JAGUAR 117 11 Alman gümüşü kelepçe
Kelepçe sayesinde fırça daha toplu ve dağılmıyor. Daha önceden de hidrojen peroksit uygulaması yaptığım için fırça hem çok yumuşak hemde omurgalı. Bir 16217ao.jpgSmoge clup olamasada onun havalarında oldu. Basit bir kelepçe ile uygun konfor yakalanabiliniyor.
Fotoları düzeltemedim kusura bakmayın
313oxno.jpg
(25/06/2017, Saat: 20:58)ulaş2626 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kelepçe sayesinde fırça daha toplu ve dağılmıyor. Daha önceden de hidrojen peroksit uygulaması yaptığım için fırça hem çok yumuşak hemde omurgalı. Bir 16217ao.jpgSmoge clup olamasada onun havalarında oldu. Basit bir kelepçe ile uygun konfor yakalanabiliniyor.
Fotoları düzeltemedim kusura bakmayın
313oxno.jpg

Selamlar iyi bayramlar komşum,
Kelepçe sabit olarak mı duruyor.Sabitse nasıl birleştirdiniz sapla?
Emeğinize sağlık...
Kelepçe sıkı ve ölçüp gümüş kaynağı yaptıktan sonra ön taraftan kılları iple sıkarak yerine getirdim. kenarlarda biraz kıl kaybı olsada onları aldım. Az sayıda idi zaten. Kılların kök tarafı zaten daha sıkı.Knotun tutkal yerine çok yakın. Kelepçe sapa sabit olmasada asla çıkacak gibi değil. İsterseniz çıkarabilirsiniz. Sabit olarakta yapıştırılabilinir falat hiç gerek duymadım doğrusu. Bu şekilde iyi. Bu arada kelepçeyi üst taraftan takmak hafiften uğraştırıyor. İyi bayramlar. Selam
(26/06/2017, Saat: 17:54)ulaş2626 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kelepçe sıkı ve ölçüp gümüş kaynağı yaptıktan sonra ön taraftan kılları iple sıkarak yerine getirdim. kenarlarda biraz kıl kaybı olsada onları aldım. Az sayıda idi zaten. Kılların kök tarafı zaten daha sıkı.Knotun tutkal yerine çok yakın. Kelepçe sapa sabit olmasada asla çıkacak gibi değil. İsterseniz çıkarabilirsiniz. Sabit olarakta yapıştırılabilinir falat hiç gerek duymadım doğrusu. Bu şekilde iyi. Bu arada kelepçeyi üst taraftan takmak hafiften uğraştırıyor. İyi bayramlar. Selam

Güzel çalışma komşu emeğinize sağlık tekrardan...
Konu üzerinden baya zaman geçmiş ama bende de bu fırça var memnunum ama çok açılan bir fırça plastik kelepçe ile olur demişler bazı yerde acaba plastik kelepçe kullansak kayıp yerinden çıkma durumu olur mu ?
@"Ali192" Komşum plastik kelepçe takmaya gerek yok düğüm sapından tutup kullanabilirsin binevi berber tekniği.
Jaguar sakal fırçaları kullanımında sap kısmından değilde düğüm kısmından tutarak kullandığında hem yayılma problemide olmuyor

*JAGUAR 1071
*JAGUAR 117/11
*JAGUAR 1056

Bu modellerde düğüm kısımından tutarak kullanıyorum
Arkadaşlar daha önce de söyledik; fırçalarınızı asla peroksitte vs bekletmeyin. Kılları kırılganlaştırıp zarar veriyorsunuz. Yaptığınız işlem kesinlikle uzun vadede fırçalarınıza zararlıdır.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(08/09/2020, Saat: 09:55)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Ali192" Komşum plastik kelepçe takmaya gerek yok düğüm sapından tutup kullanabilirsin binevi berber tekniği.
Jaguar sakal fırçaları kullanımında sap kısmından değilde düğüm kısmından tutarak kullandığında hem yayılma problemide olmuyor

*JAGUAR 1071
*JAGUAR 117/11
*JAGUAR 1056

Bu modellerde düğüm kısımından tutarak kullanıyorum
O tekniği pek tercih etmiyorum tıraş olurken ama yine de teşekkür ederim komşum.Jaguar 1056 ve 117/11 arasında kıl uzunluğu olarak ciddi fark var mı komşum ?
@"Ali192" Komşum kıl uzunluklarıyla ilgili bir bilgim yok bir zaman jaguar konu başlığında bir komşumuz ölçüp paylaşmıştı jaguar konu başlığında kıl uzunlukları hakkında bilgiler mevcut
(08/09/2020, Saat: 19:54)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Ali192"  Komşum kıl uzunluklarıyla ilgili bir bilgim yok  bir zaman  jaguar  konu başlığında  bir komşumuz  ölçüp paylaşmıştı jaguar  konu başlığında kıl uzunlukları hakkında bilgiler mevcut

Teşekkür ederim komşum bakayım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Semouge 620 Düğüm'ü Jaguar 236 Sapına Takmak Rayko 11 5,104 12/12/2018, Saat: 00:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: