Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem
Exclamation 
Sanirim Turkiye'de bir ilk... Sandal, aci badem, mentol, misket limonu esansli/kokuku klasik tiras sabunu üretildi bir firma tarafindan.

Alsancak Kimya'dan Basri Bey'in geleneksel tirasi sevenlerden aldigi talepler dogrultusunda farkli cesitlerde ve ozledigimiz kokularda tiras sabunlari uretti, Arko'nun yillardir yapmadığıni (ve umursamadigi) yapti.

Bir Arko sevdalısı olarak Alsancak Sabun'u cok severek/ begenerek kullanıyorum ve Arko'dan her anlamda üstün olduğunu düşünüyorum (yaşasin yeni kral!). Yeni cikardigi bu sabunlarla hepimize hitap edebilecegini tahmin ediyorum.

Alsancak Kimya ve Basri Bey'e teşekkür ederiz. Yollari acik olsun.

Not: Sabunu deneyelim, yorumlayalim, -/+ taraflarini paylasalim, daha ileriye goturelim sabunu. Misssler gibi tıraş sabunlarimiz olsun.. Smile

SKwwrA.jpg

10IXPZ.jpg

rGHOP0.jpg

YeroeO.jpg

https://www.pttavm.com/magaza/alsancakkimya
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Paylaşım için teşekkürler komşum. Alsancak sabunu denemeye ve kullanmaya değer bir kalitede olduğunu düşünüyorum. Ben şahsen ilk çıkan çeşidini keyifle kullanıyorum. Yeni çıkan sabun çeşitlerini de henüz almadım ama deneyimlemek adına mutlaka bir ara siparişini geçerim.
Alsancak Tıraş Sabunu Köpüğü kıvamı kayganlığı olarak iyi bir kalitede. Alternatif Koku çeşitliliği olması tıraş keyfimize uygun seçim şansı sunuyor.

YouTube - Berberbey
youtube.com/Berberbey
Ekin hocam ilk versiyonu denemiş ve beğenmiştim. Bana göre geliştirilmesi gereken noktalarını ve eksikliklerini de firma sahibiyle de paylaşmıştım. Tüm ürünlerden birer adet alıp deneme siparişi vereceğim. Firmayı da tebrik etmek istiyorum özverili çalışması için.
Destek amaçlı her çeşidinden birer tane alacağım, bakalım nasılmış.
Her bir ürün için ayrı kargo ücreti istiyor. Bu durum normal mi?

meizu X8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Basri bey yeni sabunların biraz daha sertlestirildigini ve yağ ilavesi yapıldığını iletti. Böylece tıraş sonrası hisiyatida iyileştirilmiş Yalnız şu an sadece epttavm de satista ama birden fazla almak için sepete eklenen her ürüne kargo ekliyor sistem. Ve Basri bey beklememizi 2 li 3 ki 4 lu 5 li karma paketler ekleyeceklerini ve tek kargo ile alınabileceğini belirtti. Bu haber üzerine dün akşam yine ilk versiyon ile tıraş oldum koku herkese hitap etmese de köpük ve kayganlık yine de çok iyi bu fiyata.

Satış linki https://www.pttavm.com/magaza/alsancakkimya
Kartallar yüksekten uçar
(22/01/2021, Saat: 12:28)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Basri bey yeni sabunların biraz daha sertlestirildigini ve yağ ilavesi yapıldığını iletti. Böylece tıraş sonrası hisiyatida iyileştirilmiş  Yalnız şu an sadece epttavm de satista ama birden fazla almak için sepete eklenen her ürüne kargo ekliyor sistem. Ve Basri bey beklememizi 2 li 3 ki 4 lu 5 li karma paketler ekleyeceklerini ve tek kargo ile alınabileceğini belirtti. Bu haber üzerine dün akşam yine ilk versiyon ile tıraş oldum koku herkese hitap etmese de köpük ve kayganlık yine de çok iyi bu fiyata.

Satış linki https://www.pttavm.com/magaza/alsancakkimya

Bilgilendirme için teşekkürler,
Bende az önce Basri Bey ile görüştüm, PTT ile görüşeceklerini ve sorunu gidereceklerini belirtti. Ayrıca sizin de belirttiğiniz gib karma paket yapacaklarmış 1-2 güne kadar. Deneme amaçlı kullananlar özellikle mentollüyü beğenmişler.
Bu bilgilere ek olarak, belirli bir süre sonra fırçanın kullanımını kolaylaştıracak plastik ve sağlam bir kapta satışa sunulacağını belirtti. Güzel gelişmeler..
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Çok güzel haber sabun arama derdine son Smile
Yerli bir firmanın geleneksel tıraş severlerin talebi üzerine üretimini çeşitlendirmesi her türlü övgüyü hakediyor. Sabunların beğeneni ve beğenmeyeni elbette olacaktır ama ben şimdiden Sabri Bey i kutluyor ve hayırlı bol kazançlar diliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,265 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 634 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,382 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,232 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,814 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,970 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
  hayli's PANNA Tıraş Sabunu sohayli 10 4,949 27/03/2023, Saat: 23:31
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: