İstanbul'dan merhabalar
Music 
Herkese merhabalar istanbuldan Burak ben 20 yaşındayım. Abim sayesinde yani othararan sayesinde geleneksel traşa geçiş yaptım. İyi ki geçmişim dedim. Kendisine burdan teşekkür ediyorum. Tahmin edersiniz ki buraya da kendisi sayesinde üye oldum. Wilkinson Sword kullanıyorum. Umarım burdan daha keyifli ve daha verimli traş olmanın inceliklerini öğrenim. Şimdiden Teşekkürler
kayınbiraderim hendry' yi biraz cebren geleneksel tıraşa başlattım ve yine forumumuz ile tanışmasına katkım oldu. 1 haftadır evimizde misafir olmasının da üye olmasında katkısı olduğu kanısındayım Smile

not: mcorco adminimiz, misafirlikten dolayı ip' miz aynı görünecek, ikinci üyeliğim değildir, bilgilerinize Smile

not 2: forum yazdım yukarıda lakin buraya forum yazmaya da elim gitmiyor nedense. forum kelimesi zannımca soğuk geliyor bana. geltir' in sıcaklığı başka.

selamlar.
Hoşgeldiniz..
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
hoşgeldiniz bakiim! Smile
(22/07/2012, Saat: 19:38)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kayınbiraderim hendry' yi biraz cebren geleneksel tıraşa başlattım ve yine buraya tanışmasına katkım oldu. 1 haftadır evimizde misafir olmasının da üye olmasında katkısı olduğu kanısındayım Smile

not: mcorco adminimiz, misafirlikten dolayı ip' miz aynı görünecek, ikinci üyeliğim değildir, bilgilerinize Smile

selamlar.

ipler düzenli olarak kayıt altına alınsada foruma bir saldırı flood vs. yapılmadıkça yada üyelerimize bir sataşma olmadıkça dilediğiniz kadar üyelik alabilirsiniz hiçbir sakıncası yok. ip kayıtlarını sadece böyle durumlarda mecbur kaldıkça gözden geçiriyorum.

aramıza hoşgeldiniz
keyifli tıraşlar
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bizim böyle bir abimiz yoktu şanslısınız Smile ama o kadar güzel bir forum ki herkes abim gibi güzel bir topluluk burası Smile eğlenceli güzel forumlar dilerim.
hoş geldiniz burak üstad Smile
bunu bilmiyordum, gerçi ikinci bir üyelik açmak için sebebimiz yok elbette. dostlarımız yanlış anlamasın diye ayrıyeten bildirmek istedim. forum yönetmeyince teknik detayları bilemiyoruz kusurumu mazur görün Blush

emiriko, öyleyiz hakikaten ayrı gayrımız kalmadı çoğu üye ile. sizi de birebir görme şansına kavuştum ayrıca, bu yüzden memnunum.

selamlar.

(22/07/2012, Saat: 19:45)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/07/2012, Saat: 19:38)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kayınbiraderim hendry' yi biraz cebren geleneksel tıraşa başlattım ve yine buraya tanışmasına katkım oldu. 1 haftadır evimizde misafir olmasının da üye olmasında katkısı olduğu kanısındayım Smile

selamlar.

ipler düzenli olarak kayıt altına alınsada foruma bir saldırı flood vs. yapılmadıkça yada üyelerimize bir sataşma olmadıkça dilediğiniz kadar üyelik alabilirsiniz hiçbir sakıncası yok. ip kayıtlarını sadece böyle durumlarda mecbur kaldıkça gözden geçiriyorum.

aramıza hoşgeldiniz
keyifli tıraşlar
Forumumuza hoşgeldiniz. Umdugunuzdan fazlasini bulmanız dileğiyle.

Gerçi siz yanibasinizdaki cevhere sahipsiniz, herkes bu kadar şanslı olmayabilir.
Herkese teşekkürler işte abim sayesinde tıraşın gerçek rahatlığını gördüm. Şimdi de sizin bilgilerinizden yararlanıp az tahrișli tıraş olmanın inceliklerini öğrenmek istiyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 667 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,727 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 700 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,300 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk
Star Merhabalar! devrimsezgin 5 2,702 28/09/2022, Saat: 19:34
Son Yorum: ferencpuskas