Merhaba Tıraş Dostları(Tiyatrocu)
Hepinizi Tokat ilinden selamlıyorum komşular. İsmim Enes 20 yaşındayım. Uludağ Üniversitesi'nde iktisat bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık 8 aydır geleneksel tıraş oluyorum. Bakıyorum da şimdiden 10 fırçam olmuş bile. Geleneksel tıraşa yolum sakalı pek tercih etmememle ve bunu pilli makinelerle değil de daha zevk verici bir aktiviteye dönüştürerek halletmenin çözümlerini ararken düştü. Facebook sayfaları, forumlar, yerli-yabancı youtube kanalları olsun olaya çoktan dahil oldum bile. Hatta forumdaşlarla alışverişlerde bile bulundum. Benim huyum sanırım; bir şeye kafayı sardığım zaman kendimi hazır hissedinceye kadar ortalarda gözükmeyi tercih etmiyorum. O konu hakkında daha çok okumak, daha çok bilgilenmek istiyorum. Neredeyse forumlarda merak ettiğim, denk geldiğim çoğu yazıyı okudum ve aynı zamanda tecrübe etmeye çalıştım elimden geldiğince. Yabancı insanları takip ederek bizden farklı ne düşündüklerini anlamaya çalıştım.

Gerekli gereksiz her şeye saygı duymaktan pek haz etmem fakat sanırım bu işte en güzel şey, çevrende senin zaman ayırdığın işlere ve zevklerine saygı duyan insanların bulunması. Çoğu insan için bulunmaz bir nimet olduğunun ve buna çektiğimiz hasretin farkında olarak buraya geldim.  

Kullanıcı adımı soracak olursanız; Tıraş gibi hobi olarak tiyatro, sinema, oyunculuk ve sanata ilgi duyup vakit ayırmamdan geliyor. Bir kaç yıldır kullanıcı adı olarak kullanır severim kendilerini.

Bu yazıyı her iki forum için de yazdım, saygılar.
Hoş geldiniz komşum. Genç geleneksel tıraş severleri görmek güzel oluyor. Ben de iki ay sonra 22' sine basacak, Dokuz Eylül Üniversitesinde İşletme bölümü öğrencisi genç bir geleneksel tıraş severim. Memnun oldum.
"Bu cihan sanki salaş bir sahne"
Aramıza hoşgeldiniz komşum. Keyifli tıraşlarınız olsun.
Deden gibi tıraş ol.
(18/04/2021, Saat: 21:17)iamcagri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum. Genç geleneksel tıraş severleri görmek güzel oluyor. Ben de iki ay sonra 22' sine basacak, Dokuz Eylül Üniversitesinde İşletme bölümü öğrencisi genç bir geleneksel tıraş severim. Memnun oldum.

Teşekkür ederim, hoşbuldum komşum. Ben de akranlarımı burada görmekten mutluluk duyuyorum, memnun oldum Smile

(18/04/2021, Saat: 23:35)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoşgeldiniz komşum. Keyifli tıraşlarınız olsun.

Teşekkür ederim komşum, hoşbuldum. Ben de keyifli forum ve tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz komşum. Ben de sizler gibi amatör çapta tiyatro ve sinemaya ilgi duymaktayım. Keyifli forumlarınız olsun.
"Her şeyin bir şeyi vardır."
(19/04/2021, Saat: 11:29)V4Vamık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum. Ben de sizler gibi amatör çapta tiyatro ve sinemaya ilgi duymaktayım. Keyifli forumlarınız olsun.

Çok sevindim komşum. Hoşbuldum, teşekkür eder keyifli forum ve tıraşlar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 768 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 622 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,694 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 692 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı