocam burada malzeme bulmam zor.Mecbur olarak internet üzerinden teymin etmek zorundayım.
Istanbullu arkadaşlar yardimci olur. Alip size gonderecek birisi mutlaka cikar. Hatta biraz sabırla beklerseniz yurtdisindan alan birisi size de bi finest porsuk alabilir. Yeter ki siz alacaginiz ürüne karar verin. Örneğin lijun gayet uygun fiyata 2 kişi ortak alinabilir.
Teşekkür ederim hocam.O zaman ben öncelikle ürüne kadar vereyim tam olarak.Sonrasında duruma bakarız.
Bu fiyata porsuk alabileceğimi düşünmemiştim.Teşekkürler tekrardan.
Teşekkürler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: