YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's
Bay Hayli'den ben iki adet sabun aldim.

Terre çelik kapta geldi. Bu kap paslanmaya müsait bir kap, keza biraz pas yapmış. Yoğun bi vetiver kokusu var, bu koku benim hoşuma giden bir koku, ancak bu yoğunluk bazen yoruyor. Arada kullanmak için bu yoğunluk iyi, günlük kullanım için fazla yoğun. Formulasyonun böyle kalmasını tercih ederim, ki arada değişiklik olsun diye kullanılacak bir vetiver sabunu olarak kalsın.

Fougere siparişim de yeni geldi, sagolsun @sohayli numune sabun da koymuş yanına. Fougere ferah bir koku, dolayısıyla günlük kullanim icin koku olarak benim için uygunancak mentollü olması tıraş esnasında cildi biraz hassaslastirabilir gibi geldi, henüz bu sabunu kullanma şansım olmadı. Ben mentolsuz olmasını tercih ederdim.

Performans olarak pek geri bildirim yapamıyorum, affedici bir cildim var, herhangi bir sabunla şu ana kadar sorun yaşamadığım için iyi-kötü pek farkı olmuyor benim için.

Numuneler konusuna gelirsek, gül gerçekten güzel kokuyor, ben gül kokusu sevmem normalde ancak bu karışıma bir yükseldim. Panna, Osman Beyin artistry sabunu ile aynı kokuya sahip, benim pek hoşuma gitmeyen şekerli bir koku. Olea'da ise parfümsü bir koku yok, doğal zeytinyağı sabun kokusu ve alttan odunsu bir koku var, güzel bir sabuna benziyor.

Fiyat konusunda, Bay Hayli kendi emeğine biçeceği fiyatı kendi bilir. Serbest piyasa sonuçta, kimse de almak zorunda değil, daha makul fiyatlı sabunlar mevcut piyasada. Günümüz piyasa koşullarında çok absürt durduğunu düşünmüyorum fiyatın, ama benim psikolojik sınırım 100tl, üzerine çıkıyorsa ben tereddütlü davranırım.
(27/02/2022, Saat: 16:52)onno92 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bay Hayli'den ben iki adet sabun aldim.

Terre çelik kapta geldi. Bu kap paslanmaya müsait bir kap, keza biraz pas yapmış. Yoğun bi vetiver kokusu var, bu koku benim hoşuma giden bir koku, ancak bu yoğunluk bazen yoruyor. Arada kullanmak için bu yoğunluk iyi, günlük kullanım için fazla yoğun. Formulasyonun böyle kalmasını tercih ederim, ki arada değişiklik olsun diye kullanılacak bir vetiver sabunu olarak kalsın.

Fougere siparişim de yeni geldi, sagolsun @sohayli numune sabun da koymuş yanına. Fougere ferah bir koku, dolayısıyla günlük kullanim icin koku olarak benim için uygunancak mentollü olması tıraş esnasında cildi biraz hassaslastirabilir gibi geldi, henüz bu sabunu kullanma şansım olmadı. Ben mentolsuz olmasını tercih ederdim.

Performans olarak pek geri bildirim yapamıyorum, affedici bir cildim var, herhangi bir sabunla şu ana kadar sorun yaşamadığım için iyi-kötü pek farkı olmuyor benim için.

Numuneler konusuna gelirsek, gül gerçekten güzel kokuyor, ben gül kokusu sevmem normalde ancak bu karışıma bir yükseldim. Panna, Osman Beyin artistry sabunu ile aynı kokuya sahip, benim pek hoşuma gitmeyen şekerli bir koku. Olea'da ise parfümsü bir koku yok, doğal zeytinyağı sabun kokusu ve alttan odunsu bir koku var, güzel bir sabuna benziyor.

Fiyat konusunda, Bay Hayli kendi emeğine biçeceği fiyatı kendi bilir. Serbest piyasa sonuçta, kimse de almak zorunda değil, daha makul fiyatlı sabunlar mevcut piyasada.  Günümüz piyasa koşullarında çok absürt durduğunu düşünmüyorum fiyatın, ama benim psikolojik sınırım 100tl, üzerine çıkıyorsa ben tereddütlü davranırım.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Geri bildiriminiz için teşekkür ediyorum.

Sabunların içeriğinde ve kokusunda doğal yağlar kullanmayı tercih ediyorum. Sentetik esans içeren sabunlar yaptığım da oluyor ancak doğal yağlı olanları daha çok sevdiğimi söyleyebilirim. Sentetik koku içeren sabunlara göre hem cilde yaptığı bakım çok daha iyi hem de kokusu daha hoş oluyor,
ancak kaliteli doğal yağlar temin etmek çok da kolay değil ve maliyetli bir iş. Bu yüzden doğal esansiyel yağlardan kokusunu alan sabunlarım biraz daha fiyat olarak yüksek oluyor. Hatta bazen yapabildiğim yağları kendim bahçemizden elde etmeye çalışıyorum ve bu ciddi bir emek gerektiriyor.

Ancak bence önemli olan bu işlemi doğru şartlarda kaliteli doğal yağlar ile yapmak ve bunları iyi harmanlayarak ve sonrasında farklı tıraş deneyimleri sunabilmek.

Yoksa sabun yapmak çok da zor bir iş değil, en kalitesiz yağın içine bile kostik döktüğünüzde sabuna dönüşür. Bu iş roket bilimi değil sonuçta.
https://beyfendi.org
Bugün ben de lavantalı olandan sipariş geçtim. Merakla bekliyorum. İlk defa kullanacağım...
(09/03/2022, Saat: 03:39)Mecanica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün ben de lavantalı olandan sipariş geçtim. Merakla bekliyorum. İlk defa kullanacağım...

Sıhhatler olsun. Sağlıklı tıraşlarda kullanın.

beyfendi.org
Olea şimdi yeni koruma bantlı yeni ambalajında 100 gr seçeneği ile 99 lira. Bu sabun kutusunu ben çok beğendim. Sanırım kullandıklarım arasında en beğendiğim bu oldu. b044034df962d9363ff27c5d2aa660a0.jpg
0809292fd8edd77c6f21f4a0f0d4cc3f.jpg
eedd5b0ffed53f94f2fb885e7681351d.jpg

beyfendi.org
En çok sevilen tıraş sabularımızdan olan PANNA yı kokusunu esansiyel yağlardan alacak şekilde yeniden şekillendirdik.

Shea butter ve argan yağı, tatlı badem yağı ve zeytinyağı içeren bu bitkisel içerikli sabun kokusunu paçuli, sedir, sandal, lavanta, günlük yağı, limonotu gibi birçok uçucu değerli yağdan alıyor.

Herkese sıhhatler olsun.

66f2c0541c9f360f131d0f6b20d51737.jpg

a48c35a946eba43d9ff81a9e80f1643c.jpg
a298fc714c2a6ba8bce5d2e85b8c75c7.jpg

beyfendi.org
düşünüyordum vazgeçtim arko alın marketten yazısını görünce.
(15/03/2022, Saat: 11:57)intothewild Adlı Kullanıcıdan Alıntı: düşünüyordum vazgeçtim arko alın marketten yazısını görünce.

Ben de anlatmak istediğim şeyi izah edecektim. Yeni üye olup ilk mesajı da benim sabunum ile ilgili konuya attığınızı görünce vazgeçtim.

Sırf bu konuya mesaj yazabilmek için üye. olmuşsunuz
Yine de ilk mesajınızı benim konuma atmanız beni gururlandırdı sabunlarımın ilgi görmesi çok güzel.

Herkese sıhhatler olsun.

beyfendi.org
@"sohayli" ben sizden daha erken üye oldum aslında bunun pekte bir önemi yok üstelik arkadaş haklı bir serzenişte bulunmuş, şu üslubunuzla şahsen bende sabunlarınızı almak istemezdim. ''sizi anlıyorum, dilerseniz iade edebilirsiniz'' veya ''kargoyu karşılarsanız size numune gönderelim sabunumuzu deneyin'' demek çok zor olmamalı.
@sohayli Takdir elbetteki sizindir ancak gerçekten biraz daha ılımlı yaklaşamaz mısınız?

Ticari kaygınız olmayabilir ancak size saldırgan davranılsa bile (ki yorumların hepsini okuyarak saygı çerçevesinde eleştirildiğinizi düşünüyorum.) siz site adınıza yakışır bir şekilde beyefendi gibi cevap veremez misiniz?

Ara ara sipariş vermek istiyorum ama bu tavrınız yüzünden ödeme adımına geçemiyorum.

Saygılar.

...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 259 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,062,142 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 855 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,002 08/08/2023, Saat: 15:44
Son Yorum: sohayli
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,325 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,468 03/05/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: sohayli
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,572 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,474 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,879 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,559 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: