Pet Arkadaşlarımızın Fotoğrafları
(05/09/2020, Saat: 23:55)smltrpn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çift kişilik yatakları o kadar başarılı bir biçimde kaplıyorlar ki kimse yatamıyor. Gidip kanepede uyuyoruz.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hiç bilmiyorum nasıl yapıyorlar ama bi şekilde kendi istediklerini yaptırıyorlarSmile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/09/2020, Saat: 11:09)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç bilmiyorum nasıl yapıyorlar ama bi şekilde kendi istediklerini yaptırıyorlarSmile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Genel kurala dönüştü: akşam kafamı yastığa ben koyuyorum, benim yerime Zeytin yastıktan kafasını kaldırıyor Smile Hardal ise en az vücudunun yarısını bacaklarıma yerleştirecek şekilde uyuyor, 6,5 kg olduğunu düşünürsek Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(06/09/2020, Saat: 14:08)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genel kurala dönüştü: akşam kafamı yastığa ben koyuyorum, benim yerime Zeytin yastıktan kafasını kaldırıyor Smile Hardal ise en az vücudunun yarısını bacaklarıma yerleştirecek şekilde uyuyor, 6,5 kg olduğunu düşünürsek Smile
Bir de yaz günü gelip bu sıcak havalarda üstüne yatıp sonra ne arıyorsun burada der gibi bakmıyor mu?

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
PMRAt4.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: