YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's
(15/03/2022, Saat: 19:24)chemistcool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun süredir sizlerden ayrı birisi olarak dönüş mesajım ne derece buraya uygun bilmiyorum..

son tartışmalara haddim olmayarak değinirsem bence bu tarz ürünler için fiyat abartı bulunacak kadar fazla değil. tamam ucuz değil ama altını çizerek söylüyorum bu tarz ürünler için fena fiyat değil. ayrıca okuduğum kadarıyla bu sabunlar güzel. kullanıp kötü olduğunu belirten bir yorum görmedim.

geç olmasına rağmen olea ve lavantayı denemek için aldım.
neyse hem geç bir destek hem de merakımızı törpülemek için aldığım sabunlara ilişkin bildirimimi daha sonraya saklayarak herkese tekrardan merhaba diyorum.

Siparişiniz için çok teşekkür ederim. Paketinizi yarın mutlaka kargoya vermiş olacağım. Yanında diğer sabunlarımdan da numune göndereceğim. Ancak denemek istediğiniz fakat kullanma fırsatı bulamadığınız jiletler var ise lütfen listesini bana özel mesaj ile gönderin. Paketin içine onları da ekleyeyim.
İyi akşamlar.
https://beyfendi.org
artan üretim maliyetleriyle fiyatların yükselmesi normal.satılan ürüne verceğiniz ücret ,üründen alacağınız olumlu sonuca değmeyeceğini düşünüyorsaniz almazsınız bu kadar konuyu gereksiz uzatmaya gerek yok.
Sizin gibi müşterilerin minnettarlığı ve bunu gösterme arzusu güzel bir ürün çıkarıldığını ortaya koyuyor. Bu kuşkusuz artı puan. Kısacası herkese bol kazançlar, hayırlı tıraşlar.
Merhaba, sabunlarınızdan almak istiyorum. Beyefendi.org da farklı fiyat trendyolda farklı fiyatlar mevcut. Beyefendi.org dan alırsam sorun yaşamam değil mi?
@"sohayli" lavanta sabunu kullandım. Gerçekten başarılı bir performans sergiledi. Ayrıca numuneleri de kullanıp deneyeceğim. Keyifli tıraşlar oldu. İlginize de ayrıca teşekkür ederim.. özellikle tıraş sonrası kuruluktan kurtulmuş oldum sayenizde...
(16/03/2022, Saat: 00:06)altanbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, sabunlarınızdan almak istiyorum. Beyefendi.org da farklı fiyat trendyolda farklı fiyatlar mevcut. Beyefendi.org dan alırsam sorun yaşamam değil mi?

Merhaba. Her iki sitede satılan da aynı sabun ve ikisini de ben gönderiyorum. Trendyol çok fazla komisyon ekliyor farklı fiyatın sebebi bu. Dilediğiniz yerden alabilirsiniz. Hergangibir problem yaşamazsınız.

beyfendi.org
(16/03/2022, Saat: 00:43)Mecanica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"sohayli"  lavanta sabunu kullandım. Gerçekten başarılı bir performans sergiledi. Ayrıca numuneleri de kullanıp deneyeceğim. Keyifli tıraşlar oldu. İlginize de ayrıca teşekkür ederim.. özellikle tıraş sonrası kuruluktan kurtulmuş oldum sayenizde...

Sağlıklı tıraşlar diliyorum, cildinize iyi gelen sabunu bulabilmiş olmanız beni sevindirdi. Zahmet edip tecrübelerinizi yazdığınız için teşekkür ederim.
(15/03/2022, Saat: 20:18)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siparişiniz için çok teşekkür ederim. Paketinizi yarın mutlaka kargoya vermiş olacağım. Yanında diğer sabunlarımdan da numune göndereceğim. Ancak denemek istediğiniz fakat kullanma fırsatı bulamadığınız jiletler var ise lütfen listesini bana özel mesaj ile gönderin. Paketin içine onları da ekleyeyim.
İyi akşamlar.

Teklifiniz için teşekkür ederim. Uzun süredir ıslak tıraş olduktan sonra özellikle jilet konusunda yeni heyecanlar beni pek sarmıyor. Smile Ancak sabun ayrı bir konu benim için..Numune sabunlar daha çok ilgimi çekti, zira çoğu stok dışı malesef.. özellikle güllü olanı okuduğum yorumlarından sonra beklemedeyim.

(15/03/2022, Saat: 20:23)Skorzeny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz baskı olunca 1 kuruşun bile hesabını yapan bir kişi jilet ve numune yollar olmuş.
İşte para her kapıyı açıyor.
Satın alana karşı üsluba bakın bir de düşüncesini belirtene karşı üslubuna bakın.

Normal ve eleştirel yorumlara cevabı;
"Boş lafa karnı tokmuş."

Satın alanlara karşı;
Sabun jilet ve numune Smile

Paranın işgal ettiği bir beyni sahibinden başkası değiştiremez.
Boşuna dil dökmeyin anlamıyor.

Üstadım yanlış anlamayın lütfen ama neye kızdığınızı ben çözemedim. Fiyatı fazla buluyorsunuz ki çok normal, ancak satıcıda benim fiyatım budur diyor ve kendince masraf kalemlerini belirtiyor. Bu daha da normal. Çünki istediği fiyata satmasını engelleyebilecek bir konumda değiliz. Fiyatın üretici tarafından keyfi olarak belirlenmesi serbest piyasanın temel koşulu değil mi?

Bu konuda benim anlamadığım bir diğer husus ise sizin sabunu değil fiyatını eleştirmeniz. ‘Ben bir sabuna bukadar para vermem’ ayrı bir şey ‘Bu sabun o kadar etmez’ ayrı bir konu. Ben de sabunu belki ben hiç beğenmeyeceğim denedikten sonra ya da çok beğeneceğim ama bunu denemeden bilemem. Ama fiyatı öncesinde görüyoruz. Yani sabunu kullanıp yorumlasanız ve fiyatın fazla olduğunu iddia etseniz daha makul olur.

Ama dediğim gibi bütün bunlar ‘bence’.

Konuya alakasız olarak girdiysem her iki taraftanda peşin peşin özür dileyeyim. Sağlıkla kalın..
"kamaralarında çıplak
kadın resimlerinin asıldığı
savaş gemisinden
bozma bir jilet
her traş oluşumda
hem okşar
hem kanatır
tenimi.."
(16/03/2022, Saat: 19:38)chemistcool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teklifiniz için teşekkür ederim. Uzun süredir ıslak tıraş olduktan sonra özellikle jilet konusunda yeni heyecanlar beni pek sarmıyor. Smile Ancak sabun ayrı bir konu benim için..Numune sabunlar daha çok ilgimi çekti, zira çoğu stok dışı malesef.. özellikle güllü olanı okuduğum yorumlarından sonra beklemedeyim.
Bu güllü sabun sample lamı ile ilgili bir açıklamada bulunayım. Sizlere gönderdiğim gül sabun numunelerini refil olarak yaptığım bir sabun kalıbından parça parça alıp size gönderiyorum ve bu refill sabun bir kutuda değil açıkta durduğu için kokusu biraz daha hafif.
Ancak normalde gül sabunlar kapaklı kutularda olduğundan çok size gönderdiğim numunelere göre çok daha güçlü bir kokuya sahip oluyor ve kokusunu daha uzun süre muhafaza edebiliyorlar.
Sevgili arkadaşlarım katılmadığım noktalar olduğunu görünce bende birşeyler yazmak istedim.
İşim gereği hergün tıraş oluyorum. Salih Bey’in üretmiş olduğu bütün sabunlardan ducken ve anseris hariç aldım ve denedim. Sabun konusunda piyasada bulabileceğiniz hemen hemen bütün sabun markalarını, en ucuzundan en pahalısına kadar (arko, cella, proraso, tobs,edwin jagger, panna crema, mdc vb.) tecrübe etmiş birisiyim. Sabun konusundaki beğenilerin kişiden kişiye değişeceğini düşünüyorum. Örneğin, bazılarımızın hatta çoğumuzun çok beğendiği mdc sabunu ben çok beğenmemekteyim. Sebebi ise şu, mdc ile tıraş olduğum zaman gün içerisinde cildimin daha fazla yağlandığını hissetmekteyim. Yani tıraş sonrasını beğenmiyorum. Salih Bey’in sabunlarından en beğendiklerim sırasıyla fougere,gio,panna,sandal,combi çeşitleri. Bu sabunların hepsiyle tıraş olduğum gün içerisinde cildimde farklı bir rahatlık hissetmekteyim. Özellikle fougere ve gio sabunun hayranıyım. Beğenmediğim sabunu ise terre. Terre sabunun tıraş esnasında koruyuculuğu iyi fakat bana kokusu ağır geliyor ayrıca tıraş sonrasını da çok beğenmediğimi ifade edebilirim. Ayrıca tüm sabunlar bence f/p ürünü.
Salih Bey’in bedava sabun göndermek konusundaki samimiyetine ben inanıyorum çünkü daha önceden bana gönderdi.
Salih Bey’in üslubu konusunda ben bir sıkıntı görmüyorum. Eleştiren arkadaşlara gayet kibar cevap vermekte. Ayrıca Salih Bey tekelleşmiş değil başka seçeneklerin olduğunu da hepimiz biliyoruz. Son olarak Salih Bey, Osman Bey gibi artisan sabun üreticilerinin desteklenmesi gerektiğini düşünmekteyim, ben bu iki sabun üreticisinin üretmiş olduğu sabunları kullanıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 637 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
Son Yorum: sohayli
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,457 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,411 03/05/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: sohayli
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,238 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,898 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,336 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,975 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,731 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter
  hayli's PANNA Tıraş Sabunu sohayli 10 4,951 27/03/2023, Saat: 23:31
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: