Sanguine Coolcut 4
ödeme yaptığınızı belirtip
bu linkten satıcının mesajını ebaye yollayın
yada mesajı , gelen kutunuzda okumalarını söyleyin
http://ocs.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Con...sPage=true

(12/09/2012, Saat: 18:55)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yardımlarınız için teşekkürler

ödeme yapıldı eminim, sanal kartta da gözüküyor zaten, $ ikonu ise mavi, acaba aynı üründen sepete eklemiştim ama almadım onu mu görüyor bu adam

işte size siparişin resmi

cyg6x.jpg
dolar işareti koyu
ödeme yapıldı
kutu işareti koyu kargolandı
demek
geri kalan ikiside
alıcı yorum yazdı
satıcı yorum yazdı demek

urun elınıze ulasmadan yorum yazmayın
hersey yolunda
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
arkadaşlar sorunu şimdi daha iyi anladım, bu üründen yanlışlıkla 2 adet daha ödeme kısmına getirip almamışım, ebay da bana bununla ilgili mesaj atmış, ben satıcıya işlemin hatalı olarak yapıldığını ve iptali ni istedim, diğer ürün zaten göründüğü gibi kargoda bekliyorum,
yeni coolcut alıp tıraş olmak isteyenler ve coolcut gibi ağır jiletli ustura ile tıraş olmak isteyen arkadaşlar , 2 yada 3 günlük sakalınızı ilk önce DE aletle bir perde kısaltırsanız daha rahat tıraş olursunuz,ustura daha rahat kayar ve sakallara takılmaz
(13/09/2012, Saat: 21:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeni coolcut alıp tıraş olmak isteyenler ve coolcut gibi ağır jiletli ustura ile tıraş olmak isteyen arkadaşlar , 2 yada 3 günlük sakalınızı ilk önce DE aletle bir perde kısaltırsanız daha rahat tıraş olursunuz,ustura daha rahat kayar ve sakallara takılmaz

Üstad bu bilgi şimdi mi söylenir?
www.tekyumruk.com
aslında çok bilinir bir şey,yazmasam mı düşündüm
uzun sakallarda DE aletler bile takılabiliyor,bu durum ustura da tehlikeli olabilir,ustura kaymaz ve fazla baskı uygulanırsa sonuç tahriş olabilirIdea

(13/09/2012, Saat: 22:07)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/09/2012, Saat: 21:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeni coolcut alıp tıraş olmak isteyenler ve coolcut gibi ağır jiletli ustura ile tıraş olmak isteyen arkadaşlar , 2 yada 3 günlük sakalınızı ilk önce DE aletle bir perde kısaltırsanız daha rahat tıraş olursunuz,ustura daha rahat kayar ve sakallara takılmaz

Üstad bu bilgi şimdi mi söylenir?
coolcut fiyatları

4.99 usd
4.85 usd
4.17 en son bulduğum link

http://www.ebay.com/itm/Straight-Barber-...2322489e1c

Bırak sosyal mesaj vermeyi kardeşim Smile ustura her derde devadır uzun sakalı tek perdede sinekkaydı yaparsın istersen.
hayatı usturayla geçenler için öyle
hepimiz braveheart tadında dokunamıyoruz jiletli aleteSleepy

(14/09/2012, Saat: 01:48)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bırak sosyal mesaj vermeyi kardeşim Smile ustura her derde devadır uzun sakalı tek perdede sinekkaydı yaparsın istersen.
Biraz önce tıraş olayım dedim ustura kullanmayı unutmuşum resmen Smile
Beyaz rapira kırdım bunun için ama daha az keskinlikte jilet takmalıydım permasharp ile yaşadığım son hadiseyi göz önünde bulundurmadım Smile yüzümün yarısına geldiğimde nokta nokta kanlarda yer çekimine bırakıyordu kendini ve bıraktım tıraşı, eski yöntemlerle tamamladım. Bir müddet daha usturaya ara vereceğim sanırım.

Ancak aletin ağırlığı muhteşem ben bayıldım kesinlikle parasının ürünü değil. Ustura hiç kullanmak istemeyecek kişiler dahi bu ucuzluktayken alsın alete bakmak elde tutmak dahi yeter belki bir gün heveslenip tıraş olursunuz bilemezsiniz bu ucuzlukta bu ağırlıkta başka ürün yok.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coolcut 9 ahraz 17 8,913 26/02/2017, Saat: 17:55
Son Yorum: ahraz
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,641 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Coolcut 9 Kerkenez 0 3,561 09/03/2016, Saat: 01:38
Son Yorum: Kerkenez
  Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge ckeskin 25 29,349 26/11/2014, Saat: 19:33
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: