Taylor Of Old Bond Street --Gümrük?
(25/07/2012, Saat: 20:44)divinorum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yıllardır M*** 3 kullanıyorum. ama sanırım artık onu da değiştirmenin vakti geldi.

Bu forumda bu konuda yalnızım ama ben jiletin bir üstünlüğünü göremedim kartuşlu makinelere karsı. Son çıkan 5 bıçaklılar bence daha iyi ama dediğim gibi herkes tersini savunuyor, bence siz de bir DE ( jiletli) alet edinip sonucları bizimle paylaşın lütfen.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
sabun çok kısa bir sürede elime ulaştı. herhangi bir sorun yaşamadım. connaughtshaving sitesini bana öneren sevgili ihtilaf'a sonsuz teşekkürler.
ürünün gerek şık ahşap kutusu gerekse güzel kokusu beni şimdiden kendine aşık etti. ürün hakkındaki düşüncelerimi dilimin döndüğünce forumda paylaşacağım.
güzel günlerde kullanınSmile

(01/08/2012, Saat: 11:20)divinorum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sabun çok kısa bir sürede elime ulaştı. herhangi bir sorun yaşamadım. connaughtshaving sitesini bana öneren sevgili ihtilaf'a sonsuz teşekkürler.
ürünün gerek şık ahşap kutusu gerekse güzel kokusu beni şimdiden kendine aşık etti. ürün hakkındaki düşüncelerimi dilimin döndüğünce forumda paylaşacağım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kozmetik Gümrük Zammı yigitemre 17 11,344 20/08/2018, Saat: 15:43
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: