Yaqi 11.Yıl İndirimleri
Komşularım günaydın. Dün yeni fırça arayışı içindeyken denk geldiğim indirimi sizle paylaşmak istiyorum, buyrun: https://tr.aliexpress.com/store/2986023?...8da25jqw2N

11.yıl dönümü olduğu için %20-50 arası indirim var ve bazı ürünlerde kargo bedava. Vergisini falan ekleyince çift bant moka 160 170 civarına geliyor, normal satış fiyatı Türkiye'de 340 civarında. Fırça ihtiyacı olanlar buyursun Smile
Stay Sharp. Jilet
Güzel indirim var kuponlarla birlikte çok uyguna geliyor. Yagi moka porsuk fırça ile porselen köpürtme kasesi aldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

b69f231c46ed3163010fb61014085f33.jpg
İkisi birden 200 TL

(01/04/2021, Saat: 17:10)gladxyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisi birden 200 TL

benim aliexpress üyeliğim yok. üye olsam sorunsuz bir şekilde alabilirim değil mi? daha önce hiç alışveriş yapmadım. aklımda olan fırça sizin aldığınız fırça komşum, o yüzden sordum da.

bir de indirimli ürünler biraz daha kalitesi düşük geliyormuş diyorlar, sizce doğru mu?
Stay Sharp. Jilet
(01/04/2021, Saat: 18:26)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir de indirimli ürünler biraz daha kalitesi düşük geliyormuş diyorlar, sizce doğru mu?

Sorun çıkmaz sipariş gelir ortalama 20 günde. Ürünün kalitesini anca geldiği zaman değerlendirebilirim.

(01/04/2021, Saat: 17:08)gladxyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel indirim var kuponlarla birlikte çok uyguna geliyor. Yagi moka porsuk fırça ile porselen köpürtme kasesi aldım.

b69f231c46ed3163010fb61014085f33.jpg
İkisi birden 200 TL

Komşum hayırlı olsun.

Bir şey soracağım, aynı mağazadan aynı sepette farklı ürünler alınca, Türkiye'de kesilen gümrük masrafı her ürün için ayrı ayrı mı kesiliyor, yoksa toplam tutar üzerinden mi kesiliyor?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(01/04/2021, Saat: 19:09)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun.

Bir şey soracağım, aynı mağazadan aynı sepette farklı ürünler alınca, Türkiye'de kesilen gümrük masrafı her ürün için ayrı ayrı mı kesiliyor, yoksa toplam tutar üzerinden mi kesiliyor?

ben yanlış bilmiyorsam %20 vergi alınıyor sonra onun üzerine bir %20 daha. Yani 100 liralık ürün ilk 120 sonra 144 lira oluyor. 100 liraya da tek ürün veya birden fazla ürün alınması, vergiyi değiştirmiyor.
Stay Sharp. Jilet
(01/04/2021, Saat: 19:09)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Gümrük memuru faturayı istiyor diye biliyorum e-posta ile daha önce istemişlerdi çünkü. Fatura bedeline göre vergi çıkıyor %18 %20 civarı. Benden Daha bilgililer vardır elbet bu konu hakkında.

Teşekkürler komşular.

So far so good..
(01/04/2021, Saat: 20:07)gladxyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim. Gümrük memuru faturayı istiyor diye biliyorum e-posta ile daha önce istemişlerdi çünkü. Fatura bedeline göre vergi çıkıyor %18 %20 civarı. Benden Daha bilgililer vardır elbet bu konu hakkında.

ekonomik sorunlar nedeniyle bu seferlik bu indirimden faydalanamayacağım komşum. fırçanız gelirse görüşlerinizi bildirir misiniz? şimdiden hayırlı olsun
Stay Sharp. Jilet
(01/04/2021, Saat: 21:49)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ekonomik sorunlar nedeniyle bu seferlik bu indirimden faydalanamayacağım komşum. fırçanız gelirse görüşlerinizi bildirir misiniz? şimdiden hayırlı olsun

Tabi ki. Teşekkür ederim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,047 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  Babalar Günü İndirimleri m.yurtsuz 4 5,824 08/06/2013, Saat: 20:12
Son Yorum: drag71

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: