Katze solingen model
Herkese selamlar,

Katze veya sedef jiletli ustura ile giriş yapmayı planlıyorum. Bir adet katze bir adet sedef alacağım bulunsunlar.

Ancak katzenin 5 farklı modeli olduğunu gördüm U-001'den U-005'e kadar, 2 ve 5 ahşap 1-3-4 de metal saplı olmak üzere ayrılıyorlar. Fiyat olarak pahalıdan ucuza 5>1=3=4>2 olarak gidiyorlar.

Bu modellerden en az 2 farklısını bilenler veya kullanmış olanlar farklarını belirtebilir mi? Bir de 1, 3 ve 4'ün arasında görünüş dışında bir farklılık var mı?
Eğer yoksa 1'i almayı düşünüyorum metal olması ve görünüşü için
@"bisky" Selamlar hocam. İsimdeki Solingen sizi yanıltmasın. Tamamı fason üretim, uzakdoğu. 1-2-3-4 aynı tip kafa , saplar farklı. 5 no lu olan çelik ustura.
(08/05/2021, Saat: 17:46)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"bisky"  Selamlar hocam. İsimdeki Solingen sizi yanıltmasın. Tamamı fason üretim, uzakdoğu. 1-2-3-4 aynı tip kafa , saplar farklı. 5 no lu olan çelik ustura.

bilgilendirme icin cok tesekkur ederim ?

Katze disinda onerebileceginiz baska bir marka/satici var midir? Ve de ekleyecegim para Parker SRX'e deger mi?

satin almayi dusundugum site buydu https://www.kuafordukkan.com/urun/katze-...-mat-siyah
@"bisky" Bluebeards Revenge öneririm. Tok bir hissiyatı var. Srx için kullanan dostlar yorum yapacaklardır daha önce kullanmadığımdan yorum yapamayacağım.

@"bisky" katze solingen usturam var beğenerek kullanıyorum o da aklınızda bulunabilir. Benimki tamamen mat siyah kaplama metal.
(08/05/2021, Saat: 19:16)Tıraşolog Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"bisky" katze solingen usturam var beğenerek kullanıyorum o da aklınızda bulunabilir. Benimki tamamen mat siyah kaplama metal.

Yüksek ihtimalle katze solingen siyah kaplama alacagim ben de, almayi dusunenler olursa diye yaziyorum cogu sitede 79 tl iken kuafordukkan.com sitesinde 59 lira su anda. Kendilerinden gittigidiyor uzerinden DE razor almistim epey guvenilir ve hizlilar.

Ilerleyen zamanlarda daha fazla arastirma yapip bluebeards revenge veya parker alirim sanirim. Cok tesekkurler
katze no:002 yarım jiletli ahşap saplı ustura kullanıyorum. sapı dandik, jilet takılan metal kısım iyi malzemeden yapılmış. sedef ustura ile aynı zamanda almıştım. yaklaşık 2,5 yıl oldu. sedefin metal kısmı paslandı, jilet takılmaz oldu ama katze hala ilk aldığım günkü gibi.
(10/03/2022, Saat: 23:47)saintdumas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: katze no:002 yarım jiletli ahşap saplı ustura kullanıyorum. sapı dandik, jilet takılan metal kısım iyi malzemeden yapılmış. sedef ustura ile aynı zamanda almıştım. yaklaşık 2,5 yıl oldu. sedefin metal kısmı paslandı, jilet takılmaz oldu ama katze hala ilk aldığım günkü gibi.
Sürekli jilet takip çıkarmaya bağlı, uçta açılma oldu mu? Sedef ve ali bıyıklıya göre?

Basit bir ürün, ama sanki temiz kullanılsa uzun süre kullanılır

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/03/2022, Saat: 00:36)Usturaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sürekli jilet takip çıkarmaya bağlı, uçta açılma oldu mu? Sedef ve ali bıyıklıya göre?

Basit bir ürün, ama sanki temiz kullanılsa uzun süre kullanılır

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hayır olmadı, ilk aldığım gün nasılsa hala öyle. uzun süre gideri olan bir ürün.
bir başlangıç ve ilk deneme için 5 nolu çelik usturayı almayı düşünüyorum, iyi bir bileme ile iş görür mü acaba ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Solingen Cerena Jilet Sorunu master44tr 2 1,651 06/05/2022, Saat: 23:08
Son Yorum: master44tr
  Nano Absoulet mi ? Katze mi ? Emirhan 10 6,463 22/10/2019, Saat: 16:59
Son Yorum: Emirhan
  Tarko Solingen Emirhan 2 2,927 24/09/2019, Saat: 17:34
Son Yorum: Emirhan
  Vanta solingen abismo 33 41,381 02/05/2016, Saat: 20:59
Son Yorum: ynspektas
  jowika solingen Delidumrul 11 16,876 22/07/2013, Saat: 14:46
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: