Slant deneyimi
@"Dorukbey" yavaştan ziyade benim boyun bölgemde alttan yukarı ve yukarıdan aşşağa kesistikleri bir kısım var. O bölge dışında Korkmadan rahatça kullanıyorum ben komşum.
@"trooper_gs" değerli komşum, İkon B1 ve X3’ü yaklaşık 2 yıl önce almıştım. B1 Çelik olması itibariyle biraz daha tok bir yapıya sahip bildiğin üzre. İlk zamanlar ben de alışamamıştım. Ancak geleneksel tıraş aletlerinde açıyı ayarladıktan sonra eğer ki üründe üretimsel kusur yoksa her alet bir şekilde ehlileştirilebiliyor.

Komşum; ben bu geleneksel tıraş aletlerine hatta değişik model ve dizaynda üretilmiş saplara sahip kartuşlu aletlere de aşk ile bakıyorum. Evlatlarım gibiler Big Grin İnsan hangi evladını kayırabilirse ben de İkon B1’e o minvalde ayrım yapabilirim Smile Varın siz düşünün. Benim evladım (B1) pek iyidir. Yaramaz ama zekidir Big Grin Bir açığına dem vuran olursa başka olumlu yanını bulur çıkarır koyarım önüne Big Grin
Razorock 37 german slant ile 2 gündür tıraş oluyorum. Jilet olarak 7 o’clock sharp edge kullandım. Tıraşından oldukça memnun oldum. Gayet pürüzsüz tıraş sağlıyor. Elim iyice alışana kadar bir süre bu aleti kullanırım. Daha sonra rotasyona devam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada sadece boyun bölgem birazcık hassas ve sert sakalım var. Ancak; her gün tıraş oluyorum aksatmadan.

(05/03/2021, Saat: 09:14)gladxyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada sadece boyun bölgem birazcık hassas ve sert sakalım var. Ancak; her gün tıraş oluyorum aksatmadan.

Boyun bölgesi ile eminim bi çok komşumuzun sorunu vardır bende aynı dertten muzdaribim inanın bazen boyun kısmını hiç alasım gelmiyor tahrişi yanması sakal yeniden çıkarken batması çok keyifsiz oluyor. Bunun için belki alt kısımları farklı daha mild bi makina ile alabilirim. Bir traş 2 farklı makine

(03/03/2021, Saat: 19:33)oguzhan5069 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"trooper_gs" değerli komşum, İkon B1 ve X3’ü yaklaşık 2 yıl önce almıştım. B1 Çelik olması itibariyle biraz daha tok bir yapıya sahip bildiğin üzre. İlk zamanlar ben de alışamamıştım. Ancak geleneksel tıraş aletlerinde açıyı ayarladıktan sonra eğer ki üründe üretimsel kusur yoksa her alet bir şekilde ehlileştirilebiliyor.

Komşum; ben bu geleneksel tıraş aletlerine hatta değişik model ve dizaynda üretilmiş saplara sahip kartuşlu aletlere de aşk ile bakıyorum. Evlatlarım gibiler Big Grin İnsan hangi evladını kayırabilirse ben de İkon B1’e o minvalde ayrım yapabilirim Smile Varın siz düşünün. Benim evladım (B1) pek iyidir. Yaramaz ama zekidir Big Grin Bir açığına dem vuran olursa başka olumlu yanını bulur çıkarır koyarım önüne Big Grin

Komşum selamlar. Ikon B1 işçiliği çok iyi. Kaplama yapılmasını da ben beğendim açıkçası, ciltte bir kayma sağlıyor. Açı konusuna ben biraz çalışayım, uygun bir açı bulunur dediğiniz gibi.

Keyifli tıraşlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yıllar Sonra Bir Berber Deneyimi ekindgn 23 8,679 25/07/2021, Saat: 08:35
Son Yorum: Schumi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: