Puro Kültürü ve Puro Sevenler (+18)
Saatten tut hırdavata, parfüme kadar her konuda derya deniz olan forumda böyle bir başlığın olmadığını görünce açayım dedim. Forumdan bir çok komşumuz ile birebirde bu hobimizi, keyfimizi paylaşıyorduk. Belki haberimiz olmadığımız bazı komşularımız da vardır onlarla da bu ortak payda da buluşalım istedim. Konu sahibi olarak ilk gönderiyi ben paylaşayım istedim.

Camacho Corojo Old:

nQQ8yo.jpg
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
güzel bir konu olmuş...benim sizin gibi hobim var diyemem..tekelcilerde satılan purolardan alıyorum..öğlen kahvenin yanında keyifli oluyor...
eskiden adını yanlış hatırlamıyorsam "caffe cremme" vardı,kaçak satılırdı,onu severdim.bunun benzeri metal kutuda bandrollü var tekelcilerde.son zamanlarda onu alıyorum.
Yine tekellerde Türk üretimi "captain black"ler var ama orijinalinin tadını alamadım.
Lise yıllarında sokakta işportada satılan sigara paketinde olan -mutlaka hatırlarsınız- captain blacklerin tadını unutamıyorum...
@"zorsakal" genelde bizim tekellerde veya benzinliklerde sigarillo diye adlandırılan kıyılmış puro yaprağı ile yapılanlardan var. Onlardan bahsediyorsunuz sanırsam. Bana pek uymadı onlar. Smile
(08/09/2020, Saat: 23:57)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"zorsakal" genelde bizim tekellerde veya benzinliklerde sigarillo diye adlandırılan kıyılmış puro yaprağı ile yapılanlardan var. Onlardan bahsediyorsunuz sanırsam. Bana pek uymadı onlar. Smile

aynen onlardan behsediyorum :-) uymaz tabi ki..bana da çok uymadı...en uyanıyla idare ediyorum :-)
Ve iste beklenen konu, tabiki severiz, severek kullaniriz.

Beklenen konu, tebrikler.

74956734cb12325fa66ad0d9bf11a684.jpg

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://www.mserdark.com/iki-haftalik-bi...-ardindan/

Kendisini takip edenler bilir İnternet ekipler amiri Serdar Kuzuloğlu,
Sıkı bir puro içicisiymiş ve bu hobisi için Küba'ya kadar gitmiş.
Puro seven komşularım geniş zamanda keyifle okunacak bir blog yazısı. Başlığı görünce aklıma geldi, paylaşmak istedim.
@"İsmetaltan" orda bi torpedo mu görüyorum? Smile keyifli tüttürmeler.
Bu forum tesbih forumuna , pet forumuna vs vs forumuna döndü diye bir söylemi üzülerek ilk defa geltir’de okuduğumu söyleyerek başlamak istiyorum.
Forumlar ortak paydada buluşmanın bir aracısıdır.
Burada ki arkadaşlarla bir ortak paydamız var. Tıraş
Ortak paydada başka zevklerimizde buluştukca aramızda ki bağda artıyor. Çünkü bir sürü ortak paydamız oluyor. Bu konuyu açan komşumla Takip ettiğim kadarıyla o kadar çok ortak paydamız var ki saatler bir Arada kalsak sıkılmadan muhabbet edeceğime eminim.
Umarım bu konuya söylenen çıkmaz

Eskilerden bir foto ile bende katılayım.
Purosunu sürekli silkeleyen bir arkadaşa karlı bir Kartepe gecesi puro sigara gibi sürekli silkelenmez kultablasina bırakırsın isimli eğitim çalışmam.
Ben de külü biraz abartmışım
62c9beb14e95c7dd2467f3f77a38ba3d.jpg
Yine bu kül olayı ile ilgili eksi sözlük paylaşımı ekleyeyim. e9e2a074782f0b3e21a81955b14ee5fa.jpg
Dönem dönem bu konuda yer almaktan keyif alacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(08/09/2020, Saat: 23:45)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Camacho Corojo Old:

nQQ8yo.jpg

[mention]3RD1 [/mention] komşum her ne kadar bu kaynak çakmakların albenisine kapılsakta puronun sizin kullandığınız kibritle yakılması tavsiye edilir.

[mention]Sofistike [/mention] komşumda onun icin yaptığımız mini buluşmada @[mention]Tarkaner [/mention] ağabeyin ikramı puroyu rezitansli çakmakla çevire cevire yakması gözümden kaçmadı.

Boşu boşuna centilmenler kulübü denmiyor sanırım buraya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@"GecayS" Şafak üstadım çok güzel yazmışsınız yüreğinize sağlık. Ortak paydalarımızı paylaştıkça dediğiniz gibi aramızdaki köprülere bir yenisi daha ekleniyor. Bu forum o nedenle yıllardır halen aktif olarak kullanılıyor ve dostluklar bu forumda o nedenle bir başka.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kahve Sevenler esevetnov 659 394,756 27/02/2021, Saat: 18:26
Son Yorum: Creator
  Suşi Sevenler :D yarhasan 17 17,205 06/05/2020, Saat: 19:04
Son Yorum: onurcakmak
  kartpostal kültürü ozgun41 3 4,285 19/05/2015, Saat: 15:04
Son Yorum: ozgun41
  Nargile Sevenler yarhasan 22 33,505 24/03/2013, Saat: 18:14
Son Yorum: tamer26

Hızlı Menü: