Sanguine Coolcut 4
(28/08/2012, Saat: 21:32)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/08/2012, Saat: 19:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın
Genc olsam ben de usturayla tıraş olurdum Smile

31 yaşındayım

(28/08/2012, Saat: 19:11)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: videolarima bakin (son cektiklerimeSmile ) zor degil.

Üstad zaten sizden görüp heves ettim ama tam çalışmamışım dersime.

asıl meziyet cesaret ve emek
Siz zor olanları yarılamışsınız Idea
(26/07/2012, Saat: 16:09)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepimizin kaliteli jiletli bir usturaya ihtiyacı var. Usturayla traş olmayanların bile sakal bıyık şekillendirme favori altı ve çevresini düzeltmede ihtiyacı oluyor. Kızaklı usturalar tıraş sırasında omuzdan ve sırtdan tutarsanız jileti oynatabiliyor. Tıraşda teneke sesi veriyorlar. Ve gerekli ağırlıkta değiller. Bizim ali bıyıklı ve sedef usturalarımız işlerini çok iyi yapan ekonomik usturalar olmakla beraber jilet takmak çıkarmak zahmetli. jiletlerin uçlarınıda kırmak gerekiyor. En önemlisi beklentilerimizi karşılayabilecek kaliteden oldukça uzaktalar. Bizim beklentilerimizi karşılayabilecek feather kai ve dovo gibi shavette ürünler ise hem oldukça pahalı hemde özel jiletler kullandıkları için hem sarf malzemesi masrafı hemde sarf malzemesi temininde oldukça sıkıntılı olabiliyorlar.

İste tüm bu sorunların çözümü Sanguine Coolcut 4

Standart yarım jilet kullanır
İdeal ağırlıkta
İdeal kalitede
Uygun fiyatlı
Tamamı dayanıklı paslanmaz çelikden üretilmiş

Daha ne olsun Big Grin

coolcut-4_3.jpg

Cool_Cut_2.jpg

coolcut-4_2.jpg

coolcut-4_2-2.jpg

Aleti sizler için tarttım 57 gr ağırlığında.
Karşılaştırmak içinde Sedefi tarttım o 21 gr.

Çelik bileylenen usturalardaki gibi oldukça ağır açılıp kapanıyor. Tıraş olurken sap oynamıyor yerli plastiklerdeki gibi.

Sanguine Coolcut 4 piyasada kargo dahil 10 12 dolara bulunabiliyorken alınası bir jiletli ustura.

Fakat hatrlatmadan edemeyeceğim
Aynı ürünün üreticisi sanguine vermeden direk kendi mamullerinide satmaya başladı bu nedenle 6-8 dolar arasınada kargo dahil bu ürüne ulaşma şansınız var. Aynı ürünün üzerine marka yazılmamışı.

Çok güzelmiş gerçekten Hakan Bey.
İlginiz için teşekkürler...
usturahastas,

Sevgili arkadaşım, forumla dalga geçmek için mi buradasınız? Mesajlarınıza bakıyorum burada yazan arkadaşlara isim uydurup duruyorsunuz!
Tanımadığınız kimselere uydurma isimlerle hitap etmek en hafif tabirle AYIP!
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
arkadaşlar ürün bu değil mi doğru alıyoruz ?

http://www.ebay.com/itm/120947371866?ssP...995wt_1146

Paypal filan yok bende, bu konulara çok yabancıyım cardfinans kullanıyorum müşteri hizmetleriyle görüştüm kartınız internetten alışverişe açık alabilirsiniz, dolar merkez bankası kurundan hesaplanıp hesabınızdan çekilecektir dedi. Daha önce alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Mcorco valla başımıza iş açtın Big Grin
evet bu link

paypal TR şubesi var,hesap açabilirsiniz

(04/09/2012, Saat: 14:26)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar ürün bu değil mi doğru alıyoruz ?

http://www.ebay.com/itm/120947371866?ssP...995wt_1146

Paypal filan yok bende, bu konulara çok yabancıyım cardfinans kullanıyorum müşteri hizmetleriyle görüştüm kartınız internetten alışverişe açık alabilirsiniz, dolar merkez bankası kurundan hesaplanıp hesabınızdan çekilecektir dedi. Daha önce alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Mcorco valla başımıza iş açtın Big Grin
direk alabilirsiniz dedi müşteri hizmetlerdeki adam, sorun olmaz dedi. bir deneme yapayım,
sanal kart açtırdım, uyarılarınız için teşekkür ederim. Siparişi şimdi geçtim, birde ustura ile tıraş keyfi yaşayalım,
tatildeyken postacı amca paketleri kapı önüne bırakmış,takipsiz kargo böyle bir şeyDodgy

IMG_0661.jpg

paketleme fena değil , karton kutu içinde geliyor,razor ve 10 jilet naylon kilitli zarf içinde usturada bir naylon daha var

IMG_0662.jpg

ağırlığı ve kalite hissi tatminkar,renk ve parlaklık sınıfı geçer

IMG_0663.jpg

5 usd fiyatın yaklaşık 2 usd si kargo 3 usd lik bir alet, satıcı da 2 usd kar elde etse 1 usd lik herhalde imalat çıkışı

IMG_0664.jpg

köşelerde birleşim yerlerinde ''finishing ve montaj'' hatacıkları var,fiyatı affettiriyor bu hataları,sap üstünde hafif ezik ve çizikler var,herhalde yığın olarak tutuldu yada bu yığına atarken ,taşırken oldu,montaj sırasında da olmuş olabilir.fiyat affettiriyorSleepy

IMG_0669.jpg

işte en zayıf halka,kapatma kilitleme mandalı teneke misali çok ince hemen yamulabiliyor,elinize ilk alınca yanlış bir harekette yamultabilirsiniz.mandal olmamış ince,hemen eğilebiliyor ve ürünü kalitesiz gösteriyor,bence ilk bozulacak parçası

IMG_0665.jpg

gelelim jilet yüklemeye,benim gibi jiletten korkan biriyseniz coolcut sedef vs den daha iyi fakat jiletleri tam oturtma başarım %50

IMG_0665.jpg

jileti kırarken eğilen kenarlar tam oturmaya mani oluyor,kapatırken jilet kayabiliyor

IMG_0667.jpg

biraz uğraşınca oluyor

IMG_0666.jpg

en çok jilet yüklüyken nasıl açarım diye endişe ettim,el ıslaksa kayabilir
IMG_0668.jpg

açması kapatmasından daha zor,eli alışık olanlar için sorun değil
sürekli jiletli ustura kullansam '' red holder'' yüklemeli olanlar daha güvenli ve kullanışlı görünüyor

images?q=tbn:ANd9GcTjwCISLt62nAsx0BGn3BI...7uvmzrsvky
images?q=tbn:ANd9GcRC5MFgsLOCCT6WqI4naX2...G_Fqz3QRQ4
images?q=tbn:ANd9GcRJ1wzOm8b3eyqYrnX_xOc...aKb0WRNnUg
IMG_0670.jpg
Fotoğraflar çok iyi olmuş sevgili İhtilaf.

Sıra bununla tıraş olurken çekilmiş fotoğraflarında.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
çok sağolasın ihtilaf, ürün gelsin bizim berbere göstereceğim bakalım o ne kadar not verecek.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coolcut 9 ahraz 17 8,897 26/02/2017, Saat: 17:55
Son Yorum: ahraz
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,588 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Coolcut 9 Kerkenez 0 3,554 09/03/2016, Saat: 01:38
Son Yorum: Kerkenez
  Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge ckeskin 25 29,283 26/11/2014, Saat: 19:33
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: