Şap Taşı / Alum Block
(14/06/2019, Saat: 01:50)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Ali bıyıklıyı ikinci kez kullanamadım pütür pütür oldu sünger taşı gibi deo amaçlı kullanayım dedim o da işkence gibi oldu çöpe attım bilmiyorum belki şansıma ama şundan eminim kesinlikle doğal değildi. Rengi ilk kullanımda şeffaflığını kaybetti osma ve zaza şeffaflar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Coşkun abi akşam dikkat ettim bendeki de bazı yerleri şeffafken bazı yerleri kırık beyaz gibi olmuş mat şekilde. Şutlayım mı ben de acaba?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Cildine zarar veriyorsa şutla ama doğal olmamasının bir zararı var mı bilmiyorum

Şap taşı şeffaf olmalı diye okumuştum. Ali bıyıklı, iha filan uygun değil demişlerdi. Bu sayfalarından birisinde okumuştum. Bendeki ali bıyıklı pütürlü vs değil ama şeffaf da değil. Bir tane osma ve zaza alıp koyalım o zaman kenara.
(14/06/2019, Saat: 11:38)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cildine zarar veriyorsa şutla ama doğal olmamasının bir zararı var mı bilmiyorum

Buradaki yorumlardan sonra kullandım dün akşam uzun zaman sonra tekrar. Yanma falan yapmadı ama manzara dikkatimi çekti her yer şeffaf olmayınca.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Şu şap taşı işine bir türlü ısınamadım. Beni rahatsız eden kısmı hakkında ne kadar olumlu yorum okuduysam bir o kadar da olumsuz yorum okuduğumdan sanırım.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Bende @Silentsv komşum gibi forumda şapın şeffaf olanının daha iyi olduğunu yazan bir arkadaşımızı hatırlıyorum. Foruma üye olduktan sonra merak edip Osma marka aldım çok olumlu bir etkisini fark etmediğim için artık yüzümde pek kullanmıyorum. Ustura ile tıraş olduğum için arada ellerimin kayganlığını azaltmak için evde ve işte şap kullanıyorum.

Osma ve İha şapı bu açıdan kıyasladığımda aralarında çok fark olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Şöyle ki Osma'yı iki kez elime sürünce yakaladığım hissi İha'yı sabun gibi elimde ovalayınca bile alamıyorum. Bu amaçla kullanmak için alacak arkadaşlara İha ve Ali Bıyıklı şaptan uzak durmalarını tavsiye ederim.
(19/12/2014, Saat: 01:55)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandir soyleyecegim unutuyorum. Daha önce forumda bircok kez bahsi gecti. Yeni uyelere ve sapin sulanip akmasi konusuna ithafen şu tarz alum sticklerin kullanimi cok cok pratik.

26f181b70e3e0da9aaa87425a9b6edec.jpg
e9439172b67f698e6c5ea82d19b05fc1.jpg

Yasanilan sıkıntılara cözüm.

Bu ürünü koltuk altı deo stick olarak kullanıyorum.
No aluminium Chlorohydrate ifadesi var kapağında.
Üründen gayet memnunum.
Yaklaşık bir yıl önce satın almış olduğum Omega şap taşı kendiliğinden kırılıp dökülmeye başladı. Sizce buna ne sebep olmuş olabilir?

dbe07476edc4a70c9114e6df4ca13289.jpg
Kullandıktan sonra iyice kurumadan kabına kaldırmış olabilir misiniz komşum?
(16/08/2019, Saat: 21:41)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullandıktan sonra iyice kurumadan kabına kaldırmış olabilir misiniz komşum?

@AbuzTech komşum, her kullanım sonrası havluyla kurulayıp kutusunda muhafaza ediyordum.
Bugün yine kullanmak istediğimde kırılmalar sonrasında resimde görülen hale geldi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSMA ALUM BLOCK bravoecho 41 42,339 02/12/2022, Saat: 19:41
Son Yorum: thatwickerhat
  PARKER PLASTİK KUTULU ŞAP TAŞI 120GR ATEGO06 10 5,241 27/02/2020, Saat: 18:07
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: