Tüm Forum Komşularıma merhaba...
Wink 
Cümleten hayırlı Günler Komşularım. işlerimin yoğunluğundan dolayı geçte olsa anca yazma fırsatım old...Adım Gökhan..40 Yaşındyım . İSTANBUL'da ikamet edimekteyim ve güvenlik sekörünce çalışmaktayım. İşim gereği her gün sakal tıraşı olmak zorunluluğum var, bu yaşıma kadar dandik bir sakal fırça sı, kullan at tıraş jiletlerini kullandım. pandemiden sebep ülke genelinde 18 gün tam kapanma döneminde internet üzerinde keskin ve dayanıklı jilet araştırmasına ve kullanılan jiletler hakkında kullanıcı yorumlarını okumaya başladım tesadüf sonucu bu sayfayı keşfettim.  Sayfada apttığım araşırma , konuşar hakkındaki bilgi alışverişi,kullanılan ürünlerin detaylı yorumları üzerine klasik tıraşa başlamaya kararı aldım. üstadların tavsiyesi ve ürünlere yapılan youmlar neticesinde aşağıdaki listeyi sipariş olarak verdim.

Edwin Jagger DE89 Jiletli Tıraş Makinesi
Yaqi Kırmızı Mermer-24 Tuxedo Sentetik Tıraş Fırçası
Proraso Tıraş Sabunu - Okaliptüs Yağı ve Mentollü, 150ml
Proraso Tıraş Sabunu - Sandal Ağacı ve Shea Yağı Özlü, 150ml
Arko Tıraş Sabunu, 75 gr
Arko Kase Tıraş Sabunu, 90gr
Zaza Cilt Şapı
Proraso Profesyonel Tıraş Kasesi
Jiletli Tıraş Makinesi Deri Başlık Kılıfı Taba
Deneme Amaçlı Aldığım Değişik Marke 5'li Jiletler

ilk klasik tıraşım esnasında yüzümde ufak bir kaç kesikler oluştu, yaşadığım klasik tıraş neticesinde daha önce tıraş olduğumu sanıyormuşum, hergün tıraş olan birisi olarak bir sonraki tıraş olma vaktimi sabırızlıkla çeiyorum.. aldığım tıraş keyfine anlatama alfabenin tüm harflerii kullansam anlatamam. bir tesadüf sonucu keşfettiğim bu sayfa sonucu geriye dnmemek üzere klasik tıraşa kalıcı olarak adım attım. yakın arkadaşlarıma klasik tıraşı tavsiye ediyorum.ve iyi ki bu sayfayı keşfettim diyroum.

saygılarımla...
Hoşgeldiniz sağlıcakla
Foruma hoş geldiniz. Güzel ürünler almışsınız. Keyifle kullanın.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Hoşgeldiniz keyifli forumlar ve sıhhatli tıraşlar dilerim.
Kartallar yüksekten uçar
hoşgeldiniz
ben de 6aydır klasik tıraş olduğumdan size bir iki basit tavsiyem olcak.

bastırmayın, amacımız ilk perde de sinek kaydı olmak değil. 3 perde de sakalı azalta azalta kesmek çok farkediyor
acele etmeyin, en az 6 8 hafta verin cildinize ve kendinize. sonrasında olduğununuz her tıraş keyife dönmeye başlıyor.
jilet işi çok karışık her marka jileti denemeye çalışın, milletin öve öve bitiremediği voshkod mudur nedir bir jilet var, benim sakalımı kesmiyor. çekip kopartıyor, nefret ettim mesela Smile

gerisi üstadlara kalsın, sıhatler olsun
(29/06/2021, Saat: 20:06)Chavez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz
ben de 6aydır klasik tıraş olduğumdan size bir iki basit tavsiyem olcak.

bastırmayın, amacımız ilk perde de sinek kaydı olmak değil. 3 perde de sakalı azalta azalta kesmek çok farkediyor
acele etmeyin, en az 6 8 hafta verin cildinize ve kendinize. sonrasında olduğununuz her tıraş keyife dönmeye başlıyor.
jilet işi çok karışık her marka jileti denemeye çalışın, milletin öve öve bitiremediği voshkod mudur nedir bir jilet var, benim sakalımı kesmiyor. çekip kopartıyor, nefret ettim mesela Smile

gerisi üstadlara kalsın, sıhatler olsun
Değerli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim komşum. Bahsettiğiniz gibi tek perdede sonuca ulaşmaktan ziyade 3 perdedesakal tıraşımı tamamşıyorum. Traş sonrası cilt şapını uguladığımda yanma yapıyorsa hatalı tıraş olduğumunanlıyorum. Zamanla elmalışkanlığı kazanacam.

RMX2061 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Foruma hoşgeldiniz komşum, tıraş keyfiniz daim olsun. Tıraş ekipmanınız gayet güzel ve yeterli.
Hoşgeldiniz komşum.
Deden gibi tıraş ol.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 772 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 625 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,697 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam