Ankaradan selamlar
(24/02/2021, Saat: 15:29)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayarlı makinelere de göz atın isterseniz, Merkur Progress gibi.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sağolun teşekkürler hocam, aslında baya baktım ayarlı makinelere ama malesef şuan için bütçemi aşıyor.
R89 da karar kıldım.
Hoş geldiniz komşum
eğer ben yeni tıraşa başlamış olsaydım tercihlerim şöyle olurdu
merkur 34c, proraso krem/sabun ve razorock/yaqi/simpson sentetik fırça
Hoş geldiniz komşum. Ankaradan üyelerin artması sevindiriyor bir ankarali olarak. Smile
@Bruce Wayne komsum, welcome on board Smile
Pandemi kisitlamlari azalsin, guvenli bir sekilde Ankara bulusmalarina bekliyoruz.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Hoşgeldiniz keyifli tıraşlar
merhaba aramıza hoş geldiniz Smile forumu incelemişsinizdir ama yine de size acemiler için tıraş teknikleri kısmını ve @"DelikanliTiras" selman beyin yeni başlayanlar video serisini tekrar bir gözden geçirmenizi öneririm. çünkü bir çok şeyde olduğu gibi tıraş da çok öznel bir mesele kendi zevkinize göre alımlar yapmanız hele de bütçe kısıtlıyken çok daha mantıklı olur. iki senedir de bu işin içinde olduğunuzu yazmışsınız ki beklentilerinizi de biliyorsunuzdur. bahsettiğim linkleri alta bırakıyorum Smile merak ettiğiniz her şeyi yukarıda bulunan arama kutucuğuna yazın kesinlikle bir karşılık çıkacaktır. forumun derinlerinde köşelerinde derya deniz bilgiler mevcut.

http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=38
https://www.youtube.com/watch?v=HHd4B6Go...AJqsNvIB22
(24/02/2021, Saat: 16:39)fusuy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum
eğer ben yeni tıraşa başlamış olsaydım tercihlerim şöyle olurdu
merkur 34c, proraso krem/sabun ve razorock/yaqi/simpson sentetik fırça

Hoşbulduk, tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, söylediğiniz sabunları ve fırçayı inceliyorum.

(24/02/2021, Saat: 17:19)hasanandnexus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum. Ankaradan üyelerin artması sevindiriyor bir ankarali olarak. Smile

Hoşbulduk, evet Ankara ekibi hareketli görünüyor Smile

(24/02/2021, Saat: 18:11)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce Wayne komsum, welcome on board Smile
Pandemi kisitlamlari azalsin, guvenli bir sekilde Ankara bulusmalarina bekliyoruz.

Hoşbulduk Smile inşallah diyelim. Şuan görev gereği Güneydoğudayım, fakat Ankarada olduğum zamanlarda mutlaka katılmak isterim.

(24/02/2021, Saat: 18:26)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun.

Hoşbulduk sağolun.

(24/02/2021, Saat: 18:32)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz keyifli tıraşlar

Hoşbulduk sağolun.

(25/02/2021, Saat: 00:34)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba aramıza hoş geldiniz Smile forumu incelemişsinizdir ama yine de size acemiler için tıraş teknikleri kısmını ve @"DelikanliTiras" selman beyin yeni başlayanlar video serisini tekrar bir gözden geçirmenizi öneririm. çünkü bir çok şeyde olduğu gibi tıraş da çok öznel bir mesele kendi zevkinize göre alımlar yapmanız hele de bütçe kısıtlıyken çok daha mantıklı olur. iki senedir de bu işin içinde olduğunuzu yazmışsınız ki beklentilerinizi de biliyorsunuzdur. bahsettiğim linkleri alta bırakıyorum Smile merak ettiğiniz her şeyi yukarıda bulunan arama kutucuğuna yazın kesinlikle bir karşılık çıkacaktır. forumun derinlerinde köşelerinde derya deniz bilgiler mevcut.

http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=38
https://www.youtube.com/watch?v=HHd4B6Go...AJqsNvIB22

Merhabalar, çok sağolun. Selman Beyin videolarını daha önceden izlemiştim. Çok önemli bilgiler paylaşıyor sağolsun. Evet 2 senedir ilgiliyim baya.
Detaylı araştırıp inceleyince geleneksel traşta sınır yok bütçe meselesi önemli, bunu anladım Smile
1 haftadır forumu okuyorum inceliyorum, çok detaylı ve faydalı bilgiler var gerçekten.
Hoş geldiniz. DE89 dünyada çok satılan bir alet. Kaliteli ve yakışıklı. Binlerce güzel yorum okuyabilirsiniz hakkında. Yeni başlayanlara hep tavsiye ediliyor. Bende kullandım. Ama ne zaman 34c sahibi oldum o zaman mutlu oldum, daha keyifli tıraş olmaya başladım. Ben kesinlikle 34c diyorum. ( DE89 ile arasında seçim yapılacaksa yani )

Yoksa Baili 176 da çok güzel.

Ayrıca çok sayıda jilet almayın denemek için. Ben o hataya düştüm. 10-15 farklı marka jilet aldım deneyeceğim hevesi ile. Her şey karman çorman oldu, ayırt edemez oldum bir yerden sonra.
(25/02/2021, Saat: 10:11)1905sss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. DE89 dünyada çok satılan bir alet. Kaliteli ve yakışıklı. Binlerce güzel yorum okuyabilirsiniz hakkında. Yeni başlayanlara hep tavsiye ediliyor. Bende kullandım. Ama ne zaman 34c sahibi oldum o zaman mutlu oldum, daha keyifli tıraş olmaya başladım. Ben kesinlikle 34c diyorum. ( DE89 ile arasında seçim yapılacaksa yani )

Yoksa Baili 176 da çok güzel.

Ayrıca çok sayıda jilet almayın denemek için. Ben o hataya düştüm. 10-15 farklı marka jilet aldım deneyeceğim hevesi ile. Her şey karman çorman oldu, ayırt edemez oldum bir yerden sonra.

Hoşbulduk çok sağolun bilgiler için, makine olarak ilk başta R41' e karar vermiştim.
Fakat ilk başta aşırı yakın traş olur olur cildi yorar gerek yok, R89+ keskin jilet iş görür vs. yorumları bir hayli fazla olduğundan D89' u da inceleyerek R89' a karar vererek siparişimi verdim.
Jilet olarak 5 li paketlerde 3-4 tane sipariş verdim, zamanla en uygun jileti bulurum diye düşünüyorum.
Fakat makine konusunda tereddütlerim var, ilk sayfada yazdığım üzere haftada 3 kez traş olacağım, piyasadaki en ucuz demir aletle baya tecrübem var,
R89' la inşallah istediğim traşı yakalarım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 728 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,179 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,353 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,127 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,200 22/05/2022, Saat: 11:11
Son Yorum: dramahlas