ekşi
ekşi sözlük linki

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=gel...mlar%c4%b1
(25/07/2012, Saat: 04:52)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ekşi sözlük linki

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=gel...mlar%c4%b1

Arkadaş, samimi ve güzel bir yorum yazmış... Son cümle çok güzel " Beş bıçakliyla rendeye devam" Smile
Süper yazmış bence. Parmaklarına sağlık. Hanginiz ekşidensiniz bakayım? Smile
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
güzel bir yazı ama "mavi istiridye barı" lafı hiç ama hiç hoş değil. forumda da daha önce konuşulmuştu bu ve o lafı etmese daha güzel bir yazı olurdu
Orada acaba böyle birşeyin içinemi düştüm ama hiç öyle değilmiş şeklinde yazmış. Ben yazıyı o şekilde anladım en azından. Onun içinde beni rahatsız etmedi. Benim hoşuma gitti açıkçası yazının genel olarak üslubu.
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
ekşinin tanımları ve yorumları adı gibidir . . .
kıyaslayın artık
bir kaç arama yapın
ünlü kişileri aratın
okuyun
Cool
entry entry'dir aa yine de o cümlesiz daha güzel olurdu bence
ekşi işte Sleepy

(25/07/2012, Saat: 11:07)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: entry entry'dir aa yine de o cümlesiz daha güzel olurdu bence
(25/07/2012, Saat: 11:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ekşi işte Sleepy

I

(25/07/2012, Saat: 11:07)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: entry entry'dir aa yine de o cümlesiz daha güzel olurdu bence

Ihtilaf dostum, sende esprili üslubu seven bir mizaca sahipsin, mesajların genelde beni çok guldurur.
O yazıyı yazan kardeş de zaten bizlerden hep ağır abiler olarak bahsetmiş ve bar hikayesi "öyle sandım" diye yaptığı esprili bir giriş
Bence alınganlık yapacak birşey yok..
ekşi ve diğer sözlüklerde şöyle bir hava var genel olarak "her şeyin en iyisini biz biliriz ve bize bulaşan yanar". bu egolu "bilirim", "başkasının fikri, şahsiyeti ya da haysiyeti bizim için önemli değil" tavrı midemi bulandırıyor.... artık bulaşmıyorum.
Saygılarımla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: