Edwin Jagger Traş sabunları nasıldır?
Hala organik bağ diyorsun Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
yani hani demek istediğim aralarında subsidiary-parent veya ticari ortaklık gibi bir şey okumadım. mesela muhlenin sitesinde bulamadım öyle bir şey. Smile
onu demek istedim.
Saygılar
(17/10/2011, Saat: 21:50)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hala organik bağ diyorsun Smile
Muhle sabunu olan benim, acilin ben doktorum Tongue

Aloe verali sabunun kokusu cok guzel, kutusunun kapagi kapaliyken bile kokusunu etrafta hissedersiniz o derece.
Kopuk yapmasi Cella'ya gore geride ve kivami daha az yogun bir kopuk yapiyor.
Yuze yaptigi cok fazla bir pozitif katki var mi? Bilmiyorum desem yeridir, Cella'dan sonra hissetigim keyfi Muhle'den almadigimi soylemem lazim.
Sabunu yerine Aloe vera'li balm'ini alin bence, sabun icin baska seyler deneyin derim.
Fiyati yuksek oldugu icin bende puani dusuk, 6/10 eder.

muhle-aloe-vera-shaving-soap-and-bowl.jpg
- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası
cevap için teşekkürler
tası nasıl?
(02/11/2011, Saat: 12:04)bravoecho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle sabunu olan benim, acilin ben doktorum Tongue

Aloe verali sabunun kokusu cok guzel, kutusunun kapagi kapaliyken bile kokusunu etrafta hissedersiniz o derece.
Kopuk yapmasi Cella'ya gore geride ve kivami daha az yogun bir kopuk yapiyor.
Yuze yaptigi cok fazla bir pozitif katki var mi? Bilmiyorum desem yeridir, Cella'dan sonra hissetigim keyfi Muhle'den almadigimi soylemem lazim.
Sabunu yerine Aloe vera'li balm'ini alin bence, sabun icin baska seyler deneyin derim.
Fiyati yuksek oldugu icin bende puani dusuk, 6/10 eder.

muhle-aloe-vera-shaving-soap-and-bowl.jpg
Tas ufak, ben daha buyuk olur da icine diger sabunlari basarim diye hesap ediyordum olmadi. Bilseydim sadece sabunu alirdim, tasa bosuna para vermis oldum.

Soyle gozunuzde canlandirin benim fircayi kopurtmek icin sabuna surunce bile yetersiz bir alanda tur attirabiliyorum. Dar ve ufak.

Sabun tasi olarak dusunmemenizi tavsiye ederim.
- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası
teşekkürler
(12/11/2011, Saat: 15:38)bravoecho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tas ufak, ben daha buyuk olur da icine diger sabunlari basarim diye hesap ediyordum olmadi. Bilseydim sadece sabunu alirdim, tasa bosuna para vermis oldum.

Soyle gozunuzde canlandirin benim fircayi kopurtmek icin sabuna surunce bile yetersiz bir alanda tur attirabiliyorum. Dar ve ufak.

Sabun tasi olarak dusunmemenizi tavsiye ederim.
Sağolsun bir arkadaşımın vasıtasıyla deneme imkanı bulduğum edwin jagger tıraş sabunu,5 günlük sakal sonrasında inanılmaz performans verdi. Gaziantep Zeugma Şantiyesinde ve yolda geçirdiğim 5 günün stres ve yorgunluğunu edwin jagger sabun kullanarak usturamla yüzümden sildim diyebilirim.Sabun cella gibi kremsi değil.Sert bir sabun.Bu yüzden sabunun kendı kabında köpürtmek daha kolay oluyor. Kokusu muhteşem.Tam bir klasik beyfendi kokusuna bürünmüş. Köpük olarak şöyle diyebilirim ; Fırçayı pek fazla yükleme ihtiyacı hissetmiyorsunuz.Fırça zaten kendiliğinden akıyor.Köpük yapması dolgun ve kıvamında koruyuculuğu ise jileti yüzünüde hissetmiyorsunuz diyebilirim.İçeriğinde donyağı olmadığı halde yüksek perfotrmansa ve koruyuculuğa sahip.Bitki özleri ve doğal ürünler var içerisinde.Bence denenmesi gereken bir ürün. Gönderen arkadaşım sağolsun kendıne ne alsa benim de tıraş ürünlerine aşırı derece de ilgim olduğundan dolayı denemek amaçlı bana da gönderiyor. Diğer gönderdiği ürünleri denedikçe yorumlarımı paylaşacağım.Ürnünün Linki :
http://www.traditionalshaving.co.uk/mall...oap-Refill
Zamanında denediğim kokusu muhteşem fakat performansı idare eder bir sabundu. DR Harris Arlington ve Taylor Jermyn Street sabunları ile beraber koku konusunda çok başarılıdır.
Ustura kullandığınız halde, "jileti yüzünüzde hissetmiyorsunuz" oldukça ilgimi çekti.Demekki koruyuculuğu fazla.Çünkü ,bende arasıra ustura kullandığım zaman pek çok sabunun sınıfta kaldığını gördüm.Örnek Cella Smile
Pek çok arkadaşla hemfikir değiliz ama bende böyle oldu.Güzel inceleme olmuş.Elinize sağlık,
saygılar,
Ben o yönden şanslıyım.Sakal yogunluğu ve sertlık derecesı az oldugundan dolayı genelde sorun yaşamıyorum.Tabii jiletinde etkisi büyük.Mesela bir derby kullansaydım durum farklı olurdu. Kullandıgım jilet 1960 lı yılların abd uretımı gold tone markalı bır jılettı.Bir yerden elıme gectı.Enteresan ama jılet kahverengi Big GrinBig Grin Bir de 5 gunluk sakal baya dinlemiş oldu.Artık jilete de hasret kalmıstıBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Rainbow Butik Tıraş Sabunları Tanıtım Başlığı Tayyare Pilotu 0 1,567 04/07/2022, Saat: 21:52
Son Yorum: Tayyare Pilotu
  blackloven traş sabunu blackloven 12 4,004 19/06/2022, Saat: 15:35
Son Yorum: blackloven
  Haslinger Tıraş Sabunları onurstyle 85 89,683 22/06/2021, Saat: 22:32
Son Yorum: Chavez
  Tıraş Sabunları Karşılaştırması piankhy 23 36,896 02/04/2021, Saat: 02:07
Son Yorum: Trashman
  Traş Sabunuyla Yüz Yıkama martin 43 61,057 12/01/2021, Saat: 02:06
Son Yorum: Alpp
  Füme Traş sabunu 300gr Plastik kutulu BigHillMe 564 768,521 16/10/2020, Saat: 13:59
Son Yorum: marv
  tweex traş sabunları... esevetnov 17 21,232 16/10/2020, Saat: 01:27
Son Yorum: saintdumas
  Muhle Tıraş Sabunları daggett 31 21,931 29/09/2020, Saat: 01:02
Son Yorum: timdr
  TDS Kosmetika Tıraş Sabunları mertalp 12 3,958 14/05/2020, Saat: 16:55
Son Yorum: mertalp
  Aliexpress tiras sabunlari Rigbie 20 9,258 17/03/2019, Saat: 11:06
Son Yorum: Rigbie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: