Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem
@"Soner" abinin önerisi çok yerinde. Ben de şuna benzer bir ürün buldum. Birim başı maliyeti yüksek ancak büyük miktarları konuşmak işe yarayabilir.

https://www.gittigidiyor.com/koleksiyon/..._547442192

Hedef kitleyi dinleyip bu kadar kısa sürede cevap verdikleri için üretici firma ve ilgililere teşekkür ederim.
Her çeşitten birer tane aldım kapları güzel değil gibi ama evde yeterince boş sabun kabı var Smile merakım bademli olan Cella hissini verir mi?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İşte görmek istediğimiz hareketler. Umarım piyasada kalıcı olan bir firma olur, klasik olanı oldukça beğenmiştim umarım kokular güçlüdür...
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(22/01/2021, Saat: 20:23)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marv komsum, bu geri donusler icin firmalar tonlarca para harciyor ki tuketicilerin ne dusundugunu ogrenebilmek icin.. bu nedenle -/+ geri donuler commise yariyor. Sagolsun Basri Bey, sanirim elinden geldigince bu geri donusleri dikkate aliyor. Bugun telefonla konuştuğumuzda Basri Bey: geleneksel tiras sevenler icin kapta uretim yapacagiz dedi, kendisine kap onerisinde bulundum. Bu yaklasim bile cok mutlu etti beni. Bu nedenle, -/+ geri donus cok faydali.
Yarin sabah Arko yerine Alsancak basayım fircaya dolu dolu Smile

Kesinlikle haklısın Ekin hocam. Basri bey numune gönderdikten sonra bizzat kendisi dönüş yapmış , ürünle ilgili izlenimlerimi vs sormuştu. İnceleme yazımda da belirtmiştim bu durumu ve takdir etmiştim.Tüm ürünlerden birer adet siparişi verdim , merakla bekliyorum.
Firmanın geri bildirimleri dikkate alması camia için güzel gelişme
Yerli olup "Sandal Ağacı" kokulu sabun üreten bir üretici, mutlaka biz niş tüketiciler kadar bu işe gönül vermiş demektir benim için. Forumda belirtilen beklentilere en iyi şekilde cevap vermeye çalışmışlar, iletişimi koparmamışlar. Gerçekten yolları açık olsun.

Kap konusu ciddi maliyet. Derby ve Arko'nun fiyatından dolayı vazgeçemeyen berber esnafı için yine eski tip rulo veya görsellerdeki plastik kap ile devam etmeleri çok faydalı olur. Berberlerin hem kaba ihtiyacı yok, hem de birim fiyattaki 50 kuruşluk artış bile olumsuz geri dönüş almalarına sebep olur.

Bakkal ve marketler için ise, gramaj olarak daha büyük ve kullanışlı plastik kaplar tercih etmeleri ise ev tüketicisini memnun edecektir. Eğer pazar bulabilirlerse ihracat ürünü de olur.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Yerli bir üreticinin böyle bir adım atması, geribildirimleri dikkate alarak kendini geliştirmeye çalışması ve çeşitlilik adına da çalışmalar yapması gerçekten çok güzel bir hareket. Firmayı tebrik ediyorum.
So far so good..
Müşterilerine duyarlı yerli bir üreticiye destek olmak amacıyla evde fazla fazla sabun bulunmasına rağmen her birinden birer adet sipariş verdim ben de. Elime ulaşınca yorumlarımı da paylaşırım. Niyetim arkadaşlarıma ve berberime de hediye etmek.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
alsancak kimyanın yolu açık olsun. iyi çalışma. her birimiz alıp denemeli. elimdeki sabunlar azalınca alacağım artık.
ne mutlu türküm diyene !
Böyle güzel çalışmalara destek olmak lazım. Ben de hepsinden birer adet sipariş veriyorum şimdi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,332 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 651 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,522 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,413 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,239 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,985 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,341 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,982 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
  hayli's PANNA Tıraş Sabunu sohayli 10 4,952 27/03/2023, Saat: 23:31
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: