Çok yakında :)
Değerli Üstad Ahmet Bey ile geçmişten günümüze tıraş konusunu konuştuk. Muhteşem bu sohbetin sonunda beni kırmayarak önemli koleksiyonunu biz tıraşseverlerin beğenisine sunmaya karar verdi. Güzel gelişmeler kapıda Smile2baeb55c84639f4d9c74f6c15c24011e.jpg239e429a124a25dc14c0ea5dd656a876.jpgd49b599ad354d9ee8c001926b7970faf.jpg691dfcb18ffe3f4beabcf7b04292a47a.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Ne güzel sohbet olmuş. Selam ve hürmetlerimizi iletin tekrar görüşürseniz.

Kitabın baskısı mevcut mu acaba?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tanımayanlar için üstadın adı Ahmet Sönmez. Dünyanın en büyük tıraş aleti koleksiyoneri olması muhtemel. Discovery channel dahi belgeselini çekmiştir.
Bi canlı yayına katılmıştı sanki forumda bahsi geçmişti. Ne mutlu abimize
(16/09/2020, Saat: 21:52)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne güzel sohbet olmuş. Selam ve hürmetlerimizi iletin tekrar görüşürseniz.

Kitabın baskısı mevcut mu acaba?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kitabın baskısı mevcut. İstanbul buluşması yapalım da getireyim Ağabey Smile Gerçi biz yarın Sinan Ağabey ile buluşacağız Smile

(16/09/2020, Saat: 22:08)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tanımayanlar için üstadın adı Ahmet Sönmez. Dünyanın en büyük tıraş aleti koleksiyoneri olması muhtemel. Discovery channel dahi belgeselini çekmiştir.
Ayhan Bey Ahmet Sönmez değil kendisi. İsim benzerliği.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Sonradan farkettim. Ahmet Sönmez ne kadar yaşlanmış diyorum kendi kendime Big Grin Mesaj editleme olmayınca editleyemedim ama yeri gelmişken üstadı da analım. Ahmet Sönmez gördüğüm en büyük tıraş aleti ve jilet koleksiyoneri. Başlığı ilgiyle takip ediyor olacağım. Elinize sağlık.
@ahraz Caner bende ilk an @kaanayhan komşum gibi düşündüm. Resimdeki beyefendi kitapta koleksiyonundan yararlanılan Ahmet Yamaç olabilir mi acaba?
(16/09/2020, Saat: 23:17)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz Caner bende ilk an @kaanayhan komşum gibi düşündüm. Resimdeki beyefendi kitapta koleksiyonundan yararlanılan Ahmet Yamaç olabilir mi acaba?
Evet Ağabey. Ahmet Yamaç. Harika bir koleksiyonu var. Özellikle usturalar ve jiletler. Atatürk motifli usturaya fotoğraftan görmek nasip olsa da bayıldım. Yarın kitabını yanımda getiririm. Kamisori ve taşlarda benimle olacak Smile

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(16/09/2020, Saat: 23:45)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet Ağabey. Ahmet Yamaç. Harika bir koleksiyonu var. Özellikle usturalar ve jiletler. Atatürk motifli usturaya fotoğraftan görmek nasip olsa da bayıldım. Yarın kitabını yanımda getiririm. Kamisori ve taşlarda benimle olacak Smile

Umarım birgün değerli üstadlar ile canlı canlı ustura yada kamisori bilerken yanınızda bulunabilirim. Püf noktaların belirtildiği adımları keşke videoya alsan abi. Şimdiden kolay gelsin diyorum.
Ya İstanbul beni alacak ya ben İstanbul'u. Fatih Sultan Mehmet
(17/09/2020, Saat: 00:30)EmrahEray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım birgün değerli üstadlar ile canlı canlı ustura yada kamisori bilerken yanınızda bulunabilirim. Püf noktaların belirtildiği adımları keşke videoya alsan abi. Şimdiden kolay gelsin diyorum.
Emrahcığım merhaba. Var aklımda bir şeyler ama uzun soluklu olmalı. Derya deniz çünkü.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Krampert's Finest Yakında Avrupa'da da Satılacak ckeskin 11 9,921 13/09/2015, Saat: 14:23
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: