7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021)
Ben de paketimi az öne açtım. Hediyeyi gönderen @"Hüseyin İbiş" komşuma çok teşekkür ederim. Özenle seçilmiş çok güzel ürünler.

Bay Rum sever birisi olarak Razorock Black Bay sabununu çok beğendim. Komşum burada beni iyi yakalamış. Smile Ürün, klasik bay rum kokusu değil de direkt bay yani defne kokulu, çok beğendim. Réve d'or kolonyasını daha önceleri bir kaç kez almak istedim ancak sonra vazgeçmiştim. Merak ettiğim bir üründü, komşumuzun hediye etmesiyle ben de sahip olmuş oldum böylelikle. Son olarak da Proraso Gel Riparatore ürünü geldi. Batık veya mini kesiklerde kullanılan ürün. Eh, ara sıra olmuyor değil Smile Elimizin altında olmasında fayda var elbette. Smile

d4d8c738c0127300d18c58cb55f13eb6.jpg

bda85e51b1d3b5a3875c52a44bfa5b28.jpg
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Küçük kızımın heyecanla paketleri açması sonrası kurtarabildiklerim
Tüm komşulara mutlu nice yıllar dilerim

653a13ac77a0763b5980ad79eff0385a.jpg
Arkadaşlar, eşleşme bilgilerini paylaşıyorum.

Eşleştirme, random.org sitesinin List Randomiser (rastgele sırala) seçeneği ile yapılmıştır.

9MEWEe.png

Açıklama 1: ekindgn komşumuz, geçen sene de Hüseyin İbiş komşumuzla eşleştiği için, benim eşleştiğim kişi olan Rob Bobstein ile değiştirilmiştir.

Açıklama 2: İlk sıralama yapıldığında, kendisi ile eşleşen komşumuz olduğu için yeniden sıralama yapılmıştır. O nedenle ikinci sıralama esas alınmıştır.
(31/12/2020, Saat: 09:53)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dayanamadım sabah erkenden açtım Smile Gönderen komşuma çok teşekkür ederim. Hepsi denemek istediğim ve merak ettiğim ürünlerdi. Yazlık bir setim yoktu sayenizde tamamlamış oldum. Üzerinde herhangi bir bilgi yazmadığı için hangi komşumuz gönderdi bilmiyorum fakat tekrardan teşekkür ederim. Herkese yeni yılda sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum.

Komşum naçizane benim hediyemdir, güle güle kullanın. Smile

Bir mesajınızda Derby limon'u çok beğendiğinizi ancak içeriğindeki kimyasallar nedeniyle kullanmayı bıraktığınızı okudum. Ben de komşum madem limon kokulu kremleri seviyor diyerek size en güzelini hediye etmek istedim. İçeriğinde paraben vb. kimyasallar yok, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Simpson kremler, benim gibi sabundan vazgeçmeyen bazı arkadaşlarımızın bile hoşuna giden ve sevdiği bir üründür. Eskiden forumda çok popülerdi ancak son dönemlerde unutuldu ve artık pek arz-ı endam etmez oldu. Neyse ki yakın dönemde İmpa Mustafa bey getirdi ve gördüğüm kadarıyla çok hızlı satıldı. Benim siparişimden sonra da sitede kalmadı, sonuncusu size yetişmiş oldu. Bu yeni serinin eski beğendiğimiz teneke ambalajda olanından farkı var mı bilmiyorum ancak her şekilde diğer İngiliz kremlerinden halen üstündür diye düşünüyorum. Artık bir inceleme yazısı yazarsınız. Smile

Soğuk havalardan dolayı günlük nemlendirici krem ve tıraş sonrası balsam kullandığınızı gördüm. Bir de bir mesajınızda prorasonun Aloe vera'lı ürününün Razorus'a geldiğini paylaşmışsınız. Mavi seriyi beğendiğinizi düşünerek Aloe Vera'lı proraso balsam da ekledim kutuya. İnşallah memnun kalır ve beğenirsiniz.

Seti yazlık olarak düşünmüşsünüz ancak kışın kullanıma uygun ürünler bunlar. Bildiğim kadarıyla Proraso mavi seride mentol yok, Simpson krem de zaten yok, yani rahatlıkla kışın da kullanabilirsiniz.

Mutlu yıllar dilerim Smile
Ben de @"Rob Bobstein" hocama cok tesekkur ediyorum ne zamandir aklimdaydi aftershave hatta razorusa gittigimizde uzulmustum kalmamis diye simpsons kremler de impada gorur gormez ilgimi cekmisti tekrardan herkese iyi yillar diyerim Smile

DlYpAG.jpg
(31/12/2020, Saat: 22:06)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de @"Rob Bobstein" hocama cok tesekkur ediyorum ne zamandir aklimdaydi aftershave hatta razorusa gittigimizde uzulmustum kalmamis diye simpsons kremler de impada gorur gormez ilgimi cekmisti tekrardan herkese iyi yillar diyerim Smile

Beğenmene çok sevindim Onur komşum, güzel senelerde kullanman dileğiyle hayırlı uğurlu olsun Smile

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(31/12/2020, Saat: 22:06)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de @"Rob Bobstein" hocama cok tesekkur ediyorum ne zamandir aklimdaydi aftershave hatta razorusa gittigimizde uzulmustum kalmamis diye simpsons kremler de impada gorur gormez ilgimi cekmisti tekrardan herkese iyi yillar diyerim Smile

Guzel hediye Smile Komşum inceleme bekliyoruz mutlu seneler
(31/12/2020, Saat: 21:04)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum naçizane benim hediyemdir, güle güle kullanın. Smile

Bir mesajınızda Derby limon'u çok beğendiğinizi ancak içeriğindeki kimyasallar nedeniyle kullanmayı bıraktığınızı okudum. Ben de komşum madem limon kokulu kremleri seviyor diyerek size en güzelini hediye etmek istedim. İçeriğinde paraben vb. kimyasallar yok, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Simpson kremler, benim gibi sabundan vazgeçmeyen bazı arkadaşlarımızın bile hoşuna giden ve sevdiği bir üründür. Eskiden forumda çok popülerdi ancak son dönemlerde unutuldu ve artık pek arz-ı endam etmez oldu. Neyse ki yakın dönemde İmpa Mustafa bey getirdi ve gördüğüm kadarıyla çok hızlı satıldı. Benim siparişimden sonra da sitede kalmadı, sonuncusu size yetişmiş oldu. Bu yeni serinin eski beğendiğimiz teneke ambalajda olanından farkı var mı bilmiyorum ancak her şekilde diğer İngiliz kremlerinden halen üstündür diye düşünüyorum. Artık bir inceleme yazısı yazarsınız. Smile

Soğuk havalardan dolayı günlük nemlendirici krem ve tıraş sonrası balsam kullandığınızı gördüm. Bir de bir mesajınızda prorasonun Aloe vera'lı ürününün Razorus'a geldiğini paylaşmışsınız. Mavi seriyi beğendiğinizi düşünerek Aloe Vera'lı proraso balsam da ekledim kutuya. İnşallah memnun kalır ve beğenirsiniz.

Seti yazlık olarak düşünmüşsünüz ancak kışın kullanıma uygun ürünler bunlar. Bildiğim kadarıyla Proraso mavi seride mentol yok, Simpson krem de zaten yok, yani rahatlıkla kışın da kullanabilirsiniz.

Mutlu yıllar dilerim Smile
Komşum cidden çok teşekkür ederim. Yorumlarımı inceleyip ürünleri almanız gerçekten beni çok mutlu etti ve onore oldum. İki üründe nokta atışı olmuş cidden denemek istediğim ve merak ettiğim ürünlerdi. Hepsini çok beğendim.

Limon ve turunçgil kokuları çok hoşuma gidiyor fakat derby limonu içeriğinden dolayı kullanmamıştım. Simpson krem üzün süredir radarımdaydı limonlusunu ve sandal ağaçlısını almayı planlıyordum. Sayenizde deneme fırsatı buldum. Dün dayanamayıp kullandım ve kesinlikle çok başarılı bir krem. Koku olarak tam sevdiğim hafif yapay değil doğal bir koku. İçerik olarakta gayet temiz güzel bir ürün. Diğer İngiliz kremlerinden bir kaçını deneme fırsatım oldu ve dediğiniz gibi Simpsons krem daha başarılı. Aslında dediğiniz gibi deneyince pek yazlık bir ürün olmadığını fark ettim ama genelde limon ve turunçgil kokulu hafif ürünleri yazın kullanmayı daha çok seviyorum. Yazın balsam kullanmakta bazen sıkıntı olabiliyor ama maalesef losyonlar bazen cildime yeterli gelmiyor ne kadar yaz aylarında yağlandırsada mecburen kullanıyorum.

Nemlendirici detayınıda çok güzel yakalamışsınız gerçekten cildim hassas ve kuru olduğu için balsam sürekli kullanıyorum. Prorasonun mavi seri dışında bütün serilerini deneyimlemiştim ve mavi seriden bir ürün almayı planlıyordum sayenizde onuda edinmiş oldum. Smile

Hediyelerinizide beğenmenize çok sevindim. Açıkçası inceleyebildiğim yorumlarınızın hepsini inceledim ve bayrum kokusunu sevdiğiniz yakalayabildiğim tek şey oldu ve denemediğinizi düşünerek aldım. Smile Réve d'or kolonyasınıda daha önce kullanmıştım ve kokusu hoşuma gitmişti umarım sizde beğenirsiniz. Proraso gel ise yine deneyip memnun kaldığım bir ürün. Derin kestiğim bir zaman kullanmıştım ve yara izi dahi kalmadı. Dediğiniz gibi el altında bulunmasında yarar var.

Tüm komşularımın yeni yılı kutlu olsun. Yeni yılı sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu, huzurlu, geçirmenizi dilerim.
Eger yanlis anlamadiysam @cenkcenk komsum hediye gondermis bana. Oncelikle cok tesekkur ederim.
Hediye bir anlamda farkli oldu benim icin: alisveris yaparken hic aklima gelmeyecek, gözümün görmeyeceği urunlere sahip oldum, cunku genelde bilindik markalara veya urunlere yoneliyordum. Bu urunler ise gercekten digerlerinden farkli. Ayrica, bir Egeli olarak, ozellikle aftershave'in kokusu tam da bizim oralarin otlarinin kokusu, koklayinca mest oldum.
Tekrar tesekkur ederim, farkli, ozel ve şık hediyelerim oldu Smile

wqEVaX.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Ricaederim @"ekindgn" sağlıcakla kullanın. Hem paylaşımlarınızı izledim hemde farklı ve doğal olsun istedim.. )

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  27.03.2021 İstanbul buluşması Soner 13 6,139 29/10/2022, Saat: 11:30
Son Yorum: Soner
  20.04.2022" Adana Geleneksel Islak Tıraşseverler Buluşması Bakımlı Erkek 1 1,625 21/04/2022, Saat: 10:23
Son Yorum: donniebrasco
  Adana Geleneksel Islak Tıraşseverler Buluşması 15.01.2022 Bakımlı Erkek 6 2,977 03/02/2022, Saat: 15:53
Son Yorum: crsm
  Adana Geleneksel Islak Tıraşseverler Buluşması 20.11.2022 Bakımlı Erkek 6 2,779 21/11/2021, Saat: 21:10
Son Yorum: Soner
  Ankara Buluşması (15 Ekim 2021) ekindgn 9 3,493 19/10/2021, Saat: 09:19
Son Yorum: marv
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,800 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,893 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
Exclamation Ankara Buluşması (04 Ağustos 2021) ekindgn 19 6,439 10/08/2021, Saat: 21:47
Son Yorum: Efrasyab
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,170 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,189 09/06/2021, Saat: 21:57
Son Yorum: Creator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: