Fotoğraf Yükleme Sorunu
(20/02/2020, Saat: 01:08)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bilgidayar üzerinden çalışıyordum. Tapatalk yükledim hallettim teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rica ederim
Ben de tapatalk tan yüklemek istedim, ücretli premium olmamı istedi. Komşum nasıl kolayca yaptı ki?

Edit
Tamam oldu Smile
ben bu foruma fotograf yuklemeyi cozemedim. biri beni aydinlatabilir mi acaba Big Grin
imgbb.com sitesine fotoğrafı upload ediyorsunuz. Sonrasında "embed (paylaşım) kodları"ndan "BBCode (tam görünüm bağlantısı)"nı seçip linki kopyalıyorsunuz. Devamında forum mesaj kutusunda "cevabı gönder" butonunun yanındaki "önizleme yap" butonuna tıklıyorsunuz, çıkan pencerede işaretlediğim yere tıklayıp linki kopyalıyor ve mesajınızı oluşturuyorsunuz. Doğru görünüp görünmediğini yine "önizleme yap" butonuyla kontrol ediyorsunuz ve her şey tamamsa "yeni yorumu gönder"e tıklıyorsunuz. Daha pratik bir yolu var mıdır bilmiyorum ama epey çetrefilli  Big Grin
20210119-231807.jpg
düzeltme: linki kopyalamıyor, yapıştırıyorsunuz
Ben hizliresim sitesini tavsiye ederim. Sunucuları daha hızlı, fotoğraflar daha hızlı yükleniyor.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
fırsat bulduğumda imgbb altyapısını foruma entegre edeceğim ama zamanı ile ilgili birşey söyleyemiyorum Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Merhaba ,yeni yorumlara nasıl resim yüklenebilir? Birçok farklı forumda telefon galerisinden basit bir şekilde resim yüklenebilir fakat forumda nasıl yapacağımı bilmiyorum.
-Bakımlı erkek için:Bakımlı olmak önemli ise ,ıslak tıraş olmak bir tutkudur.

- Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, bakımlı olmak isteyen erkeğe nasip olur.
@"Bakımlı Erkek" Selamlar hocam,

Tapatalk kullanıyorsanız direkt uygulama üzerinden yükleyebilirsiniz. Şayet yoksa fotoğraf yükleme sitelerini kullanmanız gerekecek. Kalıcı olması adına Flickr öneririm.

Kalıcı olmasını isterseniz Flickr kullanın derim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Telefondan Giriş Sorunu dante 2 5,538 21/02/2020, Saat: 19:17
Son Yorum: Sheeplessness

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: