Yeni uyarı sistemi
Kesinlikle haklısınız
kurallarımız bile yeni oldu Smile

Bu şekilde insiyatife bırakılmadan kullanılmasını sağlayacak bir tablo hazırlayacağım ilk fırsatda
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ACES HİGHT halen forumda mı?

Bazı şeylerden dolayı aksatıyordum forumu bilerek girmiyordum. Sevindim bu olaya. Ama biraz komik oldu çünkü yaklaşık 1 ay kadar önce Mc :"Ya ne kadar garip hiç moderasyon gerektirmedi forum, helal olsun." diye bir başlık açmıştı Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
yo degil bunların tamamı zaten onun etkisi Smile

evet ben ve benim şom ağızım Blush
bu uyarı sistemi yanlız bendemi var yoksa üyeler kendinden başkasını göremiyormu?Undecided
uyarı puan sıstemı tum uyelerı kapsıyor
sitedeki her forum yazısı ,aynı harf ,aynı kelime,aynı cümle ve tabiki aynı mana ile defaalarca -*usanç verici sayıda-bir açık renk,bir koyu renk,etrafı çizgili*çizgisiz habire-habire veriliyor,veriliyor, nasıl bıkmadan usanmadan okuyacaksak, bu durum kollanılabilirlik bakımından çok çok önemlı, forumun kurgulaması ,sayfa ve zaman israfından arınır halde yapılmalı.................Bizim uymamız istenen ifade terbiyesine forum yönetimide uymalı,Mesela tıraş malzemeleri seçim tavsiye forumunda ilk baş layanlara ucuz,orta karar,pahalı,derken,,para çoook gibi dersen de şu şu şu marka tıraş takımı alırsın ifadesi forumun hafiflemesine sebep oluyor,bu ifade düzeltilmeli.SEVGİYLE ARZ ederim.ZEYEVE.
merhaba sayın yönetici forumda yeniyim.inceleyip beğendiğim bir makina hakkında başlık açtım fakat makinayı incelediğim sayfanın adı **** işaretleriyle kapatılmış.bilmeden kuraldışı bir işmi yaptım.ayrıca aynı makinayla ilgilenen bir arkadaş mesaj atmış özelden hansi sitede makina diye,mesajla yazdım sitenin adını yine kapatılmış? site ismi vermek yasak mı? cevabınız için şimdiden teşekkür edrrim.
uyelerımızden sureklı gelen şikayetler ile aynı makıneye farklı kısılere farklı fıyatlar ısteyen
bir iş yeri orası haliyle sitemize bakıp başkalarıda mağdur olmasın diye adı sansurlenmiştir.
Bu sisteme hiç anlam veremedim doğrusu. 4 saat önce 1 uyarı puanı almışım ancak yazdığım yorumda herhangi bir kusur yok. Hakaret, küfür, siyasi içerik vb. Alt tarafı bir tıraş losyonunu tavsiye eder misiniz diye sormuştum. Neyse sağlık olsun napalım.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni üyelerimize uyarı linguist 0 6,029 27/05/2014, Saat: 22:04
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: