İha Cilt Şapı
benim bir tane şapım vardı.. bitirebileceğime inanmıştım zira yarıya inmişti... ama geçenlerden elimden düştü,ikiye bölündü.
sanırım rekor bende... ben 2 liraya aldım.malesef yakında da toptancı yoktu. berberden aldım rica minnet. o an üç lira da dese verebilirdim Smile
Bende öyle olmuştu 3mü 3,5mu ne öyle birşey vermiştim içimdende ulan bu en fazla 50 kuruşturda hadi neyse sağlık olsun demiştim Big Grin
(09/03/2012, Saat: 17:45)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim bir tane şapım vardı.. bitirebileceğime inanmıştım zira yarıya inmişti... ama geçenlerden elimden düştü,ikiye bölündü.
sanırım rekor bende... ben 2 liraya aldım.malesef yakında da toptancı yoktu. berberden aldım rica minnet. o an üç lira da dese verebilirdim Smile

yazmayın böyle şeyler hocam
3 diyende çıkıyor 33 diyende sonra Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
normalde vermem zaten. o an mecbur kaldığım için. yoksa biliyoruz hepimiz, bir taş 1 liradan fazla etmez...
(09/03/2012, Saat: 19:15)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yazmayın böyle şeyler hocam
3 diyende çıkıyor 33 diyende sonra Smile
ben aktardan 50 krş aldımSmile
adminim bilgine Smile
neresi orası?
(09/03/2012, Saat: 20:58)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben aktardan 50 krş aldımSmile
adminim bilgine Smile
a tabi markalı değildi, açık şap Smile
o nasıl oluyormuş?
(09/03/2012, Saat: 21:20)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: a tabi markalı değildi, açık şap Smile
attarlarda va ama sekilli degil kiloyla veriyorlar.
arkadaşlar bir sorum olacak. şimdi tıraş sırasında tahriş, kızarıklık ya da kanama olmuyor ama tıraş sonrası yüzü ıslatıp şap sürdüğünde muhteşem acı oluyor. öyle karıncalanma felan değil. tıraş yöntemimde ya da jilette mi sorun var acaba? tıraş aleti de wilkinson sword yüze en az hasar verecek makinelerden... ben jiletten olur diye tahmin ediyorum (wilkinson sword). neyse bugün astra aldım onla da deneyip sonucu yazarım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şapı durulamalımı durulamamalımı BigHillMe 8 12,499 18/05/2015, Saat: 11:37
Son Yorum: Rodion

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: