Sanguine Coolcut 4
Ben baglanti noktasini pek begenmedim acikcasi...sanki bi civi ile tutturmuslar gibi.siz ne dersiniz hocam?
hocam coolcut 4 u inceledim o baya sağlam gözüküyor ama işçilik 10 numara değil tabiki. Ağırlığı hoşuma gitti benim kontrolü daha kolay gibi düşündüm.
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Merhaba alet e tam jilet mi takılıyor yoksa yarımmı anlamadım? birde bu fotoda alet kapandıktan sonra jilet ağzı sanki cok dışarıda kalmış bu normalmi?

http://www.ebay.com/itm/Straight-Barber-...1c2d17ce49
Sizin linkte görünen klasik coolcut yarım jilet kullanır.
Linkini verdiğim tam jilet kullanır

http://www.ebay.com/itm/190766512759?ssP...1436.l2649

$(KGrHqN,!pEFEViW-DwhBRp0sbHF5Q~~60_1.JPG
İthilaf hocam altındaki detay fotolara bakarsanız tam jilet konulmuş bir fotosu var benim o yüzden kafam karıştı.Jilet kırmak falan pek haz etmiyorum bu hawk a mı yönelsem bilemedim.
Kesinlikle yarım jilet kullanır.
Jilet'i kağıdının içinde çok rahat kırabilirsiniz,kağıt içinde eller kesilmeden rahatça kırılır,ilk başlarda iki jilet kırdınız mı alışırsınız,bazen kağıtsız kırdığım bile oluyor.

Hawk,sakal için mi bilemem,enli ağzı bıyık bölgesi için sorun yapabilir,almadım ve kullanmadım,yorum yapamam.
O zaman linkini verdiğim sanırım doğru alet onu sipariş vereceğim,tesekürler.
Coolcut2 yi sattigim abimiz goturup berberine vermis aleti.adamcagiz bi saat incelemis ve neler varmis yaw boyle demis...yillarin berberi bunu soyleyen!
Enteresan bir durum.benim gittigim berber de sedef ve ali biyiklidan baska marka ustura bilmiyor,surgulu veya feather-kai tipi olanlardan haberi bile yok!!!
Yani,bisikletcisiniz ama bisandan baskasini bilmiyorsunuz...
Benim berber kardes arko stickden baska sabun,astradan baska jilet de tanimiyor...
Ya acaba ben mi yanlis yapiyorum? Berberlere bi imtihan,kpss gibi,yapmam mi gerekiyor? Smile
Valla berberler malesef jaguar 1071'den baska da firca bilmiyorlar Smile
1071...malazgirt...belki tarihde o zamanlarda takilip kaldilar toptan...Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coolcut 9 ahraz 17 8,929 26/02/2017, Saat: 17:55
Son Yorum: ahraz
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,657 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Coolcut 9 Kerkenez 0 3,564 09/03/2016, Saat: 01:38
Son Yorum: Kerkenez
  Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge ckeskin 25 29,405 26/11/2014, Saat: 19:33
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: