COVID Bir Kurban Daha Aldı - Bildiğimiz formülüyle Fine Accoutrements'ın Sonu
#1
Fine Accoutrements dün web sitesinde COVID dolayısıyla kötüye giden işlerinden dolayı üretimi yaptırdığı firmanın iflas açıkladıklarını ve tamamı ile kapanacaklarını duyurdu. Firmanın tıraş sabunu işi dışında yaklaşık 100 yıldır sabun üretimi yapan bir firma olması bu haberi daha da üzücü hale getiriyor. Firma temelli olarak kapanacak. Makinelerini de hurda olarak satacaklarını belirtmişler. Bildirimleri aşağıda:

w1900-h1052-x1796-y1197-rp-dreiring-werk...1605633737

When first formulating a shaving soap for the Fine brand, I set out with the singular purpose of matching the legendary lathering performance of Tabac. After unsuccessful attempts to work with just about every large soap producer in the US, I eventually expanded my search to Europe, where, to my surprise, I found I could actually procure the same soap base used by Tabac! Not long after, Fine Classic Shaving soap was born.

Today, it's my sad duty to report that the corporate owners of the proud, century-old factory that produced our soap base recently saw fit to permanently close the facility and recycle their machinery for scrap. The obvious result of this circumstance is that Fine Classic Shaving Soap can no longer be produced and must be discontinued.

Thankfully, this news did not come as a complete surprise, so I do expect to have a rather incredible replacement soap available around year-end. But in the meantime, the remaining stock of Fine Classic Shaving Soap is available only while supplies last.

Multiple fragrances are already sold out, so don't miss this last opportunity to add a classic to your shave den!
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Cevapla
#2
Gidişat iyi yönde ilerlemiyor. Bakalım daha neler göreceğiz. Üzüldüm.
Cevapla
#3
Beğenerek kullandığım bir markaydı, elimde bulunan ürün kutusunu muhafaza etmeyi düşünüyorum, hatıra olarak kalsın bari Sad
Cevapla
#4
Birşey lmaz çinli bir firma satın alır.
Cevapla
#5
Arada yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Daha doğrusu ben çok iyi ifade edememişim. Fine'ın kendi üretimi yok. Bir firmaya fason üretim yaptırıyorlardı. Şimdi yıl sonuna kadar başka bir yerle anlaşacaklarını söylemişler ama bu üretim prosesleri değişeceği için sabunun da değişeceği anlamına geliyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Cevapla
#6
Eğer yanılmıyorsam tabac’ta bu firmaya üretim yaptırıyordu
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  P&G den geleneksel tıraşa bir darbe daha oguzkagan 27 4,094 21/05/2020, Saat: 04:02
Son Yorum: noneed
  Belli kısımlar daha çabuk uzuyor (sakal) gamez34 5 10,979 22/09/2013, Saat: 22:28
Son Yorum: gamez34
  Nasıl daha sık ve sert sakal sahibi olabiliriz gamez34 9 46,803 19/07/2013, Saat: 17:00
Son Yorum: tugruldogan
  artık daha rahat traş oluyorum kreuzberg 8 11,066 12/11/2012, Saat: 01:22
Son Yorum: ahmet67

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: