Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği
Komşum sabunları ben yeterince dinlendirip göndereceğim o yüzden elinize ulaşınca kullanabileceksiniz. Benim sabunlar kullandıkça, olgunlaştıkça coşar o yüzden her kullanımda performansı katlanarak artacak yaklaşık 10'uncu kullanımdan sonra çılgınca köpük veriyor. Daha önce etkinliğe katılan komşularımda aynısını söylüyorlar durdukça coşan bir sabun olduğunu ifade ediyorlar. Sticker yapmak istiyorum ama etiketleri bastırdığım adam Pandemi yüzünden kapatmış matbaayı bakalım nasip bulursam bastırmak istiyorum etiket. Smile

Bu arada bir ayrıntı paylaşayım;
Değerli komşularım elde olmayan bir takım sebeplerden dolayı sabunları yapmam gecikti bu nedenle özür mahiyetinde yaklaşık 100gr olarak duyurduğum sabunları yaklaşım 125-135 gr olarak döküyorum.
yaşanan gecikmeden dolayı hepinizden tekrar özür dilerim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Haydi Bismillah Jilet

(27/01/2021, Saat: 00:50)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sabunları ben yeterince dinlendirip göndereceğim o yüzden elinize ulaşınca kullanabileceksiniz. Benim sabunlar kullandıkça, olgunlaştıkça coşar o yüzden her kullanımda performansı katlanarak artacak yaklaşık 10'uncu kullanımdan sonra çılgınca köpük veriyor. Daha önce etkinliğe katılan komşularımda aynısını söylüyorlar durdukça coşan bir sabun olduğunu ifade ediyorlar. Sticker yapmak istiyorum ama etiketleri bastırdığım adam Pandemi yüzünden kapatmış matbaayı bakalım nasip bulursam bastırmak istiyorum etiket. Smile

Değerli komşularım elde olmayan bir takım sebeplerden dolayı sabunları yapmam gecikti bu nedenle özür mahiyetinde  yaklaşık 100gr olarak duyurduğum sabunları yaklaşım 125-135 gr olarak döküyorum.

Estağfurullah komşum böyle şeyin özrü olur mu. Önce sağlık Allah tekrar göstermesin inşallah. Şimdiden ellerinize sağlık.
(27/01/2021, Saat: 00:52)Tıraşolog Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estağfurullah komşum böyle şeyin özrü olur mu. Önce sağlık Allah tekrar göstermesin inşallah. Şimdiden ellerinize sağlık.

Çok teşekkür ederim komşum. Amin Allah kimseye yaşatmasın
(27/01/2021, Saat: 00:50)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sabunları ben yeterince dinlendirip göndereceğim o yüzden elinize ulaşınca kullanabileceksiniz. Benim sabunlar kullandıkça, olgunlaştıkça coşar o yüzden her kullanımda performansı katlanarak artacak yaklaşık 10'uncu kullanımdan sonra çılgınca köpük veriyor. Daha önce etkinliğe katılan komşularımda aynısını söylüyorlar durdukça coşan bir sabun olduğunu ifade ediyorlar. Sticker yapmak istiyorum ama etiketleri bastırdığım adam Pandemi yüzünden kapatmış matbaayı bakalım nasip bulursam bastırmak istiyorum etiket. Smile

Değerli komşularım elde olmayan bir takım sebeplerden dolayı sabunları yapmam gecikti bu nedenle özür mahiyetinde yaklaşık 100gr olarak duyurduğum sabunları yaklaşım 125-135 gr olarak döküyorum.
Sayın komşular üstadımız doğru söylüyor. Sabunlarda kürleşme süresi sabunun kayganlığını çok etkilemese de özellikle yastıklamasını çok değiştiriyor.
Bu yüzden yeni yapılmış bir sabunu merak ediyorsanız deneyin ama değerlendirmek için mutlaka 45 güne yakın bir süre tanıyın sabuna.
Sabunun karakterinin değiştiğini göreceksiniz.

https://dolap.com/profil/sohayli
https://beyfendi.org

Sevgili @Efrasyab, o kadar dert tasa arasında bile bizleri düşündüğün için hakkın ödenmez, hiç gönderme fırsatın olmasa bile canın sağolsun, lafı bile olmaz
00111101
(27/01/2021, Saat: 17:26)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın komşular üstadımız doğru söylüyor. Sabunlarda kürleşme süresi sabunun kayganlığını çok etkilemese de özellikle yastıklamasını çok değiştiriyor.
Bu yüzden yeni yapılmış bir sabunu merak ediyorsanız deneyin ama değerlendirmek için mutlaka 45 güne yakın bir süre tanıyın sabuna.
Sabunun karakterinin değiştiğini göreceksiniz.

https://dolap.com/profil/sohayli

@"sohayli" komşum çok haklısınız.

(30/01/2021, Saat: 00:30)esox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili @Efrasyab, o kadar dert tasa arasında bile bizleri düşündüğün için hakkın ödenmez, hiç gönderme fırsatın olmasa bile canın sağolsun, lafı bile olmaz
@"esox" komşum sizin gibi zarif insanlarla aynı platformu paylasmaktan gurur duyuyorum

az sonra Lanolinli sabunların fotograflarini paylaşacağim sizlerle
Değerli katılımcılar kıymetli forum üyeleri,
Lanolinli sabunlarımız sizlere selam çakıyor...
e40fcb2ff3b4d8941ca797a43682eec4.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Değerli katılımcılar kıymetli forum üyeleri,
Lanolinli sabunlarımız sizlere selam çakıyor...5a5257347a2b1e6adaa772a093067eaa.jpged046c55d5de98645b596d162cf916ad.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yooo, kıskanmıyorum ki! Sipariş vaktini kaçırdığım için fotoğraflara içimi geçirerek baktığımı da nereden çıkardınız? Big Grin

Şaka bir yana emeğinize sağlık komşum, çok güzel görünüyorlar. Umarım bir dahaki sefere etkinliği kaçırmam da sabunu deneyebilirim Smile
Düğümün içindeki siyah kıllardan korkma ters olanlardan kork.
@"Efrasyab" çok güzel görünüyorlar komşum. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Jilet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,447 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,547 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 4,918 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,128 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,030 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 4,853 26/06/2021, Saat: 18:40
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,144 09/06/2021, Saat: 21:57
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 171,537 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,553 01/05/2021, Saat: 16:48
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,046 08/04/2021, Saat: 10:04

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: