Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem
(26/05/2021, Saat: 12:44)Schumi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator Osman bey gül kokulu sabun talep eden komşumuzla yaptığınız iş çok değerli. Sizi kutlarım, bu şekilde bir üretim yapmanız büyük bir emek ürünü. Ben de Emeraude sabununuzu kullanan bir tıraş sever olarak, çok kıymetli bir iş yaptığınızı düşünüyorum. Komşum adına da çok mutlu oldum. İyi ki varsınız.

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sabun üretimindeki tercihlerimi yaparken önemsediğim bazı konular var.
Geniş kitlelerin ulaşabileceği kadar maliyeti düşük tutmaya çalışıyorum. Çok özel ve pahalı malzemeler kullanarak sadece maddi imkanı daha iyi olanlara değil genele hitap etmek istiyorum.
Üretimde bulunduğum iki adet sabunum var bu sabunlarımın tüm parametrelerini en hassas oranda ayarlamaya çalışıyorum. Çeşitlendirmeyi bir çok değerli artisan sabun üreticisi gibi aceleyle geliştirilmiş sürpriz sabunlar yerine üzerinde bolca düşünülmüş, çalışılmış ve test edilmiş sabunlarla değil esanslama yoluyla yapmaya çalışıyorum. Esanslarımı dünyaca ünlü Fransız esans üreticisi Mane firmasından tedarik ediyorum.
Ürettiğim sabunlarımı devamlılığı olacak şekilde herkesin istediği zaman ulaşabileceği şekilde sunuyorum. Uçacak kaçacak bitecek sabunum yok maalesef.
Sabunlarımın hiç birinde zararlı olabilecek deterjan, koruyucu, renklendirici vb. katkı maddesi kullanmadım bundan sonrada kullanmayacağım. Sabunlarımı evimin mutfağında 3kg lık şarjlar halinde sabunlarımın hepsinde bulunan içerik etiketindeki malzemeleri kullanarak tamamen şeffaf bir şekilde üretiyorum sabun modifiye ederek sabun yaptım demiyorum.
Herkesin isteklerini önemsiyorum ve dikkate alıyorum ancak her ne kadar hobi olarak bu işi sürdürsem de tıraş sabunu işini ticari bir faaliyetmiş gibi yürütüyorum. Başlangıçta bir çok harcama yapsam da sürekli cebimden harcama yaparak üretim yapmak mümkün olmayacaktır. Bu üretimimi, geliştirme ve test çalışmalarımı sabun gelirleriyle devam ettiriyorum.
Netice itibarıyla konu gül yağlı sabundan buralara geldi şanslı arkadaşımız hayalindeki sabuna kavuştu.
Herhangi bir arkadaşım da iki çeşit sabunumdan birini tercih etmek şartıyla özel bir etiket tasarımı olmaksızın benim elimde şu esanstan var veya size satın aldığım esansı göndereyim de bana özel sabun yapar mısınız derse buna her zaman hazır olduğumu belirtmek isterim. Artık butik üretimden kişiye özel tıraş sabunu üretmeye geçebiliriz. Özel bir tıraş sabunu hayali olanlar whatsapp tan bana ulaşabilirler. Teşekkür ederim.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: RE: Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - Yazar: Creator - 28/05/2021, Saat: 15:20

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 264 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,065,247 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,912 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 867 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,009 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,588 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,476 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,596 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,490 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,909 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: