Sanguine Coolcut 4
http://www.geltir.com/thread-255-post-28...l#pid28599
(20/11/2012, Saat: 23:43)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kai ve feather' a kötü demiyorum, ama jiletlerinden kaynaklı keism hissiyatları vasat. Ayrıca captain excelia' nın balansı baya bozuk. Cool cut ise sapı ağır çekmesinin avantajı ile yakın tıraşı kazımadan sağlayabiliyor, gerçek sıfır baskıyı bu usutrada hissedebilirsiniz. Bir de taze bolzano gibi bir şey taktınız mı oohhh dadından yinmez...Big Grin

Bak şimdi...
R102 üstüne gidip bunla bir perde tıraş oldum gece gece.
cok uzun yıllardır dx kullanırım
ama son 2 yıldır mecbur kalmadıkca kulanmıyorum
1 1.5 ay sonra postalanan urunlerım oldu

4-5 parca urun alıp
her parcayı 5 10 15 er gun arayla ayrı ayrıpostaladıkkları oldu

dx benım ıcın bıtmıstır Sad

sızede alternatıfınız varsa dx onermem
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Evet dx.com dan ben de uzun suredir alisveris yaparim. Son donemde ozellikle gonderilerde isin cilkini cikardilar.

@kardioid
Coolcut 4
Ben buradan aldim, kargo dahil 5$. Yaninda bir paket dorco Smile

Cok cabuk ulasti, takipsiz gonderilmisti diye hatirliyorum.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
dealextreme, focalprice ve buyincoins. Bu üçüylede defalarca alışveriş yapıp hiç sorun yaşamadım. Ama son dönemde sanırım gümrükle ilgili mevzuat değişikliği nedeniyle çin kaynaklı postalarda bazı sıkıntılar, gecikmeler olduğunu duyuyorum. Tavsiyem ebay üzerinden almanız ve honkong post ile gönderen bir satıcıyı seçmeniz.

Edit: lathrodectus arkadaşın verdiği linkteki de hongkong post ile gönderiyor, uygun seçim.
dx.com'dan aldığım bu ustura ile ikinci tıraşımı oldum.İkisinde de ağır olmasından dolayı bir tedirginlik vardı Smile Ali Bıyıklı'ya göre ağır olduğundan temkinli yaklaştım.
İlk tıraşta iki günlük sakal,ps super jilet,Martin amca kakaolu sabun eşliğinde tek perde oldum.Tahriş yoktu, tıraş olduka zevkli geçti.
İkinci tıraşımda 4-5 günlük sakal,aynı jilet ve sabun eşliğinde 2 perde oldum.Çene bölgesindeki üstün becerim!! sayesinde biraz tahriş yaşadım.
Sonuç olarak iyi ki almışım dediğim bir ürün.
Arkadaşlar bu ürünü Lord tavsiye etmişti, daha önce bu üründen fazla getiripte satmak isteyen varsa iletişime geçebilir.
tamerkamisli.blogspot.com
(14/02/2013, Saat: 17:25)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu ürünü Lord tavsiye etmişti, daha önce bu üründen fazla getiripte satmak isteyen varsa iletişime geçebilir.

Bu ekibe beni de katarsanız sevinirim.
www.tekyumruk.com
uzun zamandır elime ustura almadan r41 le tıraş oluyordum ama dün sabah coolcuta derby jilet yükleyerek tek perde tıraş oldum. Yüz daha pürüzsüz oldu ve bugün tıraş olmadım çünkü sakallar uzamamıştı. Hangi çeşit olursa olsun ustura tıraşı daha hoş bir cilt yapıyor. R41 de veya diğer DE aletlerde sakal dikine çıkarken sanki usturada yatay çıkıyor hissi uyandırdı bende. Tabii parmağım kesik olduğu için coolcutın parçalarını ayırmak çok zor geldi daha pratik bir jiletli ustura bilen var mı?
(02/04/2013, Saat: 23:33)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pratik bir jiletli ustura bilen var mı?

feather artist club ve kai captain serisi. Kartuşu ağza oturt, mandali ittir, hop jilet değişti.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coolcut 9 ahraz 17 8,914 26/02/2017, Saat: 17:55
Son Yorum: ahraz
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,645 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Coolcut 9 Kerkenez 0 3,562 09/03/2016, Saat: 01:38
Son Yorum: Kerkenez
  Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge ckeskin 25 29,351 26/11/2014, Saat: 19:33
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: