Demirin tuncuna, insanın...
Teşekkür ederim arkadaşlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz komşum ellerinize sağlık. Okumadı keyifli bir yazı.
Tam da Max Richter "On the Nature of Daylight" üzerine.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(22/08/2020, Saat: 22:44)smltrpn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz komşum ellerinize sağlık. Okumadı keyifli bir yazı.
Tam da Max Richter "On the Nature of Daylight" üzerine.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim komşum

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@ahraz Caner arkadaşım keyifle okudum güzel yazını tebrik ediyorum, kalemine sağlık. İmkanın olduğunda yazacağın yeni yazılarını da sabırsızlıkla bekliyorum.
(23/08/2020, Saat: 16:26)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz Caner arkadaşım keyifle okudum güzel yazını tebrik ediyorum, kalemine sağlık. İmkanın olduğunda yazacağın yeni yazılarını da sabırsızlıkla bekliyorum.
Sağol abi. Teşekkür ederim. Ya bu akşam ya da pazartesi akşam güzel bir sabun incelemesi geliyor Smile

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Son zamanlarda okudığum en keyifli yazıydı eline emeğine sağlık üstat.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(24/08/2020, Saat: 15:38)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son zamanlarda okudığum en keyifli yazıydı eline emeğine sağlık üstat.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Şu hayatta hiç bir şeye yanmam da şu forumda sevdiğim ve değer verdiğim insanları yüz yüze tanıma fırsatını her daim kovalayan biri olarak sizinle tanışamamış olmaya yanarım. Hani yüz yüze görüşemesek de bütün içtenliğimle kalb-i muhabbetleri gönderdiğimi bilmenizi isterim komşum. Pandemi biter, ömür de el verirse yüz yüze tanışmak da isterim. Selamlar.
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Kalemine, emeğine sağlık komşum. Zevkle bir çırpıda okudum. Kesinlikle ulusal bir yayını olan, gazete veya erkek dergisinde yayınlanmalı bu yazı.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Bilmukabele, inanın tüm içtenliğimle aynı duyguları paylaşıyorum saygılarımla selamlar

(24/08/2020, Saat: 18:24)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle çok teşekkür ederim. Şu hayatta hiç bir şeye yanmam da şu forumda sevdiğim ve değer verdiğim insanları yüz yüze tanıma fırsatını her daim kovalayan biri olarak sizinle tanışamamış olmaya yanarım. Hani yüz yüze görüşemesek de bütün içtenliğimle kalb-i muhabbetleri gönderdiğimi bilmenizi isterim komşum. Pandemi biter, ömür de el verirse yüz yüze tanışmak da isterim. Selamlar.

@ahraz abi antalyada burnumun dibinde daha bi cay icemedik sayin hocamizla. Coskun abi hakket bi cay muhabbeti ayarlayalim abi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: