Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği
Hocam elinize sağlık teşekkür ederim.
Adres mutabık.
Adresini güncellemesi isteyen komşularım güncelleme gerçekleşmiştir.

Mesaj düzenle butonu olmadığı için yeni mesaj olarak paylaşım yapıyorum, dolayısıyla konuya cevap veren komşularım etiket üzerinden bildirim alıyorsunuz bu rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Saygılar.

KATILIMCILAR
1. @ekindgn = 3 Adet Tatlı Bademli Sabun (**ANKARA TAYFA**)
2. @Tıraşolog = 1 Adet Kantaronlu Sabun-1 Adet Tatlı Bademli Sabun- 1 Adet Lanolinli Sabun (ADRES ALINDI)
3. @nicky = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun (ADRES ALINDI)
4. @zbilgen = 1 Adet Lanolinli Sabun - 1 Adet Kantaronlu Sabun. (**ANKARA TAYFA**)
5. @Helnikko = 2 Adet Kantaronlu Sabun - 2 Adet Tatlı Bademli Sabun - 2 Adet Lanolinli Sabun (ADRES ALINDI)
6. @kerimguner = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun.(ADRES ALINDI)
7. @esox = 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun - 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (ADRES ALINDI)
8. @DelikanliTiras = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (**ANKARA TAYFA**)
9. @arci41 = 2 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun. (ADRES ALINDI)
10. @Erdem009 = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (ADRES ALINDI)
11. @oguzhan5069 = 1 Adet Kantaronlu Sabun- 1 Adet Tatlı Bademli Sabun- 1 Adet Lanolinli Sabun.(ADRES GÜNCELLENDİ)
12. @soundchaser = 1 Adet Lanolinli Sabun - 1 Adet Kantaronlu Sabun. (ADRES ALINDI)
13. @V4Vamık = 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Tatlı Bademli Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun. (ADRES ALINDI)
14. @sertac42 = 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (ADRES ALINDI)
15. @Değer = 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Tatlı Bademli Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun. (ADRES ALINDI)
16. @lim10 = 2 Adet Kantaronlu Sabun. (ADRES ALINDI)
17. @Fenotip = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (ADRES ALINDI)
18. @computeus = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun - 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun.( ADRES ALINDI)
19. @serkanduymaz = 2 Adet Tatlı Bademli Sabun. (ADRES ALINDI)
20. @KurtaranS = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun. (ADRES ALINDI)
21. @ZÜLFİKAR = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (ADRES GÜNCELLENDİ)
22. @ati19 = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (ADRES ALINDI)
23. @nailton = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun- 1 Adet Kantaronlu Sabun- 1 Adet Lanolinli Sabun (ADRES ALINDI)
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Adres mutabık.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Değerli komşularım...
Kış sezonu etkinliğinin sabunları yola çıkımadan önce sizi buradan son defa selamlıyorlar.
Yarın MNG kargoya teslim ediyorum, sağ salim elinize ulaşması dileği ile...

Dip Not: Kargo şubesine teslim ettikten sonra yeniden bilgilendirme mesajı atacağım...
bfdc56c9a1e211d47ca5a186742c52c0.jpg48efa0dc7e5f9901afa2a6eb46eceecf.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kıymetli komşularım, değerli katılımcılar...
28/11/2020 tarihinde güzide Geltir ailesine mensup 23 kıymetli komşum ile bir yolculuğa çıktık. Bu yolculuk esnasında beklenmedik talihsizlikler, planladığımız süreyi 25 gün kadar sekteye uğrattı. Öncelikle hepinize yüksek anlayışınız için teşekkürlerimi sunar ve bu gecikmeden dolayın sizlerden özür dilerim.

Gelin biz bu süre zarfında neler yaptık şöyle bir gözden geçirelim. Talepleri topladık, yağları getirttik, kapları temin ettik, etiketçi iflas ettiği için elimizdeki ufak etiketleri zar zor çoğaltarak bastırdık, adresleri topladık, sabunları parti parti ürettik, dinlendirdik ve sonunda kargoladık.

Evet sevgili dostlar tüm sabunlar bugün öğlen saatlerinde MNG kargo, Ankara-Opera şubesine teslim edildi. Hepsinin kargo takip numarası elimde, dileyen komşum olursa özel mesaj yolu ile kargo takip numarasını benden edinebilirler. İnşallah sabunlar sizlere sağ salim, başlarına bir iş gelmeden ulaşırlar.

Sevgili komşularım böylece bir etkinliği daha yüzümüzün akı ile bitirdik. Bana güvendiğiniz için ve hepsinden önemlisi sabrınız için çok ama çok teşekkür ederim. Bir nebze olsun sizlere mutlu ve keyifli tıraşlar yaşatacaksam ne mutlu bana.
Köpük fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir başka güzel etkinlikte "Sırada Balsam Olacak" buluşmak dileği ile...
Saygılarımla...

Çok Özel Teşekkür: Kıymetli arkadaşlar huzurlarınızda @MetsGo Mehmet komşuma özel teşekkür etmek isterim ki kendisi zarif davranarak kargo konusunda desteğini yine bizlerden esirgemedi. Çok teşekkür ederim komşum.

1. @ekindgn = 3 Adet Tatlı Bademli Sabun (**ANKARA TAYFA**)
2. @Tıraşolog = 1 Adet Kantaronlu Sabun-1 Adet Tatlı Bademli Sabun- 1 Adet Lanolinli Sabun (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
3. @nicky = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
4. @zbilgen = 1 Adet Lanolinli Sabun - 1 Adet Kantaronlu Sabun. (**ANKARA TAYFA**)
5. @Helnikko = 2 Adet Kantaronlu Sabun - 2 Adet Tatlı Bademli Sabun - 2 Adet Lanolinli Sabun (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
6. @kerimguner = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun.(BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
7. @esox = 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun - 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
8. @DelikanliTiras = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (**ANKARA TAYFA**)
9. @arci41 = 2 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
10. @Erdem009 = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
11. @oguzhan5069 = 1 Adet Kantaronlu Sabun- 1 Adet Tatlı Bademli Sabun- 1 Adet Lanolinli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
12. @soundchaser = 1 Adet Lanolinli Sabun - 1 Adet Kantaronlu Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
13. @V4Vamık = 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Tatlı Bademli Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
14. @sertac42 = 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
15. @Değer = 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Tatlı Bademli Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
16. @lim10 = 2 Adet Kantaronlu Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
17. @Fenotip = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
18. @computeus = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun - 1 Adet Kantaronlu Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun.(BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
19. @serkanduymaz = 2 Adet Tatlı Bademli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
20. @KurtaranS = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun - 1 Adet Lanolinli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
21. @ZÜLFİKAR = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
22. @ati19 = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun. (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
23. @nailton = 1 Adet Tatlı Bademli Sabun- 1 Adet Kantaronlu Sabun- 1 Adet Lanolinli Sabun (BİLDİRİLEN ADRESE KARGOLANDI)
öncelikle emeğinize sağlık üstadım
MNG kargodan da bilgilendirme sms i geldi.
Balsam etkinliğinizden sonra sabun etkinliğinize de katılabildiğim için kendimi şanslı görüyorum teşekkür ederim.

SM-G770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1970 doğumlu, 15 Eylül 2019 da geleneksel tıraşa gönül vermiş, Öğretim Üyesi
Sakal yapısı:Yumuşak
Cilt yapısı:Karma cilt yanaklar kuru
Tıraş sıklığı-şekli:İki günde bir
Bana da MNG kargodan mesaj geldi herşey için çok teşekkür ederim komşum kendinize iyi bakın.
@"sertac42" komşum iyi günlerde kullanın
@"Erdem009" komşum ben teşekkür ederim.
@"Efrasyab" komşum ellerine, emeğine sağlık bana da mesajı gelmiş olan sabunları sabırsızlıkla beklemekteyim. Zira sabırsızlığımın tek sebebi hemen kullanmak istemekten dolayıdır. Yoksa yine çok güzel işler çıkardığınıza canıgönülden eminim. Tekrardan teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.
@"Tıraşolog" komşum,

İnşallah beklentilerinizi karşılayacak bir sabun yapmışımdır. İyi günlerde kullanın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,610 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 30,119 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,107 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,546 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,145 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 5,012 26/06/2021, Saat: 18:40
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,202 09/06/2021, Saat: 21:57
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,346 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,581 01/05/2021, Saat: 16:48
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,345 08/04/2021, Saat: 10:04

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: