7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021)
Star 
Arkadaşlar Geltir'in geleneksel yılbaşı organizasyonunun 7.'sine hoş geldiniz. Smile

Her yıl olduğu gibi yine üyelerimiz arasında aşağıdaki kurallar çerçevesinde hediyeleşeceğiz.

Bu sene pandeminin malesef hayatımıza getirdiği bir çok olumsuzluktan dolayı, etkinliği yapıp yapmamak arasında çok düşünsek de, hem geleneğin bozulmaması hem de her şeye rağmen gülümseyebilmek adına yapma kararı aldık. Bunun için tabii ki bazı ek kurallar getirdik.
  • Önceki yıllardan farklı olarak, pandemi nedeniyle bu sene hediyeler sadece tedarikçiler üzerinden sıfır ürün olarak gönderilebilecek, evden gönderim olmayacaktır. Bu kurala üretici/tedarikçi komşularımız dahil değildir.

• Bu sene yine pandeminin getirdiği olumsuz ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak, sadece alışveriş alt tutarı arttırılmış (ürün fiyatları malum), üst tutar ise geçen seneye göre düşürülmüştür.

Bunların haricinde kurallarımız önceki yıllara göre yine aynıdır.

Kurallar:

1- Organizasyona en az 30 anlamlı mesajı olan bütün forum üyeleri katılabilir.
2- Katılım 19 Aralık 2020, Cumartesi günü saat 23:59'da sona erecektir.
3- Katılımcılar, katılmak istediklerini bu başlık altına yazarak belirtmeli ve katılım formunu katılımın sona erdiği 19 Aralık 2020, Cumartesi günü saat 23.59'a kadar mutlaka doldurmalıdır. Katılım Forumu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...A/viewform
4- Katılımcılar random.org kullanılarak rastgele eşleştirilecek ve her katılımcıya hediye alacağı kişinin bilgileri en geç 20 Aralık 2020, Pazar günü bildirilecektir.
5- Katılımcılar hiç bir suretle eşleştikleri kişiyle iletişime geçmemelidir. (Olayın sürprizi bozulmasın)
6- Hediye gönderimlerinde Türkiye fiyatlarıyla alt limit 120 TL üst limit 250 TL olarak belirlenmiştir. Bu limitlere kargo dahil değildir. Lütfen limitlere riayet ediniz.
7- Gönderimlerinizde kargo ücreti gönderici tarafından ödenmelidir.
8- Lütfen kargonuzun yılbaşından önce eşleştiğiniz kişiye ulaşacağından emin olunuz.
9- Lütfen hediyenizi yılbaşı sabahından önce açmayınız. Yılbaşı sabahı, hediye paketlerimizi bu başlık altında açarak paylaşımda bulunacağız ve eşleştiğimiz kişilere teşekkür edeceğiz. Biz de random.org eşleşme ekran görüntüsünü bu ilk sayfada paylaşacağız.

Herkese bol keyifli bir organizasyon dileriz

Katılımcılar:

01- onurcakmak
02- cenkcenk
03- gr00v3r
04- dikdik_s
05- Mstyldz
06- osaka23
07- bekvural
08- ekindgn
09- Rob Bobstein
10- forevermore07
11- Hüseyin İbiş

19 Aralık: Katılım sonra ermiştir. İlginiz için teşekkür ederim.
Eşleştirmeler Random.org aracılığı ile yapıldı. Eşleşme bilgileri ÖM ile gönderildi.

Hediyesini Teslim Alanlar:

gr00v3r, cenkcenk, ekindgn, forevermore07, dikdik_s, osaka23, bekvural, Rob Bobstein, onurcakmak, Mstyldz, Hüseyin İbiş.

Katılımcılarımızın gösterdiği özen neticesinde yılbaşından önce herkesin kargosu ulaşmış oldu, teşekkür ediyorum.

Eşleşme Bilgileri:

Eşleştirme, random.org sitesinin List Randomiser (rastgele sırala) seçeneği ile yapılmıştır.

9MEWEe.png

Açıklama 1: ekindgn komşumuz, geçen sene de Hüseyin İbiş komşumuzla eşleştiği için, benim eşleştiğim kişi olan Rob Bobstein ile değiştirilmiştir.

Açıklama 2: İlk sıralama yapıldığında, kendisi ile eşleşen komşumuz olduğu için yeniden sıralama yapılmıştır. O nedenle ikinci sıralama esas alınmıştır.

31 Aralık: Etkinlik sona ermiştir. Tüm katılımcı komşularımıza teşekkür ederim.

Herkese sevdikleriyle birlikte başta sağlık olmak üzere; mutlu, huzurlu, bereketli güzel bir yıl dileriz. Smile

1244b09fdb46cb8220bfeb2970eb0b9b.jpg
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Selamlar katılmak istiyorum. Nice senelere.
En sevdiğim forum etkinliğine ben de katılmak isterim, tüm komşulara şimdiden güzel bir yıl dilerim
Onur kardesim whatsappdan haber vermis yilbasi vakti geldi diye, geldik burdayiz variz
Tişikkirlir Sipirmin.
@"onurcakmak" 8. maddede bu yıla mahsus bir sıkıntı olabilir, zira kargonun yılbaşından önce ulaşmasındaki "emin olma" durumu bizim elimizde değil maalesef.
Kargolardaki pandemi yoğunluğuna bir de yılbaşı alışverişlerinin kargo trafiğini hesaba katarsak yılbaşı öncesi tehlikeye girebilir.
Burada iş daha çok tedarikçilerimizde başlayıp bitmekte.
Bu yıla mahsus bir gecikme opsiyonu, yani bir "B Planı" olmalı diye düşünüyorum.
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
(14/12/2020, Saat: 04:13)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"onurcakmak" 8. maddede bu yıla mahsus bir sıkıntı olabilir, zira kargonun yılbaşından önce ulaşmasındaki "emin olma" durumu bizim elimizde değil maalesef.
Kargolardaki pandemi yoğunluğuna bir de yılbaşı alışverişlerinin kargo trafiğini hesaba katarsak yılbaşı öncesi tehlikeye girebilir.
Burada iş daha çok tedarikçilerimizde başlayıp bitmekte.
Bu yıla mahsus bir gecikme opsiyonu, yani bir "B Planı" olmalı diye düşünüyorum.

Komşum ayın 19'una kadar tüm bilgiler iletilmiş olacak. Katılımcılarımız en geç 23 veya 24'üne kadar siparişleri geçerse bir hafta içerisinde ulaşacaktır diye düşünüyorum. Yani hediyeyi seçip sipariş vermek için en az 5 günümüz var, sonra da bir haftalık kargo süresi var. Kargo şirketleri haftasonu çalışıyor, geçtiğimiz pazar günü yasağa rağmen bana teslimat yapıldı örneğin. Dolayısıyla aksama olması biraz düşük ihtimal. Eğer olursa da anlayışla karşılanacağını düşünüyorum, neticede hediye karşı tarafa bir şekilde ulaşmış olacak ve ana maksadımız hediyeleşmek. B planı için öneriniz varsa yazabilirsiniz, beraber değerlendirelim.
Koşulları sağladığımı düşünüyorum bu yüzden izniniz olursa bende katılmak isterim
(14/12/2020, Saat: 15:31)Mstyldz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koşulları sağladığımı düşünüyorum bu yüzden izniniz olursa bende katılmak isterim

Komşum gerekli koşulları malesef sağlamıyorsunuz. Ancak profilinizi incelediğimde katılmamanız için bir beis görmedim. Sizi de ekliyorum listeye.
Geçen sene tatsızlıklar olmuş olsa da forumun en sevdiğim geleneği olduğunu düşünüyorum Smile ve ben de katılmak istiyorum uygunsa tabi Smile
Arkadaşlar katılımınız için teşekkür ederim. Smile

@"dikdik_s" ve @"Mstyldz" komşularım, ilk mesajda link olarak verdiğim katılım formunu doldurmanı rica ediyorum.

@"osaka23" komşum, sizde de katılım formunu tekrar doldurmanızı rica edeceğim. Adres kısmındaki bilgiler eksik olmuş.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  27.03.2021 İstanbul buluşması Soner 13 6,020 29/10/2022, Saat: 11:30
Son Yorum: Soner
  20.04.2022" Adana Geleneksel Islak Tıraşseverler Buluşması Bakımlı Erkek 1 1,570 21/04/2022, Saat: 10:23
Son Yorum: donniebrasco
  Adana Geleneksel Islak Tıraşseverler Buluşması 15.01.2022 Bakımlı Erkek 6 2,908 03/02/2022, Saat: 15:53
Son Yorum: crsm
  Adana Geleneksel Islak Tıraşseverler Buluşması 20.11.2022 Bakımlı Erkek 6 2,753 21/11/2021, Saat: 21:10
Son Yorum: Soner
  Ankara Buluşması (15 Ekim 2021) ekindgn 9 3,465 19/10/2021, Saat: 09:19
Son Yorum: marv
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,778 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,136 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
Exclamation Ankara Buluşması (04 Ağustos 2021) ekindgn 19 6,321 10/08/2021, Saat: 21:47
Son Yorum: Efrasyab
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,146 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,161 09/06/2021, Saat: 21:57
Son Yorum: Creator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: