Ekipmanlarimizin isimleri ve kac yıldır kullaniyoruz.
(23/09/2020, Saat: 09:42)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum. Maalesef herkesin çok bütçesi olmuyor bu işe başlamadan önce ve bir miktar para ayırıp tek ve güzel bir alet almayı isteyen çok arkadaşım oldu. Dolayısı ile elbet bu konu ile ilgili forma bakıp da bilgi almak isteyen olacağını düşündüm. Makineni markası ve kaç yıldır kullanıldığı gibi. Şahsi düşüncem işe yarayabileceği yönünde tabi ki fikirlerinize saygı duyarım...

Progres candir deyim hocam, hep dedigim gibi.

Tek alet kisitli butce ise cikilabiliyosa eger fiyatini son kuruşuna kadar hakeden bir alet bence. Jilet seçmez, her jilete göre bir ayari vardir. Mildden agresife ayar skalasi net calısir.(bir r41 denirmi bilemem r41 ile cok anlaşamamiş biriyim) kolay tahriş etmez teknik otursun el melikesi olsun biraz yeterki. Tek kötü  yanı o knobu sevemedim. Madem keyif işi bu mesele, dursun bi köşede kullaniriz ara sira. Harici tam görev adamidir üzmez, zorlamaz sessizce işini yapar. Bütçe kısıtlıysa ikinci elde de temizi bulunabilir arada.

Birde de89, yeni baslayana harika seçenektir, fiyatida uygundur parasinin üzerinde iş yapar.

Merkür grubundan 34 42 vs harf kombinasyonlu olanlari hic bilmiyorum. Big Grin

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Ekipmanlarimizin isimleri ve kac yıldır kullaniyoruz. - Yazar: İsmetaltan - 24/09/2020, Saat: 01:58

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: