YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's
(07/06/2021, Saat: 20:17)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba sayın komşular. Bundan bir süre önce yeni bir yağ karışımı yaptığımı sizinle paylaşmıştım.

Bu yağın içerisinde sığla ağacı başta olmak üzere birçok şifalı ot uzunca bir süre dinlendi ve hem koku hem de cilt bakımı için kullanabileceğim çok güzel bir yağ elde ettim.

Hem çocuklarımın hem de benim hassas bir cilde sahip olduğumuz için, doğal zeytinyağının baskın olduğu bir banyo sabunu yaptım ve içerisinde şifalı yağ karışımım ile birlikte kışın yaptığım portakal yağı karışımını ekledim.

Banyoda saç ve vücut yıkarken kullandığımız bu sabun bacaklarımızdaki kaşıntı sorununu ve cildimdeki egzamaya iyi geldi.

Cildimizi temizlemek için, tıraş öncesi sabun olarak veya banyo sabunu olarak kullanabileceğimiz bu sabun köpürmeyi pek sevmiyor ve cildimizi hassasca temizliyor.

Sizin de hassas bir cildiniz veya saç derinizde problem varsa şampuan veya deterjanlı sabunlar yerine basit sabunlar kullanmanızı öneririm.

Herkese sıhhatler olsun. 52e3f0f4532c984f3ccab8825fb2f3e4.jpg0c0dcefdb89601862fe7452ef7f44ed0.jpg

https://beyfendi.org
https://dolap.com/profil/sohayli
Merhaba
Bu sabundan satın almamız mümkün mü acaba?
Teşekkürler
(01/10/2021, Saat: 13:17)Arapaho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
Bu sabundan satın almamız mümkün mü acaba?
Teşekkürler
@Arapaho Merhaba. Bu sabunu çocuklar banyo yaparken kullansın diye yapmıştım. Çok az kaldı elimde. Fazla olsaydı göndermek isterdim size de. Ama malesef çok az var.
(01/10/2021, Saat: 15:13)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Arapaho Merhaba. Bu sabunu çocuklar banyo yaparken kullansın diye yapmıştım. Çok az kaldı elimde. Fazla olsaydı göndermek isterdim size de. Ama malesef çok az var.

Tamamdır. Teşekkürler. Satış amaçlı yapmanızı bekliyoruz o haldeSmile
Geltir Ankara ekibimizden @"Schumi" komşum geçtiğimiz buluşmada denemem için gio versiyonundan verdi. Bugün ilk kez denedim. Çok çabuk kıvam aldı ve şahane bir köpük oluştu. Bu zamana kadar kullandığım ürünler arasında köpüğünü en çok beğendiğim ürün oldu. Kokusu da çok hoş. Yazlık bir ürün. Kayganlığı, koruyuculuğu çok güzeldi. Bana göre bir artısı da ferahlatma etkisi çok boğmuyor, yakmıyor ama işini de çok güzel yapıyor tam kararında olmuş. Bana göre tek eksi yanı fiyatı. İthal ürünlerle yarışır derecede. Ancak bu kaliteye değer diye düşünmekteyim. Elinize sağlık @"sohayli" komşum tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Yaz aylarına yaklaştığımızda stoklarda olursa muhakkak sipariş vereceğim bir sabun. Herkese keyifli tıraşlar.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
(18/10/2021, Saat: 14:27)Murathan Kurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geltir Ankara ekibimizden @"Schumi" komşum geçtiğimiz buluşmada denemem için gio versiyonundan verdi. Bugün ilk kez denedim. Çok çabuk kıvam aldı ve şahane bir köpük oluştu. Bu zamana kadar kullandığım ürünler arasında köpüğünü en çok beğendiğim ürün oldu. Kokusu da çok hoş. Yazlık bir ürün. Kayganlığı, koruyuculuğu çok güzeldi. Bana göre bir artısı da ferahlatma etkisi çok boğmuyor, yakmıyor ama işini de çok güzel yapıyor tam kararında olmuş. Bana göre tek eksi yanı fiyatı. İthal ürünlerle yarışır derecede. Ancak bu kaliteye değer diye düşünmekteyim. Elinize sağlık @"sohayli" komşum tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Yaz aylarına yaklaştığımızda stoklarda olursa muhakkak sipariş vereceğim bir sabun. Herkese keyifli tıraşlar.

Övgü dolu sözleriniz için teşekkür ederim. Sabunumu beğenmeniz beni çok mutlu etti ancak fiyatının ithal ürünler ile yarıştığı bence doğru değil.
Bu fiyata ithal artisan sabun almak pek mümkün değil. Varsa ben de alıp kullanmak isterim.
Gio versiyonunu siparis ettim. Gelirse test edeceğim...
(11/11/2021, Saat: 02:46)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gio versiyonunu siparis ettim. Gelirse test edeceğim...
@rock83 kısmet diyelim Smile
GIO mevsim itibariyle yanlış bir tercih olmuş ancak yine de zevk meselesi tabi ki.
Rotasyonda birkaç mevsim geçirir, problem değil,
Bizim sipariş ne zaman yola çikar acaba Smile
Thumbs Up 
(12/11/2021, Saat: 10:40)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rotasyonda birkaç mevsim geçirir, problem değil,
Bizim sipariş ne zaman yola çikar acaba Smile

bugün çıkıyor. Pazartesi eliniz de olur büyük ihtimalle.
Türklerde bir özellik dikkatimi çeker.
Bazı şeylerde biraz geç kalırlar ama yapınca da tam olur.
Hayli's Gio'da tam olarak böyle olmuş.

Koruyuculuğu, kayganlığı, köpük kalitesi,kokusu vs gayet güzel.
Ifade etmek te zorlaniyorum ama sakallara kattığı gevreklik hissiyatı özellikle farklılık oluşturmuş.
Bence dünyanın en iyi tıraş sabunları arasında yerini alacak ayarda.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 169 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,306 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 808 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 991 08/08/2023, Saat: 15:44
Son Yorum: sohayli
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 501,159 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,452 03/05/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: sohayli
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,466 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,419 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,640 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,265 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: