YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's
(15/03/2022, Saat: 13:19)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"sohayli" ben sizden daha erken üye oldum aslında bunun pekte bir önemi yok üstelik arkadaş haklı bir serzenişte bulunmuş, şu üslubunuzla şahsen bende sabunlarınızı almak istemezdim. ''sizi anlıyorum, dilerseniz iade edebilirsiniz'' veya ''kargoyu karşılarsanız size numune gönderelim sabunumuzu deneyin'' demek çok zor olmamalı.

(15/03/2022, Saat: 13:19)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"sohayli" ben sizden daha erken üye oldum aslında bunun pekte bir önemi yok üstelik arkadaş haklı bir serzenişte bulunmuş, şu üslubunuzla şahsen bende sabunlarınızı almak istemezdim. ''sizi anlıyorum, dilerseniz iade edebilirsiniz'' veya ''kargoyu karşılarsanız size numune gönderelim sabunumuzu deneyin'' demek çok zor olmamalı.

Üslubum için kusura bakmayın.
Ancak konuyu okumadığınız ve öylesine yazdığınız o kadar belli ki.
Kim hangi ürünümü iade etmek istiyormuş anlamadım?
Üslubum genelde beyefendi Kişilere karşı gayet düzgündür.
Ancak oturduğu yerden boş konuşan insanları görünce sabrım kalmıyor. Bu da benim zayıf yanım sanırım.

Bu başlığı ürünler ile ilgili kullanım deneyimleri için geri dönüş alabilmek adına açmıştım. Ancak başlığı fiyat ve uslup ile ilgili akıl hocaları bastığı için başlık maalesef anlamını yitirdi. Rica ediyorum kullanım deneyimlerinizi yazmayacaksanız konuyu kirletmeyin.

Ürünlerimi paylaşmaya devam edeceğim kullanım deneyimleriniz aktarırsanız sevinirim. Bunun dışında akıl vermeye yönelik fikirlerinizi lütfen kendinize saklayınız. Yine de kendinizi akıl verme konusunda engelleyemiyorsanız lütfen fikirlerinizi özel mesaj olarak gönderiniz. Konuyu kirletmeyiniz.
https://beyfendi.org
sohayli sadece ticari faaliyet yapan bir üyedir

Hiçbir şekildedir hiçbir şartta herhangi bir şekilde insanların kendisine yaptığı eleştirileri kabul etmediği gibi görüldüğü gibi gelen eleştirilerden yola çıkıp kendini geliştirme çabasında da bulunmuyor.

Onun yerine cold press tabac alıp 1 yıla yakın kullanabilirsiniz
+1000
katılıyorum
(15/03/2022, Saat: 15:15)Skorzeny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sohayli sadece ticari faaliyet yapan bir üyedir

Hiçbir şekildedir hiçbir şartta herhangi bir şekilde insanların kendisine yaptığı eleştirileri kabul etmediği gibi görüldüğü gibi gelen eleştirilerden yola çıkıp kendini geliştirme çabasında da bulunmuyor.

+1. Başka diyecek söz kalmıyor. Nezaketen ve iyi niyetle söylenen şeylere bile ters cevap vererek amacının ne olduğunu belli ediyor.

Son olarak her zaman konu başlıklarına sadece ilgili ürünle ilgili cevap yazılması ve sonradan okuyacaklara rehber olması taraftarı olan ben bu başlık altında "müşterilerinizin" sabunlarınız ve sizinle ilgili doğru bilgiyi almaları adına bizim yaptığımız girdileri görmesi gerektiğini üzülerek belirtiyorum.

Ticari hayatınızda başarılar sizinle olsun...

...
(15/03/2022, Saat: 15:15)Skorzeny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sohayli sadece ticari faaliyet yapan bir üyedir

İlk mesajınızı bana layık gördüğünüz için. Teşekkür ediyorum. Bir spam çöplüğüne döndü başlık.
Fake üyelik açan başlığa yazıyor.
Ben de tabac sabunu herkese öneririm. Severek kullanıyorum hatta. Arko önerdiğim için tepki gösterildi. O yüzden size de more for you sabun öneriyorum. Tabac aldığımız fiyata 20 tane falan alırsınız.

beyfendi.org
Sayın tıraşaeverler. Sabunlarımı kullanan deneyimlerini aktaran veya sabun yapımında tecrübeli olan osman bey veya efrasyab gibi üstadların eleştirileri benim için her zaman değerlidir.
Ancak oturduğu yerden sabun fiyatlarına laf atan boş yorum yapan artisan sabunun ne olduğunu dahi anlayamamış insanların eleştirilerine açık değilim.
Tartışmanın uzamaması adına sataşmalarınıza cevap yazmayacağım. Zira ben sizin gibi maaşımı alıp sabahtan akşama kadar internette takılan bir zümreden değilim. Fake hesap açıp yazı yazacak kadar vaktim yok.

Yönetimden ricam eğer başlıktaki bu spam faaliyetini durduramayacaksak başlığı kapatalım.

beyfendi.org
Fake hesap açma gibi bir durum yoktur.
Forumu takip ediyorum yorum yazmıyorum kişisel tercihimdir.
Kendimce eleştirimi yapıyorum ilk yorumu sizin konunuza atmak nasip olmuş.

Eğer fake hesap iddianız devam ediyorsa yönetici arkadaşlara ip kontrolü yaptırabilirsiniz bakalım ip çakışması var mı yok mu.
Tüketiciye destek olmak yerine köstek olursanız olduğunuz yerde döner durursunuz sözlerimi de böyle noktalamak istiyorum.
Haydi iyi satışlar.
Uzun süredir sizlerden ayrı birisi olarak dönüş mesajım ne derece buraya uygun bilmiyorum..

son tartışmalara haddim olmayarak değinirsem bence bu tarz ürünler için fiyat abartı bulunacak kadar fazla değil. tamam ucuz değil ama altını çizerek söylüyorum bu tarz ürünler için fena fiyat değil. ayrıca okuduğum kadarıyla bu sabunlar güzel. kullanıp kötü olduğunu belirten bir yorum görmedim.

geç olmasına rağmen olea ve lavantayı denemek için aldım.
neyse hem geç bir destek hem de merakımızı törpülemek için aldığım sabunlara ilişkin bildirimimi daha sonraya saklayarak herkese tekrardan merhaba diyorum.
"kamaralarında çıplak
kadın resimlerinin asıldığı
savaş gemisinden
bozma bir jilet
her traş oluşumda
hem okşar
hem kanatır
tenimi.."
Şu tartışmayı bir süredir izliyorum da artık müdahil olma zorunluluğu hissettim. Umarım görüşlerimi forum kıdemine dayanarak peşinen mahkûm etmezsiniz.

Öncelikle, burada yorum yapan insanlar sizin potansiyel müşteri kitleniz. Getirdikleri eleştirileri salt ticari akılcılık yönünden bile farklı algılamanz beklenirdi. Sonuçta bu sabunları berber dükkânlarına satmayacaksanız ve anlaşılan uluslararası satışa sunma gibi bir imkânınız da olmadığınıza göre nötr, objektif şekilde değerlendirmeniz daha mantıklı olurdu.

İmal ettiğiniz ve sattığınız ürünlere ilişkin olarak zihninizde belli bir imaj var. Bunun objektif gerçeklikte ne kadar doğrulandığını da pek umursamadığınız anlaşılıyor. Örneğin fiyat konusundaki eleştirileri "piyasadaki artizan sabunlara bakın" diye yanıtlıyorsunuz. Evet, sabunlarınız teknik anlamda artizan sabundur. Fakat sayılı web sitesinden satışa sunduğunuz, yerli tüketicilerin bile pek tanımadığı ürünlerinizi uluslararası piyasada tutunmuş, ünü Türk tüketicisine ulaşacak kadar bilinen, yaygınlaşmış ürünlerle nasıl aynı kefeye koyduğunuzu anlamak mümkün değil.

Ayrıca, sürekli olarak sabunları kendi emeğinizle, bizzat temin ettiğiniz malzemelerle yaptığınızı vurguluyorsunuz. Elinize sağlık da bunlar zaten artizan üretimin asgari gerekleri. Eğer bu sıfatı kendinize biçtiyseniz, kendinizi bu nişte konumlandırıyorsanız başka türlü hareket etmeniz beklenemez.

Öte yandan, bazı malzemeler için "kendi bahçemde yetiştiriyorum" gibi ifadeleri sık sık kullanıyorsunuz. Bunu ayrıksı kılan yön nedir? Günümüzün standartlaşma ve tüketici bilgilenmesi düzeyinde, o malzemeleri kendi bahçenizde yetiştirmenizin nesnel değeri nedir? Çok nadir türleri, koku gibi özelliklerini en iyi koruyacak tarzda mı yetiştiriyorsunuz? Bahçenizin organik sertifikası mı var?
(15/03/2022, Saat: 19:32)Eunus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu tartışmayı bir süredir izliyorum da artık müdahil olma zorunluluğu hissettim. Umarım görüşlerimi forum kıdemine dayanarak peşinen mahkûm etmezsiniz.

Öncelikle, burada yorum yapan insanlar sizin potansiyel müşteri kitleniz. Getirdikleri eleştirileri salt ticari akılcılık yönünden bile farklı algılamanz beklenirdi. Sonuçta bu sabunları berber dükkânlarına satmayacaksanız ve anlaşılan uluslararası satışa sunma gibi bir imkânınız da olmadığınıza göre nötr, objektif şekilde değerlendirmeniz daha mantıklı olurdu.

İmal ettiğiniz ve sattığınız ürünlere ilişkin olarak zihninizde belli bir imaj var. Bunun objektif gerçeklikte ne kadar doğrulandığını da pek umursamadığınız anlaşılıyor. Örneğin fiyat konusundaki eleştirileri "piyasadaki artizan sabunlara bakın" diye yanıtlıyorsunuz. Evet, sabunlarınız teknik anlamda artizan sabundur. Fakat sayılı web sitesinden satışa sunduğunuz, yerli tüketicilerin bile pek tanımadığı ürünlerinizi uluslararası piyasada tutunmuş, ünü Türk tüketicisine ulaşacak kadar bilinen, yaygınlaşmış ürünlerle nasıl aynı kefeye koyduğunuzu anlamak mümkün değil.

Ayrıca, sürekli olarak sabunları kendi emeğinizle, bizzat temin ettiğiniz malzemelerle yaptığınızı vurguluyorsunuz. Elinize sağlık da bunlar zaten artizan üretimin asgari gerekleri. Eğer bu sıfatı kendinize biçtiyseniz, kendinizi bu nişte konumlandırıyorsanız başka türlü hareket etmeniz beklenemez.

Öte yandan, bazı malzemeler için "kendi bahçemde yetiştiriyorum" gibi ifadeleri sık sık kullanıyorsunuz. Bunu ayrıksı kılan yön nedir? Günümüzün standartlaşma ve tüketici bilgilenmesi düzeyinde, o malzemeleri kendi bahçenizde yetiştirmenizin nesnel değeri nedir? Çok nadir türleri, koku gibi özelliklerini en iyi koruyacak tarzda mı yetiştiriyorsunuz? Bahçenizin organik sertifikası mı var?

Bahçemdeki yemeklik zeytinyağından yaptığımı özellikle belirtmem gerekiyor çünkü zeytinyağlı sabunların bir çoğu pirina denilen atıktan yapılır. Ben bunu kullanmıyorum.

Sabunlarımı piyasadaki diğer artisan sabunlar ile aynı kefeye koymam mümkün değil. Konuyu okusaydınız keşke yazmadan önce yabancı artisanlar ile koku hususunda aynı seviyeye gelmenin çok zor olduğunu belirtmiştim. Böyle bir iddiam da yok ancak fiyat konusunda 100 liraya hangi sabunları da alabileceğinizi bir gözden geçirin.
Sabunlarımı kullanan arkadaşlarımızın da yorumları kalitesi hakkında fikir verir.

Artık en ucuz artisan sabun 500 tl iken 100 liraya sabun satıyorum. Hatta isteyene de bedava gönderiyorum ancak yine de boş cümleler içeren konuyu kirleten postlardan kurtulamıyorum. açıkça fikirlerinizle ilgilenmediğimi de söylüyorum hala yazıyorsunuz. Sabunlarımı kullandıysanız her türlü eleştiriye açığım ancak boş laflara karnım tok.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 259 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,063,066 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 855 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,002 08/08/2023, Saat: 15:44
Son Yorum: sohayli
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,345 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,469 03/05/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: sohayli
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,573 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,475 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,880 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,568 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: