Şap Taşı / Alum Block
Hazir konusu acilmisken musadenizle bir sey sormak istiyorum. Osma sap bende de var. Tiras sonrasi kullandiktan sonra nasil muhafaza ediyorsunuz?

İslak surata uygulandigindan uygulama sonrasi hafif nemli kaliyor. Onu da tuvalet kagidiyla hafif tampon yaparak islakligini alip tekrar osma sap kutusuna koyup kaldiriyorum. Var midir farkli bir yolu, yontemi?
(30/10/2019, Saat: 23:55)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hazir konusu acilmisken musadenizle bir sey sormak istiyorum. Osma sap bende de var. Tiras sonrasi kullandiktan sonra nasil muhafaza ediyorsunuz?

İslak surata uygulandigindan uygulama sonrasi hafif nemli kaliyor. Onu da tuvalet kagidiyla hafif tampon yaparak islakligini alip tekrar osma sap kutusuna koyup kaldiriyorum. Var midir farkli bir yolu, yontemi?

Ben yüzümü veya tıraş aletlerini kuruladığım havluyla kuruluyorum, elime sürüp kontrol ediyorum; tamamen kurulanmadan geri koymuyorum pakedine. Pakedi de buruşturuyor, erimeye devam da ediyor ıslak kalırsa çünkü.
(30/10/2019, Saat: 23:55)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hazir konusu acilmisken musadenizle bir sey sormak istiyorum. Osma sap bende de var. Tiras sonrasi kullandiktan sonra nasil muhafaza ediyorsunuz?

Kullandıktan sonra tıraş dolabındaki havlunun üzerine bırakıyorum. Kuruduktan sonra kutusuna koyuyorum.
Herhangi bir kurulama işlemi yapmıyorum havlu üzerine bırakmadan önce..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Havlu yıkanmadan önce bir kaç kez kullanılıyorsa havluya silmek sağlıklı olmayabilir. Son kurulama işleminde şap kalıntıları yüzünüzde kalırsa uzun süre durması cilt sağlığını olumsuz etkiler diye düşünüyorum.

+1 aynısını uyguluyorum komşum.
İslak yuze islak şap uygulandiktan sonra... şapı tekrardan yikayip havluyla kuruttuktan sonra kutusuna koyuyorum.
Olmasi gerekenin bu oldugunu dusunuyorum
Ben önce ıslak yüze uyguluyorum. Sonra birkaç dakika bekletip yıkıyorum. Şapıda ıslak bir şekilde silkeleyip altinda kagit havlu bulunan cay tabagina koyuyorum.
(31/10/2019, Saat: 08:20)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslak yuze islak şap uygulandiktan sonra... şapı tekrardan yikayip havluyla kuruttuktan sonra kutusuna koyuyorum.

+1
(31/10/2019, Saat: 08:20)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslak yuze islak şap uygulandiktan sonra... şapı tekrardan yikayip havluyla kuruttuktan sonra kutusuna koyuyorum.

Çok az kullansamda kullandığım zaman bende bu şekilde kullanıyorum. İyi kurutmayınca 1 ay içerisinde koca koca şaplar küçülüp, parçalanmaya başlıyor. Bu kullanım şekli ile aynı şap 3 yıldır işimi görüyor.
Kullandıktan sonra tekrar yıkayıp peçetenin üstüne kurumaya bırakıyorum. Yarım saat bir saat gibi bir süre sonra kuruyunca kutusuna geri koyuyorum

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSMA ALUM BLOCK bravoecho 41 42,255 02/12/2022, Saat: 19:41
Son Yorum: thatwickerhat
  PARKER PLASTİK KUTULU ŞAP TAŞI 120GR ATEGO06 10 5,228 27/02/2020, Saat: 18:07
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: