Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem
Bir ay önce standart olanı alıp denemiştim ve memnun olduğumu söyleyebilirim. Kesinlikle tavsiye ederim. Diğer yerli ürünlere benziyor, standart olanda hafif sabun ve limon kokusu aldım freah bir koku güzel yani. Krem gibi değil sabun şeklinde kıvamı var. Yeni ürünlerde yağlayıcılık özelliğinin arttırıldığı ifade edilmiş , gerçekten bu noktaya eğilim yapıldıysa çok daha başarılı olacağını düşünüyorum. Bu ürünler içinde tüm çalışanları tebrik ve teşekkür ederim. Açıkçası yerli imalat varsa mutlaka öncelik tanınmalı , jan janlı kutu benim için hiç bir şey ifade etmiyor ancak piyasada kazanım anlamında önem arz edebilir. Mevcuttaki ürün çeşitli resimlerde gördüğünüz gibi plastik bir kapta geliyor, 85 gram çok büyük bir kap değil fırça ile köpürtmek biraz zorluyor , zaten yeni kaplarda yapacaklarmış, neyse bu nedenle bir kaba basıp fırça kullanmak daha hayırlı oluyor. Bu fiyata titanyum katkılı paslanmaz çelik üstüne lazer işlemeli kap beklemiyoruz zaten. . Sandalağacı kokulu sabun bakıyordum gördüğüm iyi oldu moralim düzeldi.Hepsinden birer adet sipariş verdim bir iki güne gelir.
Forumda sabunu kullanan birçok komşum var, ancak PTTAVM sitesinde hiç yorum yapılmamış. Yapılacak yorumların geleneksel tıraşın yaygınlaşmasına yardımı olmaz mı? Ben de bir adet acı bademli sipariş verdim bu arada. Dener denemez yorumumu ekleyeceğim.
Alan kullanan arkadaşlardan pek geri dönüş gelmedi. Bende hepsinden aldım ama sadece acı bademiliyi 4-5 sefer kullandım tabi ben beğendim ilk seri sade olanida beğenmiştim. Acaba kullanan arkadaşlar ne düşünüyor.
Kartallar yüksekten uçar
Acıbademli sabunum geldi, daha denemedim, ancak buram buram koktuğunu söyleyebilirim.

Kap olarak firmaya önerim olamaz ama kullanıcı olarak kaygılarımı belirtmek isterim.

1. Kap emniyet kilidine sahip değil. Sabun benim için temizliği çağrıştırır. O yüzden bir adım öndedir. O yüzden aldığım sabunun temiz/el değmemiş olduğu bilmek isterim.

2. Islak tıraş seven biri olarak, doğaya oldukça önem veriyorum. Hatta tek jileti sırf doğa dostu olduğu için tercih ediyorum, kullandığımız metaller geri dönüşebiliyor. Sabun kapları da köpüğe göre daha az plastik içeriyor ve daha kolay geri dönüşebiliyor. Kağıt kaptaki, az mürekkep kullanılmış sabunları hem görünüş hem de doğa dostu olduğu için çok seviyorum.

Yazmışken sabunun içeriğini de ekleyeyim. Tamamen kabının üzerindeki yazıları alıyorum, yanlış yazdıysam uyarınız:

Sodium Laurol isethicnate, Sodium palmate, Stearic asid, Glycerin, Betaine, Sodium stearate, ETDA, Sodium microcrisis talina, Tetrasodium, Sodium Cocoat, Sodium cloride propilen glikol, aqua(water), parfüm (parfume)
Bu arada simge de önemli, bizim forumda bile öneri simge yapacak olanlar olabilir bu arada.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alsancak tıraş sabunu byalın 88 14,418 03/03/2021, Saat: 23:14
Son Yorum: mvorun
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 60 6,812 02/03/2021, Saat: 14:01
Son Yorum: sohayli
  Tıraş Sabunları Karşılaştırması piankhy 22 28,382 28/02/2021, Saat: 12:18
Son Yorum: trustalt
  Dove Sabunu Tıraşda kullanma linguist 20 22,642 23/02/2021, Saat: 20:26
Son Yorum: Hadriel
  Tabac Orijinal Tıraş Sabunu (Stick) msakalli 28 15,065 23/02/2021, Saat: 00:55
Son Yorum: Abin Sur Ertu
  Culmak Tıraş Sabunu Soner 6 463 16/02/2021, Saat: 17:10
Son Yorum: Soner
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 894 727,892 03/02/2021, Saat: 17:38
Son Yorum: mtcn77
  Hayvansal İçerikli Olmayan Vegan Tıraş Ürünleri papazerigi 67 55,801 31/01/2021, Saat: 11:22
Son Yorum: dearlord
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 536 344,655 23/01/2021, Saat: 22:25
Son Yorum: broraso
  Via Barberia Tıraş Sabunu gidakontrol 16 5,608 10/01/2021, Saat: 21:27
Son Yorum: Amokachi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: