Tıraştan sonra bıyıklarım gözükmeye devam ediyor
(24/08/2020, Saat: 21:56)Muhibbi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum biz ağda yapmıyoruz jiletle kılları kesiyoruz. Killarin görünmesinden daha doğal bir şey olamaz.

Tabii ki ağda yapmadığımızın farkındayım komşum ama böyle bir durum normalde olmayıp son 2-3 aydır olmaya başladığı için endişelendim. Başından beri böyle olsaydı olması gerekeni bu deyip kabullenebilirdim ama bıyık bölgesi resmen kesmesem daha az gözüküyor. Kestiğim zaman tahrişten midir kan mı gidiyordur neydense kesmediğim zamana göre daha bile belirgin oluyor bıyık. Ben neden kılları kökünden almıyor demiyorum, önceden olmayan bir durum 2-3 aydır olmaya başladı, sorun nedir diye soruyorum.

(24/08/2020, Saat: 21:13)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kontak dermatit olmuşsun komşum. Bak küçük haritamsı bölgeler var. Hangi ürünleri kullanıyorsunuz

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Serkan1221 Komşum elimi yüzüme yaslamıştım fotoğrafı çekmeden hemen önce, belki onun kızarıklığı olabilir bahsettiğiniz haritamsı bölgeler ya da haklı da olabilirsiniz, emin olamadım.

Tıraşta çoğunlukla Proraso, bazen de Mühle'nin kendi sabunlarından kullanıyorum. Tıraş sonrasında şap kullanıp ondan sonra Nivea'nın basit losyonlarından kullanıyorum. Kokusu hoşuma gittiği için Marmara diye bir markanın pek de güvenilir olduğunu düşünmediğim krem formunda kolonyasından kullanıyorum. Nivea losyonu pek iyi olmayabilir ve cilde zararlı bileşenleri olan bahsettiğim kolonyayı kullanmam büyük bir hata sanırım. En iyisi bir süre cildi dinlendirmem ve sonrasında ters yönde tıraş olmayı bırakmak ve basit losyonlardan, kolonyalardan uzak durmam olacak galiba.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Tıraştan sonra bıyıklarım gözükmeye devam ediyor - Yazar: Ülker - 24/08/2020, Saat: 22:25

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yıllar Sonra Bir Berber Deneyimi ekindgn 23 9,085 25/07/2021, Saat: 08:35
Son Yorum: Schumi
  Jiletleri Kullandıktan Sonra Nasıl Saklıyoruz Tahir 19 7,725 26/04/2021, Saat: 22:26
Son Yorum: onomasticon
  Tıraştan sonraki yeşillik piresis 54 67,412 21/04/2019, Saat: 19:39
Son Yorum: Karslı
Question Tıraş olduktan sonra baktığımda hep kalıntılar oluyor bymeister- 9 11,621 09/06/2012, Saat: 09:57
Son Yorum: bravoecho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: