Şap Taşı / Alum Block
(12/06/2019, Saat: 18:56)ek_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de kesinlikle Zaza ve Osma' yı tercih ediyorum. Kötülemek için yazmıyorum ancak Proraso, Ali Bıyıklı ve Parker ürünleri imalat şekli itibari ile pürüzlü yüzeylere sahip.
Her kullanım öncesinde pürüzleri giderseniz de kullanılıp bir alt tabakaya geçtikçe içinde yeni pürüzler çıkıyor ve yüzünüzü çizebiliyor.
Zaza ve Osma' da böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Yüzeyleri hep mermer gibi kalıyor.
Benim proraso mermer gibi, 1 aydır kullanıyorum ve hiç pürüz olmadı. Sonrasında olur mu bilmem ama

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de tıraştan sonra şap kullanıyorum, bahsedilen yüzeyde oluşan pürüzlülük galiba ıslak bırakıldığında tabanda biriken su yüzünden oluşuyor. Taşın yukarı bakan kısmı pürüzsüz iken kapla temas eden yüzeyinde sürekli noktasal çıkıntılar oluşuyor.
(12/06/2019, Saat: 20:42)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de tıraştan sonra şap kullanıyorum, bahsedilen yüzeyde oluşan pürüzlülük galiba ıslak bırakıldığında tabanda biriken su yüzünden oluşuyor. Taşın yukarı bakan kısmı pürüzsüz iken kapla temas eden yüzeyinde sürekli noktasal çıkıntılar oluşuyor.
Ben peçetenin üstünde kurumaya bekletip sonra kaba koyuyorum. Hiçbişey olmuyor şapın yüzeyine

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bdnolc.jpg

Bende bu şekilde küçük bir kutuda muhafaza ediyorum, altında kadifemsi bir minik bez parçası var, sorun olmuyor. Islak bırakmıyorum zaten, kurulayıp bırakıyorum kutuya.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Bir aydır İHA şap kullanıyorum. Çay tabağının üzerine kağıt havlu koydum. Kullandıktan sonra kurulamadan bırakıyorum herhangi bir problem olmadı hala mermer gibi. Kesinlikle banyoda bırakmayın yoksa küfleniyor
Ali bıyıklı var şuan memnunum.Yedekte iha var daha şeffaf duruyor ve içi simli gibi degişik.
(12/06/2019, Saat: 22:53)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir aydır İHA şap kullanıyorum. Çay tabağının üzerine kağıt havlu koydum. Kullandıktan sonra kurulamadan bırakıyorum herhangi bir problem olmadı hala mermer gibi. Kesinlikle banyoda bırakmayın yoksa küfleniyor

İHA şap neredeyse 1 senedir kullanıyorum. Haliyle biraz ufaldı ama bütünlüğünü koruyor. Ben sadece uzerindeki suyu  kağit havluya emdirip yerine koyuyorum ve banyo dolabımda saklıyorum küf sorunu hiç olmadi.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Dün geceki tıraş sonrası şap kullanırken bu konu aklıma gelmişti. Tıraş başına maliyetin en düşük olduğunu düşündüğüm ve almışken iyiki kaliteli bir marka (zaza) almışım diye düşünürken şapın elimden kayıp lavaboya çarpmasıyla 8-10 parçaya ayrıldı Smile
yaklaşık 4 yıldır kullanıyordum ve en az 2 yıl daha kullanabilirdim sağlık olsun deyip yedeğini açtım. Kullanımdan dolayı inceldiği için elde tutmak oldukça zorlaşıyor dikkat etmekte fayda var.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(13/06/2019, Saat: 10:24)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün geceki tıraş sonrası şap kullanırken bu konu aklıma gelmişti. Tıraş başına maliyetin en düşük olduğunu düşündüğüm ve almışken iyiki kaliteli bir marka (zaza) almışım diye düşünürken şapın elimden kayıp lavaboya çarpmasıyla 8-10 parçaya ayrıldı Smile
yaklaşık 4 yıldır kullanıyordum ve en az 2 yıl daha kullanabilirdim sağlık olsun deyip yedeğini açtım. Kullanımdan dolayı inceldiği için elde tutmak oldukça zorlaşıyor dikkat etmekte fayda var.
Sağlık olsundan gerisi yalan zaten abi, size birşey olmasın şap işi kolay.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(13/06/2019, Saat: 10:24)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün geceki tıraş sonrası şap kullanırken bu konu aklıma gelmişti. Tıraş başına maliyetin en düşük olduğunu düşündüğüm ve almışken iyiki kaliteli bir marka (zaza) almışım diye düşünürken şapın elimden kayıp lavaboya çarpmasıyla 8-10 parçaya ayrıldı Smile

Bu sebeple muhle üzerine kumaştan kayış, bilekli benzeri birşey yapmış mantıklı olarak ama o fiyat nedir şap için Huh

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSMA ALUM BLOCK bravoecho 41 41,893 02/12/2022, Saat: 19:41
Son Yorum: thatwickerhat
  PARKER PLASTİK KUTULU ŞAP TAŞI 120GR ATEGO06 10 5,188 27/02/2020, Saat: 18:07
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: