Hangi Kantaşını Tavsiye Edersiniz
Merhaba, piyasada çeşitli markalarda kan taşı mevcut. Bunların birbirinden farkı var mı ? Yoksa 3 aşağı 5 yukarı aynı ürünler mi ? Clubman Pinaud Syptic Pencil çok duydum ama bir artısı var mıdır bilmiyorum.

Kanamayı hızlı durdurması , mümkünse yara izi ufak olmasını sağlasın (kabuk baglamadan iyileşmez heralde o nasıl olucak bilmiyorum ^^ ) vs... tarzı farklar oluyor mu ? İlla kan taşı olmasına gerek yok başka aynı işi gören bir ürün varsa onu da paylaşabilirmisiniz.
Tek kullanımlık iha yada itimat tavsiye ederim. Kullan at.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
youtube.com/Berberbey
(15/09/2020, Saat: 16:11)Abus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, piyasada çeşitli markalarda kan taşı mevcut. Bunların birbirinden farkı var mı ? Yoksa 3 aşağı 5 yukarı aynı ürünler mi ? Clubman Pinaud Syptic Pencil çok duydum ama bir artısı var mıdır bilmiyorum.

Kanamayı hızlı durdurması , mümkünse yara izi ufak olmasını sağlasın (kabuk baglamadan iyileşmez heralde o nasıl olucak bilmiyorum ^^ ) vs... tarzı farklar oluyor mu ? İlla kan taşı olmasına gerek yok başka aynı işi gören bir ürün varsa onu da paylaşabilirmisiniz.
Merhaba,
Proraso Kesik Jeli öneririm. Çok başarılı bir ürün.
Kibrit versiyon iha, ali bıyıklı, itimat hepsi olur. 100 lüsü 10 tl civarıdır. Boşu boşuna farklı bir alameti farikası olmayan ürünlere para harcamayın.
Alum blok alabilirsin. Ama stick olanından al komşum yıllarca kullanırsın.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geleneksel tıraş piyasasındw Turkiye'de ulaşabileceğiniz urünler; iha, itimat, pinaud,wilkinson, mühle ve proraso kesik jelidir komşum. Ben ihaninkini kullaniyorum gayrt guzel.
(15/09/2020, Saat: 16:15)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Proraso Kesik Jeli öneririm. Çok başarılı bir ürün.
Ustura ile tıraş olacağım diye uğraşırken ne kullanmıştım.

Çok başarılı ürün ama. Hem yakmıyor kantaşı gibi. Hem de orada bir tabaka oluşturuyor. İyileştiriyor, yoksa Scarface olmuştum

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/09/2020, Saat: 18:02)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustura ile tıraş olacağım diye uğraşırken ne kullanmıştım.

Çok başarılı ürün ama. Hem yakmıyor kantaşı gibi. Hem de orada bir tabaka oluşturuyor. İyileştiriyor, yoksa Scarface olmuştum

Artık ihtiyaç olmuyordur abi? Smile

Çok beğeniyorum Tarkan abi, merak edip almıştım uzun zaman önce, başka birşey araştırmam bile bitince. (:
(15/09/2020, Saat: 18:05)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık ihtiyaç olmuyordur abi? Smile

Çok beğeniyorum Tarkan abi, merak edip almıştım uzun zaman önce, başka birşey araştırmam bile bitince. (:
Doğrudur Caner. Aylardır ihtiyaç hasıl olmadı şükür. Bir de Futur klon ayarını yapana kadar gerek oldu. Ondan sonra Rocca ve Cobra da bile gerek kalmadı. Biraz teknik ve tecrübe ile alakalı. Ama sivilce vs olunca ihtiyaç olur. Dolapta olması lazım.

Alum block yada cilt şapı kan taşı kadar performans vermiyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yurtdışından Hangi Afterhave Janberd 5 4,012 13/12/2018, Saat: 00:25
Son Yorum: Janberd

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: