Proraso Single Blade Serisi
(01/10/2021, Saat: 17:39)broraso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinizdeki büyük ihtimalle bozuk ürün. Gerçi kolay kolay bozulacak birşey değil bu ama size öyle denk gelmiş olabilir. Çünkü yoğun odunsu ve baharatlı bir koku. Tiner vs ile alakası yok normalde.

bugün proraso türkiye resmi distribütör firmasıyla görüştüm pazartesi dönüş sağlayacaklar. benim fikrim de bozuk ya da tarihi geçmiş ürün olduğu yönünde. az biraz tasa alıp köpürteyim dedim (normalinin 2 katı kadar) köpük çok sönüktü. bakalım pazartesi nolacak
Stay Sharp. Jilet
Tıraş ürünlerinde "bozuk" ürün olması çok çok düşük bir ihtimaldir. Ambalajları açık bırakılsa bile en fazla kuruyacak, ama bozulmayacak ürünlerdir sabunlar ve kremler.

Ayrıca bunlar yeni seriler ve yeni üretimler, sabunlar ve kremler poğaça, yoğurt değil ki son kullanma tarihi geçsin. 10 yıllık kremi sabunu alıp sorunsuz kullanabilirsiniz. Önemli olan kapalı ambalajda ve kuru yerde saklansın. Tıraş ürünlerinde esasen son kullanma tarihi olmaz. Ambalajı açıldıktan sonra 12 ya da 24 ay diye yazarlar ama o da üretilen ülke normaları gereği olan bir zorunluluktur. Yoksa herkesin dolabında onlarca sabun, krem oluyor yıllar içinde topladığı, bunlar da doğru saklandıklarında bozulmaz, uzun yıllar kullanılabilirler.

Single blade serisi az kabaran ama yüksek kayganlık veren bir üründür. Zaten ustura ile tıraş eden profesyonel işletmeler için bu şekilde tasarlanmıştır. Ustura tıraşında çok kalın köpük istenmez, ince ve kaygan olması istenir.

Ben durumun tamamen "algı" ile ilgili olduğunu düşünüyorum ama bakalım ne çıkacak, takipteyim.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,182 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Proraso Sandalwood eggman 28 31,807 19/04/2023, Saat: 14:11
Son Yorum: layken
  Proraso Cypress and Vetiver Atafin 6 2,899 25/05/2022, Saat: 22:26
Son Yorum: Johny White
  Proraso Wood and Spice puchacz 22 13,118 04/03/2022, Saat: 22:57
Son Yorum: ekindgn