Mostochlegmash
(08/02/2012, Saat: 01:04)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Classic steel modeli safety razorda cok güzel görünüyor. Orijinal bir dizaynı var, denemek isterdim

Youtube'da deneyenini görmedim eger bir videosunu bulursanız bizimlede paylaşınWink
Katılma tarihi: 2011
(08/02/2012, Saat: 01:19)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/02/2012, Saat: 01:04)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Classic steel modeli safety razorda cok güzel görünüyor. Orijinal bir dizaynı var, denemek isterdim

Youtube'da deneyenini görmedim eger bir videosunu bulursanız bizimlede paylaşınWink

henüz prototip aşamasında bir alet. umarım en kısa zamanda seri üretime çıkar . adı gibib çelikten yapılır ve uygun fiyatlı olursa çok mükemmel olur Rolleyes
http://trasklavuzu.blogspot.com/
hocam 4000 almadan evvel bullgoose dan, ebayden filan biraz voskhod alıp bakın isterseniz...
geçenlerde çok övülen rapira platinum buldum ve denedim. hayatımda kullandığım belki de en kötü jiletti.belki sahteydi bilemeyeceğim ama. o yüzden mostochlegmash için biraz çekiniyorum.
Saygılarımla
(08/02/2012, Saat: 00:25)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: voskhod toplu alımı için ben herzaman varım. inşallah adamı ikna edebiliriz . adam başı 200 jilet çok falan denmiş ama aslında hiç çok değil.yabancıların birkaçbin tane jilet stokladıkları fotoğraflarını görmedinizmi Smile . bende birkaç paket kaç senelik olduğunn unuttuğum rapira var (belki 11 yıllık!)ve ne keskinlik kaybetme nede paslanma gibi sorunları yok.yeni aldıklarımla karşılaştırdığımda çok az farkları var. üstelik voskhodun teflon kaplı olduğunu düşünürsek raf ömrü çok daha uzun olacaktır.

eğer istanbulda olsaydım mutlaka elti kozmetikle yüzyüze konuşurdum,icabında kendim toplu alır isteyenlere dağıtırdım Undecided . voskhod kullanamadım ama yorumlara göre alımı için uğraşmaya kesinlikle değer
pahalı olmaz sanırım....zira oldukça keskin ve dayanıklı bir jilet. bir paket aldım ama heralde o paket bana 2 ay gider Smile
(08/02/2012, Saat: 00:39)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07/02/2012, Saat: 22:31)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün 7oclock sarı paket ile tıraş oldum. 3. tıraş ve kesinlikle çoğu jiletin ilk tıraşından iyiydi...
getirteceksek bu rustan getirtelim .....
bırakın mostochlegmash ı filan Smile

7oclock Mostochlegmash'a göre daha pahalı olmayacak mı?

yoplu alım yapılacak olusa bende varım ... belirliyelim kaliteli bir jilet ve site olarak toplu alım yapalım gayet mantıklı....
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
hocam onu ben demiştim ama sonradan gillette sarı pakedin kalitesini görünce vazgeçtim. size de tavsiye ederim. permasharptan daha keskin ve kullanım ömrünü hesaba katınca daha da ucuz.
(18/02/2012, Saat: 11:45)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yoplu alım yapılacak olusa bende varım ... belirliyelim kaliteli bir jilet ve site olarak toplu alım yapalım gayet mantıklı....
arkadaslar,
eger yüksek miktarda
selam arkadaslar.
fabrikanin sahibi yakin dostum. eger isiniz burada yokusa sürüldüyse belli ki bir yanlis anlama vardir. firma oldukca ciddi. hammadeyi sandvikten aliyorlar yani wilkinson ile ayni. gecmis zamanda almanyada bir arkadas icin araci olmustum. gerekirse sizede yardimci olurum.
bu sayfayida arkadasimin firmasinin ismini googleda aratirken buldum. yani tesadüfen. bir daha buraya girecegimi pek sanmiyorum. eger toplu alim yapacaksaniz. fabrika sahibi ile dogrudan görüsüp bir yol bulmasini rica edebilirim. birde su var; senelerdir bir türk vatandasinin cin'de ürünün taklitlerini yaptirdigini biliyorum. o yüzden pazardan aldiginiz %99 sahte. ve sagliginizla oynayabilirsiniz. tabi secim sizin. heralde araci ile satis yapma istegi de bundan kaynaklaniyor. malin pazara düsmemesi ve ve sahtesi ile asli'nin ayirt edilebilmesi icin. arkdaslar isteyen bana asagidaki adresten yazabilir. saygilar.
high_voltage AT hotmail NOKTA de
forum yüksek bir alım gerçekleştirirse bende destek çıkarım
İlginç..
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: