Sanguine Coolcut 4
Berberlerde bulmanız mümkün.

Shark'ın yanı sıra Rapira, Astra (Yeşil), Treet gibi jiletlerde bulunuyor kimi berberlerde. Milyoncularda da bulabilirsiniz.

(30/11/2013, Saat: 21:27)cathar35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paketle gelen kore malı Dorco jilet kullandım belki ondandır.Shark jilet denemek istiyorum.Elinde 1-2 denemelik paket olan var mıdırÜcretle de anlaşabiliriz.
www.BarbarosRazors.com

(30/11/2013, Saat: 21:45)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Berberlerde bulmanız mümkün.

Shark'ın yanı sıra Rapira, Astra (Yeşil), Treet gibi jiletlerde bulunuyor kimi berberlerde. Milyoncularda da bulabilirsiniz.
Aydında sadece astra ile perma buldum .Diğer saydıklarını bulamadım.
Rapira aslında çok bulunan bir jilet, bulamamış olmanız şaşırtıcı.

(30/11/2013, Saat: 21:53)cathar35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aydında sadece astra ile perma buldum .Diğer saydıklarını bulamadım.
www.BarbarosRazors.com

Coolcut 4 arıyorum elinde olup elinden çıkarmak isteyen varsa talibim komşular.
(30/01/2014, Saat: 01:03)Impreza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Coolcut 4 arıyorum elinde olup elinden çıkarmak isteyen varsa talibim komşular.

http://www.geltir.com/thread-4059.html
www.BarbarosRazors.com

(30/01/2014, Saat: 12:44)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.geltir.com/thread-4059.html

Aedan üstadım mesaj atmış fakat okulda oldugumdan daha yeni görüyorum ilanda da satıldı yazıyor kaçırdık sanırım fırsatı Huh
Ne yazik ki ustadim siz donmeyince basla bir komsuma nasip oldu hayirlisi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris...3382/detay

Geçen gün sedefle traş olduktan sonra internetten bu ürünü sipariş ettim. Bana coolcut'tan farksız göründü, ancak üzerinde herhangi birşey yazmıyor.
Bu modelin isimsiz olanını satın aldım. Henüz bir kere tıraş oldum. 4 günlük sakallı olduğumu ve ilk kez ustura denediğimi düşününce sonuç beklediğimden iyiydi; bir ufak kesik ile atlattım. Normal ustura ağırlığının nasıl olması gerektiğini bilmiyorum ama bunu oldukça rahat bir şekilde kullanabildim. Acemilik dolayısıyla açılarda biraz zorlanmakla beraber tek perde ile oldukça yakın bir tıraş elde ettim.

Usturaya bu model ile giriş yapmak pişman etmedi, devamı da böyle olur umarım.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Coolcut 4 guzel usturadir. De jilet kullanan en iyi usturalardan biridir... Ancak sapi agir bu dengeyi bozuyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coolcut 9 ahraz 17 8,902 26/02/2017, Saat: 17:55
Son Yorum: ahraz
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,620 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Coolcut 9 Kerkenez 0 3,557 09/03/2016, Saat: 01:38
Son Yorum: Kerkenez
  Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge ckeskin 25 29,310 26/11/2014, Saat: 19:33
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: